Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Sosnowiec

Zdjęcia ślubne Sosnowiec - 300 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Sandra i Kuba, Sosnowiec
Sandra i Kuba
Sosnowiec

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
5610 / 135
Serdecznie witamy. Ślub to ogromnie ważne wydarzenie. Reportaż ślubny z takiego wydarzenia jest zawsze pełen emocji, a może to być bajkowy plener, ekskluzywne materiały - zapraszamy :)
Fotograf Mariusz, Sosnowiec
Mariusz
Sosnowiec

CENA:
1350 ZŁ / SESJA
2825 / 88
____________________FOTO -- VIDEO______________________________________________________
Fotograf Michał, Sosnowiec
Michał
Sosnowiec

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1775 / 33
Moją specjalizacją jest fotografia ślubna. Z uroczystości ślubnej wykonam Państwu przepiękne fotografie ślubne o wysokiej jakości. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Fotograf Sławomir, Sosnowiec
Sławomir
Sosnowiec

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
10033 / 44
Ślub to potwierdzenie miłości dwojga ludzi. Wykonując zdjęcia poza wysoką jakością techniczną staram się wydobyć i pokazać uczucia oraz emocje towarzyszące Młodej Parze w tym szczególnym dla nich dniu. Pragnę, aby oni po wielu latach sięgając po album mogli poczuć magię tamtych chwil.
Fotograf Rafał, Sosnowiec
Rafał
Sosnowiec

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
51 / 0
W mojej ofercie: Albumy, Foto-Książki, Filmy plenerowe. Zapraszam
Fotograf Jakub, Sosnowiec
Jakub
Sosnowiec

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
24 / 0
Poszukuję światła oraz scenografii otulającej zakochanych w sobie ludzi, tak by zdjęcia, które tworzę, wywarły nie tylko dobre 'pierwsze wrażenie', ale były też wyjątkową pamiątką po latach. Z każdej sesji chcę wyciągnąć jak najwięcej oraz staram się unikać sztampowych fotografii.
Fotograf Rafał, Sosnowiec
Rafał
Sosnowiec

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
8119 / 38
Ślub to bardzo ważne a może i najważniejsze wydarzenie w życiu ludzi się pobierających. Jako fotograf pragnę Wasz najważniejszy dzień w życiu ukazać na fotografiach ślubnych. Na nich pokażę najważniejsze chwile z uroczystości ślubnej, ale i Wasze szczęście, radość, wzruszenia… Zapraszam!
Fotograf Tola i Adrian, Sosnowiec
Tola i Adrian
Sosnowiec

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
2939 / 4
Fotografia Ślubna dla wymagających! Bezpretensjonalne i niebanalne zdjęcia z Waszego ślubu wykonane przez doświadczonych fotografów.
Fotograf Marcin, Sosnowiec
Marcin
Sosnowiec

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
1598 / 1
Fotografia to nasza pasja. Jest nas dwoje (mężczyzna i kobieta) i od kilku lat pracujemy jako fotografowie ślubni. Praca z nowożeńcami jest dla nas wspaniałą przygoda, tym ciekawszą, że na zdjęciach uwieczniamy ulotne chwile, małe radości i tę cudowną aurę, która towarzyszy każdemu ślubowi.
Fotograf Darek, Sosnowiec
Darek
Sosnowiec

CENA:
1150.01 ZŁ / SESJA
2555 / 51
2 fotografów - 500 zdjęć, ślub, wesele, plener w tygodniu- od 1650 zł + VIDEO-FOTO TELEDYSK WESELNY OD 300 ZŁ. PROMOCJA - MEGA PAKIET (szczegóły w treści wpisu) Wyjątkowo, klimatycznie -
Fotograf Dariusz, Sosnowiec
Dariusz
Sosnowiec

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
1332 / 4
Zdjęcia są pędzlem fotografa, który zatrzymuje chwile. Z uroczystości ślubnej wykonam Państwu najlepszą pamiątkę na bardzo dużo lat. Będą to zdjęcia ślubne na których pokażę wszystkie najpiękniejsze i najważniejsze chwile z uroczystości, ale i też pokażę Wasze emocje: radość, miłość, wzruszenia?
Fotograf Jakub, Sosnowiec
Jakub
Sosnowiec

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1603 / 11
FOTOGRAFIA INNA NIŻ WSZYSTKIE. " .. Bo sztuka cudem sama w sobie .. "
Fotograf Damian, Sosnowiec
Damian
Sosnowiec

CENA:
1250 ZŁ / SESJA
4297 / 40
Fotografia jest dla mnie pasją, dzięki której mogę dać innym możliwość uwiecznienia tych najważniejszych chwil. Jeden obraz mówi więcej niż tysąc słów zatem zapraszam do oglądania mojej galerii.
Fotograf Katarzyna, Sosnowiec
Katarzyna
Sosnowiec

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
1556 / 13
Ślub to niecodzienna, bardzo ważna, nieodwracalna uroczystość rodzinna. Z uroczystości ślubnej wykonam Państwu piękne zdjęcia, na których uchwycę wszystkie ważne chwile, emocje i uczucia. Możliwość uwiecznienia Waszych emocji i głębokiego uczucia sprawia mi wielką satysfakcję.
Fotograf Sabina, Sosnowiec
Sabina
Sosnowiec

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
5592 / 13
" Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył" R. Bresson. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej, w której cenimy prostotę i estetykę.Wiele momentów jest uchwyconych na dwa różne sposoby, bo dwóch fotografów to dwa różne spojrzenia na tą samą chwilę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Sabina i Łukasz.
Fotograf Ryszard, Sosnowiec
Ryszard
Sosnowiec

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1567 / 4
Ślub to bardzo ważna, nieodwracalna i niecodzienna uroczystość rodzinna. Z uroczystości ślubnej wykonam Państwu w sposób profesjonalny fotoreportaż. Obejmować on będzie wszystkie najważniejsze i ciekawe momenty z uroczystości, ale też ukazane w nim będą Wasze emocje.
Fotograf Jacek, Sosnowiec
Jacek
Sosnowiec

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1217 / 4
W życiu staramy się iść drogą pasji i robić to czym obdarzył Nas Bóg - mówią, że to talent.
Fotograf Agnieszka, Sosnowiec
Agnieszka
Sosnowiec

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1241 / 4
Wyjątkowa fotografia ślubna! Oferujemy nielimitowaną ilość zdjęć, w cenie zdjęcia plenerowe, oraz profesjonalnie przygotowany album introligatorski.
Fotograf Marlena i Sylwia, Sosnowiec
Marlena i Sylwia
Sosnowiec

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1133 / 23
Posiadamy bardzo wielkie doświadczenie w takich dziedzinach jak fotografia ślubna, rodzinna, okolicznościowa. Z uroczystości ślubnej na zdjęciach uchwycimy wszystkie wyjątkowe, ważne i ciekawe momenty, jak i też na zdjęciach ślubnych pokażemy Wasze emocje: miłość, szczęście, radość,wzruszenia?
Fotograf Maciej, Sosnowiec
Maciej
Sosnowiec

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
800 / 33
Fotografia to moja pasja, hobby i praca…a wszyscy dobrze wiemy, że połączenie przyjemności z pracą daje wyłącznie pozytywne efekty. Bardzo często podchodzę do zlecenia Pary Młodej elastycznie i próbuje dostosowywać się do wszystkich potrzeb i pragnień.
Liczba pozycji: 300
Województwo Śląskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Sosnowiec - nasz przewodnik

Dzień ślubu, niezależnie od tego, czy wyczekiwany z utęsknieniem, czy zdarzający się szybko i niespodziewanie to jeden z najważniejszych dni w życiu. Większość par jest w stanie zaangażować się bez reszty w przygotowania, miesiącami poszukując odpowiedniej sukni ślubnej, lokalu, zespołu muzycznego, czy fotografa. Choć ten ostatni nie ma wpływu na sam przebieg zabawy, to jego rola jest bardzo ważna. To od umiejętności fotografa zależy, jak zapamiętany zostanie ten moment.

 

Zdjęcia ślubne - najważniejszy element rodzinnego albumu

 

Zdjęcia ślubne złej jakości potrafią sprawić sporą przykrość młodej parze i mają znaczący wpływ na ostateczne zadowolenie z wesela. W końcu każdy chce mieć piękną pamiątkę tego dnia, czyli ślubny album, którym można dzielić się z bliskimi i wracać do tych chwil nawet wiele lat po ślubie. W dodatku na stworzenie dobrych zdjęć ma się szansę tylko raz, bo ślubu nie będzie dało się powtórzyć. Jak zadbać o to, aby fotografie ślubne były na bardzo wysokim poziomie i nie było niebezpieczeństwa, że coś pójdzie nie tak? 

 

Na efekt zdjęć ślubnych ma wpływ przede wszystkim fotograf i dlatego często bywa problem ze znalezieniem właściwego fachowca w tym zakresie. Serwis pozwala Młodym Parom odnaleźć takiego speca, a także porównać oferty wielu fotografów ze sobą. Wspaniałe zdjęcia są możliwe tylko dzięki odpowiedniemu specjaliście.

 

Jak wybrać fotografa ślubnego? 

 

Portal fotograf-wesele.pl daje ogromny wybór specjalistów fotografii ślubnej z całej Polski. Wyszukiwanie można filtrować, wyświetlając oferty tylko z danego miasta i jego okolic np. z Sosnowca. Profil każdego fotografa zawiera sporo informacji o nim. Można tam znaleźć opis jego usług i używanego sprzętu fotograficznego, cenę za konkretne pakiety, a nawet komentarze poprzednich klientów, które mogą wiele podpowiedzieć. Co najważniejsze, każdy fotograf z Sosnowca na portalu dzieli się także sporą częścią swojego portfolio. Bez trudu można tutaj znaleźć fotografie z kościoła, z wesela, a także z plenerowych sesji ślubnych, które robią furorę wśród nowożeńców. 

 

Mając te wszystkie informacje, łatwo można wybrać kilku fotografów, którzy mają odpowiadającą parze ofertę i mieszczą się w założonym ślubnym budżecie. Potem warto umówić się na spotkanie z wybranymi fachowcami, żeby zapoznać się z szerszym portfolio i dopytać o szczegóły, a także przedstawić swoją koncepcję na fotografię ślubną i zobaczyć, czy fotograf jest na nią otwarty. Potem zostaje już tylko spisanie umowy z fotografem ślubnym i przygotowywanie się do tego wyjątkowego dnia np. poprzez planowanie sesji plenerowej. 

 

Oryginalna ślubna sesja plenerowa 

 

Sesje plenerowe stały się na tyle powszechne, że pewne atrakcyjne miejsca są bardzo mocno wykorzystywane przez nowożeńców. Efektem jest to, że pojawiają się na prawie wszystkich fotografiach ślubnych z okolicy. Dlatego warto pomyśleć o tym, jak się wyróżnić i zdecydować się na nietypową sesję ślubną. Taka sesja może polegać na wykorzystaniu niebanalnego pleneru np. wnętrza teatru lub starego tramwaju, można też spróbować kreatywnych pomysłów. Sporym wyróżnieniem byłoby postawienie na artystyczne zdjęcia ślubne, które wyróżniają się niezwykłym klimatem i niestandardowymi ujęciami. 

 

Sesja plenerowa w Sosnowcu

 

Sosnowiec jest miastem leżącym w Zagłębiu Dąbrowskim. Klimat miasta jest charakterystyczny dla regionu śląsko-dąbrowskiego, co widać na przykładzie wyglądu urbanistycznego i przyrodniczego. Nie brakuje tutaj ciekawych atrakcji turystycznych oscylujących wokół zabytków i architektury, a także enklaw ciszy i spokoju na łonie natury. Dla Par Młodych jest to idealny obszar do zrealizowania wymarzonej sesji zdjęciowej. Rejon ulicy Modrzejowskiej, najbardziej znanego deptaka miasta i dworca może być tego przykładem. W tym rejonie stoi wiele kamienic pamiętających początki XX wieku, a nawet wcześniej.

 

W Sosnowcu można wybrać wiele ciekawych miejsc, które wprost idealnie będą pasowały na tło do dobrych zdjęć. W tym celu warto pospacerować wokół pałacu Shoenów, pałacu Henryka Dietla czy też klasycystycznego pałacyku Mieroszewskich z XIX wieku. Pięknych pejzaży nie zabraknie także w wielu dzielnicach Sosnowca. W Maczkach np. znajduje się graniczny most i zabytkowy dworzec. Tematy kopalniane także mogą stanowić ciekawy pomysł i tutaj warto polecić dzielnicę Klimontów z ciekawym parkiem i zabudowaniami. W mieście nie brakuje również zespołów weselnych, ich listę znajdziecie w portalu muzyka-wesele.pl/sosnowiec

 

W Sosnowcu nie brakuje terenów zielonych i to zarówno w centrum jak i na jego obrzeżach. Piękny nastrój tworzy park na Środuli, staw Balaton na Zawodziu oraz Stawiki leżące na granicy z Szopienicami blisko Stadionu Ludowego. Pomysłów na oryginalną sesję w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego z pewnością nie zabraknie.

 

Jak widać, w Sosnowcu bez trudu można znaleźć miejsca odpowiednie dla sesji ślubnej. Zróżnicowanie miasta zapewnia, że każda para, niezależnie od gustu i zainteresowań, znajdzie coś dla siebie. Zresztą plener nie ma tak dużego znaczenia dla sesji. Liczy się przede wszystkim dobry humor pozujących małżonków i kreatywność fotografa. W takiej kombinacji efekt każdej sesji ślubnej będzie niesamowity, a para z chęcią i wzruszeniem będzie wracać do tych chwil. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems