Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Mariusz

 - fotograf Sosnowiec
Fotografia ślubna Sosnowiec, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 4
Poleceń: 101
Odsłon: 3615

 

Dlaczego my?

  • dajemy 800-1200 zdjęć na nośniku i WSZYSTKIE OBRABIAMY w specjalistycznych programach edycyjnych.
  • dodatkowo możemy zrobić zdjęcia z gośćmi, oraz "plener nocny" w dniu ślubu lub inny dzień (portfolio).
  • posiadamy zgodę z Kurii Katowickiej na wykonywanie zleceń w kościołach na terenie całej Polski.

 Cena 1350 zł. dotyczy:
-reportaż do 0:30- 1:00
- plener w tym samym dniu, ew. plener nocny na życzenie i zdjęcia z gośćmi

- gratis obróbka czarno-biała

 

 

 

Plener zdjęciowy staramy się zaproponować w inny dowolny dzień tygodnia. Większa ilość czasu, brak pośpiechu i emocji związanych z dniem ślubu, zawsze zaowocują lepszymi zdjęciami, oraz większą ilością. Dzień ślubu to zazwyczaj sobota i ludzie wychodzą na spacery, nie da się więc uniknąć przypadkowych osób na zdjęciach. Plener w innym dniu to większa kontrola i zaplanowane działania. Zawsze zabieramy większą ilość sprzętu, przez co jesteśmy bardziej kreatywni. Większość zdjęć plenerowych na stronie jest zrobiona w tygodniu roboczym.

Wszystkie zlecenia foto i wideo wykonują doświadczeni pracownicy firmy.

 

 

Sprzęt

 System Canon, Nikon, Obiektywy szerkokątne 12-14mm, fish-eye 8mm, standardowe 24,50,80mm F 1,2-4, teleobiektywy 200-400 F2,8, zoomy16-35mm, 17-40mm, 24-105mm, wszystko klasy klasy "L", komwertery x1,4 i x2,modyfikatory rozpraszające, blendy, lampy błyskowe systemowe, oświetlenia stałe 5600K, nadajniki radiowe. statywy robocze Manfrotto, Libec, statywy wysokie Quantuum.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1350 zł
1350 zł
1350 zł / sesja
Fotograf Mariusz, Sosnowiec
Fotograf Mariusz, Sosnowiec Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Zdjęcia bardzo ładne, świetnie uchwycone momenty :) Zarówno współpraca z fotografem jak i zdjęcia na najwyższym poziomie. Polecamy
Klaudyna Sadowska, ślub: 2017-10-28
Na początek mój ulubiony cytat: „Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki” – Angela Carter. Choć zdjęcia i fotoksiążkę odebraliśmy kilka dni temu to już chyba setki razy przeszły przez nasze ręce. Uwiecznione zostały wszystkie najważniejsze i najzabawniejsze momenty naszego wesela. Dobry materiał na długie jesienne wieczory :) Mieliśmy przyjemność pracować z dwoma fotografami. Oboje wykazali się niesamowitą umiejętnością uwieczniania chwili. Był nawet moment kiedy to fotograf robił zdjęcia narażając swoje życie :) Niektóre zdjęcia przypominają filmową stop klatę – ubaw do łez :) Gorąco polecam współpracę z tymi panami. Jest zabawnie, swobodnie a przede wszystkim profesjonalnie ! :) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy – Edyta i Jacek
edyta jankowska, ślub: 2016-09-10
Otwarty na propozycje, pełen zaangażowania, polecamy :)
Katarzyna i Maciej Struzikiewicz, ślub: 2016-05-14
Profesjonalizm, otwartość na sugestię klienta, nawet jeśli w grę wchodzi sesja plenerowa w Tatrach, jakiej razem z mężem sobie zażyczyliśmy. Zdjęcia zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie, a co ważniejsze w doskonały sposób oddają nasz charakter. Fotograf również w doskonały sposób wkomponował nasze postacie w piękno i majestat Tatr. Miła i życzliwa atmosfera podczas fotografowania. Gorąco polecamy, Agnieszka i Piotr.
Agnieszka Więcławek, ślub: 2014-08-30
Wykonanie: DigiHex Systems