Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Ruda Śląska

5,00 / 5 z 10 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Ślub jest jednym z najpiękniejszych, najważniejszych i uroczystych dni w życiu ludzi pobierających się. Pragnę z tego wydarzenia wykonać Wam fotografię ślubną, która pozwoli przedłużać sentymentalne i piękne chwile. Ona Wam zawsze będzie przypominała o chwilach szczęścia i radości. Zapraszam!
Polecam swoje usługi w zakresie wykonywania reportażu i fotografii ślubnych. Wykonam Wasze zlecenie na profesjonalnym poziomie. Na pewno zdjęcia ślubne, jakie Wam wykonam zawsze będą przypominać chwile radosne. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Witam serdecznie przyszłe Pary Młode i zapraszam do wspólnego stworzenia pamiątek na całe Życie, jakimi niewątpliwie będą zdjęcia upamiętniające Wasze niezapomniane chwile z dnia Ślubu i Wesela.
Fotografia ślubna jest dla mnie pasją. Nie lubię zdjęć sztucznych, pozowanych. Staram się uchwycić obiektywem emocje, tą jedną chwilę, radość, szczęście, uśmiech, wzruszenie... Na pewno wykonane zdjęcia ślubne przez moją osobę są profesjonalnie wykonane i będą się Wam podobać. Zapraszam.
Jako fotograf i kamerzysta tworzymy zgraną parę, która potrafi ze sobą współpracować, nie zakłócając sobie pracy nawzajem. Robienie zdjęć i filmowanie to nasze zamiłowanie, a nie ma nic wspanialszego w życiu niż robić to, co się kocha.
Zasada współpracy z Młodą Parą jest dla mnie dość istotną kwestią. Staram się aby ludzie w moim otoczeniu czuli się jak z najlepszym przyjacielem. Nie pracuję pod presją, lubię to co robię. Przy okazji uwielbiam moment po zrealizowanej usłudze, gdy kontakt z parą pozostaje - daje mi to pewność, że było im bardzo miło ze mną.
Ślub to niezwykle piękna uroczystość, podczas której zakochani ludzie stają się małżeństwem. Ja tylko uwieczniam pierwszy dzień, wspaniałego życia razem. Na zdjęciach ślubnych uwieczniam Waszą miłość, szczęście, radość, uśmiechy, wzruszenia i inne emocje. Zapraszam!
Fotografia... jest częścią życia małym fragmentem, wycinkiem, chwilą do uchwycenia, czasem do zatrzymania, obrazem jeszcze nie namalowanym, dotknięta staje się wciągającym bagnem...
Ślub to niepowtarzalna, niecodzienna i wzruszająca uroczystość rodzinna. Każdy zawierany ślub to inne emocje i odczucia, jakie są mu przypisane i dlatego do zleceń podchodzimy indywidualnie. Wykonamy Wam zdjęcia ślubne oryginalne i na nich uwiecznimy Wasze szczęście, radość i inne emocje.
... robię zdjęcie, widzę miłość,szczęście,radość...jestem wyróżniony, dziękuję Wam, za to że mogę z Wami być w tym najszczęśliwszym dla Was dniu, przeżywać i utrwalać na zdjęciach to co najpiękniejsze, czyli WAS pełnych MIŁOŚCI...
Ślub to bardzo ważna niezwykła, niecodzienna i nieodwracalna uroczystość rodzinna. Z tego pięknego dnia wykonamy Wam piękne fotografie ślubne w profesjonalny sposób. Będzie to nie tylko ładna, ale także dopracowana fotografia ślubna - sprawdź nasze pakiety.
Liczba pozycji: 170

Województwo Śląskie – zobacz listę fotografów z innych miast:

Zdjęcia ślubne Ruda Śląska - nasz przewodnik

Co jest najważniejsze na ślubie i weselu? Oczywiście przysięga i zawarcie małżeństwa, ale świętowanie tego dnia nie obejdzie się bez dodatkowych punktów. Para młoda zwykle najbardziej skupiona jest na wyborze sukni ślubnej oraz urządzeniu wesela, w którym podstawowe znaczenie ma lokal, muzyka oraz jedzenie. Trzeba także pomyśleć o szeregu mniej istotnych elementów, które jednak ładnie mogą dopracować ślub i wesele np. o dekoracjach, oprawie muzycznej ślubu, czy o samochodzie ślubnym. Jednak w ferworze tych przygotowań nie można zapomnieć o jeszcze jednym ważnym elemencie, a mianowicie o upamiętnieniu wesela np. przez zdjęcia

 

Sesja ślubna – ważna pamiątka

 

Fotograf ślubny odgrywa ogromnie ważną rolę na weselu. Ma za zadanie ocalić te wyjątkowe chwile i zamienić je w piękne wspomnienia, aby efekty jego pracy były podziwiane jeszcze przez wiele lat po ślubie. Zdjęcia ślubne powinny uchwycić nie tylko najważniejsze momenty tego dnia, jak składanie przysięgi, pierwszy taniec, krojenie tortu itd, ale powinny być także pełne niespodziewanych, spontanicznych kadrów, które najlepiej pokazują łączące parę uczucie. Oprócz zdjęć ze ślubu i wesela fotograf ma za zadanie zaplanować i zrealizować ślubną sesję plenerową, która często jest kwintesencją zdjęć ślubnych i "perełką" rodzinnego albumu. To bardzo istotne elementy, bo to jedna z niewielu rzeczy, które zachowają się po ślubie, w dodatku w pięknej formie. 

 

Jak wybrać fotografa ślubnego? 

 

Zdjęcia z dnia ślubu i sesja w plenerze stanowią piękną pamiątkę, ale tylko gdy zostały wykonane profesjonalnie i fachowo. Wiemy, że znalezienie dobrego fachowca bywa trudne. Serwis pozwala tego dokonać i prezentuje oferty fotografów ślubnych. Za pomocą serwisu można wybrać odpowiednią osobę, która zrealizuje zdjęcia tak jak chcemy.

 

Choć wybór odpowiedniego fotografa jest trudny, to portal fotograf-wesele.pl znacznie ułatwia sprawę. Dlaczego? Bo posiada szeroką bazę fotografów z Rudy Śląskiej, a w dodatku ich pełną ofertę. W każdym ogłoszeniu fotografa znajdują się takie informacje jak opis oferty i sprzętu, z jakiego korzysta fachowiec, cena usług, komentarze od poprzednich klientów, a przede wszystkim próbka wcześniejszych prac, a której znajdują się różnorodne zdjęcia. Obejrzenie fotografii ze ślubu, wesela i sesji plenerowej da parze pełen pogląd na umiejętności fotografa, a pełen cennik sprawi, że para będzie wiedziała, czy dany specjalista odpowiada jej pod względem finansowym. Dzięki portalowi bardzo szybko uda się dokonać selekcji fotografów z Rudy Śląskiej, co znacznie skróci proces poszukiwań. 

 

Podczas wyboru fotografa warto zapoznać się z jego pełnym portfolio i zwrócić uwagę na to, jak traktuje klientów i swoją pracę. Dobry fotograf to prawdziwy pasjonata i osoba otwarta na wszelkie sugestie. Jeśli fotograf podczas pierwszej rozmowy odrzuca pomysły pary, starając się przeforsować swój własny koncept zdjęć ślubnych, to lepiej z niego zrezygnować. Ślub to okazja tak wyjątkowa, że nie powinno iść się na żadne kompromisy i para powinna naciskać na zrealizowanie zdjęć według własnej koncepcji. 

 

Sesja plenerowa młodej pary

 

Niebagatelne znaczenie ma także sesja plenerowa, która decyduje o sukcesie zdjęć ślubnych. Warto zwrócić uwagę, czy fotograf stara się eksperymentować z plenerami lub motywami sesji, czy może tworzy wszystkie według jednej koncepcji. Jeśli parze zależy na wyjątkowych zdjęciach z sesji plenerowej, powinna także zaangażować się w jej przygotowania. Para może sama znaleźć odpowiedni plener lub podrzucić fotografowi pomysł na sesję. Choć to on ma być osobą kreatywną w tym układzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wspomóc go własnymi pomysłami. Sesja może tylko zyskać na dobrej współpracy fotografa i jego modeli, dlatego nie wolno od tego uciekać. 

 

Sesja narzeczeńska i ślubna w Rudzie Śląskiej

 

Ruda Śląska powstała z połączenia Nowego Bytomia i Rudy. Te i inne mniejsze dzielnice historycznie stanowiły odrębne miasta i każde z nich wnosi coś innego do mozaiki tego ciekawego miasta w województwie śląskim. Nie zabraknie tutaj ciekawych plenerów na fantastyczne sesje zdjęciowe narzeczonych i Par Młodych. Plac Jana Pawła II w centrum Nowego Bytomia jest miejscem bardzo popularnym i nadaje się do tego idealnie. Kamieniczki - familoki lub wieża ciśnień w tej dzielnicy mogą dopełniać całości. W mieście nie brakuje również sal weselnych, ich listę znajdziecie w portalu lokale-wesele.pl/ruda-slaska.

 

Typowe śląskie kościoły przedstawiają unikatową architekturę i mogą także być pomysłem na atrakcyjne tło do fotografii ślubnych, szczególnie w tym temacie oryginalnie wypada kościół pw. Trójcy Świętej w Kochłowicach. Wszyscy szukający mniej "tradycyjnych" plenerów powinni być usatysfakcjonowani schronem bojowym w Kochłowicach oraz liczne schrony w mieście nadające się na industrialno-wojskowe sesje.

 

Ruda Śląska jest przykładem typowego śląskiego miasta. Te walory pozwalają uchwycić tą śląskość na wspaniałych fotografiach. Dla przykładu można tutaj podać Dom Handlowy Kaufhaus na osiedlu robotniczym o tej samej nazwie. Profesjonalny fotograf nie będzie miał tutaj problemów ze znalezieniem czegoś jedynego w swoim rodzaju.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems