Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Łódź

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Ryszard, Łódź
Ryszard
Łódź

CENA:
1790 ZŁ / SESJA
11626 / 192
Fotografia ślubna to mój zawód ale przede wszystkim pasja, a każde zlecenie jest wyjątkowe tak jak wyjątkowy jest dzień ślubu ... Jak dotąd posiadam 100 % zadowolonych klientów!!!
Fotograf Michał, Łódź
Michał
Łódź

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
2435 / 85
Oferuję Państwu wyjątkowy fotoreportaż ślubny, pełen magii i emocji. Chcę zatrzymać radość, wzruszenie, łzy. Pracuję po to aby zdjęcia stały się opowiadaniem, które po wielu latach będzie można wspominać bez słów.
Fotograf Adam, Łódź
Adam
Łódź

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
2981 / 80
FOTOGRAF MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Fotografia to moja pasja. Fotografia ślubna to duże wyzwanie, ale i radość z udanych ujęć. Dla mnie najważniejsze są dwa kryteria: jakość i utrwalenie emocji, które sprawiają, że zdjęcie wzrusza po wielu latach. Zapraszam do obejrzenia portfolio i kontaktu w sprawie szczegółów oferty.
Fotograf Paulina, Łódź
Paulina
Łódź

CENA:
1690 ZŁ / SESJA
6930 / 88
Jestem fotografem ślubnym, który potrafi uchwycić Was na zdjęciach ślubnych w sposób, jakiego oczekujecie - najpiękniej, a przy tym w miłej i niestresującej atmosferze. Zapraszam!
Fotograf Michał, Łódź
Michał
Łódź

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
16154 / 94
Fotografię ślubną traktuję wyjątkowo, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego jak szczególne są to dla Was chwile i emocje. Moim zadaniem jest jak najlepiej zapisać je w obrazach.
Fotograf Maciej, Łódź
Maciej
Łódź

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2214 / 70
Fotografując Wasz ślub staram się pokazać to, czego nikt inny nie potrafi dostrzec... Fotografia jest dla mnie nie tylko pracą - jest to przede wszystkim wielka pasja dająca mi możliwość spełniania własnych marzeń oraz marzeń innych.
Fotograf Sergiusz, Łódź
Sergiusz
Łódź

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
9219 / 38
Jeśli tylko nasza galeria odpowiada "Waszej Estetyce" zapraszamy do kontaktu, zapewniając jednocześnie, że Wasze zdjęcia nie będą gorsze. Nie wierzycie, że jesteście piękni? My Wam to udowodnimy, musicie nam tylko pozwolić.
Fotograf Józef Andrzej, Łódź
Józef Andrzej
Łódź

CENA:
1150 ZŁ / SESJA
6942 / 22
Ślub to wspaniała uroczystość, bo w tym dniu dwoje zakochanych w sobie ludzi stanie się małżeństwem. Powiem krócej: miłość, dwa serca, jeden rytm, ulotne chwile... pstryk... i już wiecznie trwa!!! Wykonam Wam na pamiątkę piękne zdjęcia ze ślubu. Na nich będzie uwieczniona Wasza miłość i szczęście.
Fotograf Karolina i Kamil, Łódź
Karolina i Kamil
Łódź

CENA:
3100 ZŁ / SESJA
2536 / 39
Ukryte w kadrze to zespół ludzi z pasją prowadzony przez Karolinę i Kamila. Fotografujemy, szkolimy, rozmawiamy, eksperymentujemy – a to wszystko aby nasze zdjęcia były dla Was powodem do uśmiechu, wspomnień i wzruszeń.
Fotograf Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
1050 ZŁ / SESJA
8850 / 115
Bardzo lubimy wykonywać zdjęcia ślubne. To najlepsza pamiątka z uroczystości ślubnej. Firma nasza istnieje już od 1991 roku. Zajmujemy się ponadto wideofilmowaniem. Zaufało nam wiele par młodych, w tym m.in. Miss Polonia 2007 Barbara Tatara-Kacperska.
Fotograf Katarzyna, Łódź
Katarzyna
Łódź

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2135 / 22
Jestem osobą pasjonującą się fotografią. Doskonale wiem jak ważny jest ten dzień dla Państwa Młodych, dlatego staram się jak najlepiej wykonać zdjęcia, by w przyszłości można było ciągle do nich wracać.
Fotograf Tomasz, Łódź
Tomasz
Łódź

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
21685 / 131
Jestem fotografem zrzeszonym w Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym. Z uroczystości ślubnej i weselnej, jeśli tylko będę Waszym fotografem ślubnym wykonam Wam w sposób profesjonalny piękne zdjęcia ślubne o wysokiej jakości. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Fotograf Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
1332 / 29
Fotografia Ślubna - na terenie kraju i za granicą. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Michał, Łódź
Michał
Łódź

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
1403 / 33
Pamiętajcie! Pamięć ludzka jest ulotna. Suknia ślubna trafi do szafy, kwiaty z bukietu Panny Młodej prędzej czy później zwiędną, a po torcie weselnym zostaną tylko okruchy... To właśnie Wasze piękne albumy ze zdjęciami przypomną Wam po latach ten dzień, a kolejne pokolenia znajdą kiedyś Wasze fotografie i na chwilę przeniosą się do tego dnia i zobaczą jak świetnie się bawiliście w dniu Waszego ślubu.
Fotograf Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1447 / 28
Rzetelna i profesjonalna współpraca oraz dobry kontakt z moimi zleceniodawcami jest dla mnie mottem w codziennej pracy. Zachęcam do kontaktu.
Fotograf łukasz, Łódź
łukasz
Łódź

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
1549 / 9
Ślub to niezwykle ważna uroczystość rodzinna. Najlepszą pamiątką z uroczystości ślubnej są zdjęcia. Moje zdjęcia zachowają dla Was, na zawsze, wszystkie piękne chwile z Waszego Ślubu.
Fotograf Adam, Łódź
Adam
Łódź

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1852 / 34
Fotografie o Miłości! Tworzymy zdjęcia, jakich nie mógłby zrobić nikt inny! Ponadczasowe i uniwersalne, trafiające w sedno, doskonale oddające niepowtarzalne emocje i uwieczniające ulotne, wzruszające chwile. Nasze fotografie są piękne, pełne emocji oraz doskonałe technicznie.
Fotograf Michał, Łódź
Michał
Łódź

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
509 / 20
Czy da się jednym zdaniem opisać wszystko, co możemy Państwu zaoferować? Czy kilka słów określi nasze zaangażowanie, profesjonalizm, wyczucie? Z pewnością nie. Dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i pełnym portfolio :). Pierwsze 20 umów w 2017 roku opatrujemy ogromnymi rabatami, a od stycznia pozwalamy się bezpłatnie testować.
Fotograf Sylwester, Łódź
Sylwester
Łódź

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
8100 / 54
Fotografia ślubna to wspaniała pamiątka z przygotowań do ślubu, ślubu w kościele lub w USC, jak i zabawy weselnej. Jeśli mnie zatrudnicie do fotografowania Waszej uroczystości ślubnej, to czeka Was niezwykła wizyta w baśniowej krainie, bo ja stanę na głowie, by w sposób niezwykły wszystko uwiecznić.
Fotograf Robert, Łódź
Robert
Łódź

CENA:
1150 ZŁ / SESJA
5088 / 39
Zdjęcia ślubne to znalezienie i wydobycie wspaniałej relacji jaka jest pomiędzy Panną i Panem Młodym. Fotografuję z perspektywy postronnego widza, tworzę niezwykle ważny reportaż i jestem z tego dumny a styl i efekty mojej pracy pozostawiam Waszej ocenie.
Fotograf Damian, Łódź
Damian
Łódź

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
963 / 15
Fotografią zajmuję się od 2008 roku. Reportaż ślubny to rodzaj fotografii który najbardziej ze mną rezonuje. Zachęcam do obejrzenia galerii.
Fotograf Bartosz, Łódź
Bartosz
Łódź

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
9945 / 44
Obserwuję, unikając banału. Sugeruję, nie narzucając. Dokumentuję, nie oceniając. Cieszy mnie każdy gest, każde niewypowiedziane słowo. Wyłapuję chwile, które chcielibyście zatrzymać na zawsze, choćby trwały sekundę. Niebanalne lokacje, skryte uśmiechy, mieszanka wstydu, obaw i spełnienia. Ubrania godne pary królewskiej i radosna nadzieja przyszłości. Emocje, których żadne słowa nie wyrażą. To wszystko jest Wasze i tylko Wasze. Jedyne i niepowtarzalne.
Fotograf Agnieszka i Tomasz, Łódź
Agnieszka i Tomasz
Łódź

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
17444 / 47
Jesteśmy fotografami ślubnymi i pragniemy Wam wykonać dwoma różnymi spojrzeniami - doskonałe fotografie ślubne. Na nich uwiecznione będą Wasze radości, emocje, wzruszenia, szczęście… Zapraszamy!!!
Fotograf Martyna, Łódź
Martyna
Łódź

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
855 / 27
Fotografia ślubna to niepowtarzalny klimat oraz atmosfera. Fotoreportaż wypełniony emocjami, ulotnością chwili, pięknym światłem a przede wszystkim ludźmi. Jestem tutaj bo kocham ludzi, życie i fotografię. Uczestniczyć w tym najważniejszym dla Was dniu to dla mnie ogromny zaszczyt oraz wyróżnienie.
Fotograf Katarzyna, Łódź
Katarzyna
Łódź

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
870 / 24
Jestem świadoma, że Wasz Ślub to wyjątkowy dla Was dzień, pełen chwil których nie da się odtworzyć. Dokładam wszelkich starań abyście po latach mogli oglądać zdjęcia i wspominać z łezką w oku i uśmiechem na twarzach.
Fotograf Marcin, Łódź
Marcin
Łódź

CENA:
1100 ZŁ / SESJA
278 / 3
Witam, Jestem fotografem pasjonatem, zdjęcia wykonuje z zamiłowania do fotografii. Nie zajmuje się tą profesją czysto zawodowo lecz mogę zapewnić o profesjonalnym podejściu. Nie realizuje zleceń masowo dzięki czemu mogę poświęcić dużo więcej czasu i zaoferować indywidualne podejście dla każdej pary. Zapraszam do kontaktu.
Fotograf Michał, Łódź
Michał
Łódź

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
4173 / 21
Rejestruję chwile, emocje i atmosferę - do których, dzięki wykonanym przeze mnie zdjęciom i fotografiom - z przyjemnością wrócicie po latach. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Fotograf Paweł, Łódź
Paweł
Łódź

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
678 / 14
Zapraszam do mojego magicznego świata fotografii ślubnej, w którym słowa takie jak zdjęcia ślubne czy fotograf ślubny oznaczają coś więcej, niż tylko poprawnie wykonane fotografie
Fotograf Bartosz, Łódź
Bartosz
Łódź

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
170 / 3
Zajmuję się fotografią ślubną w stylu reportażowym. Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojego portfolio i współpracy.
Fotograf Wojciech, Łódź
Wojciech
Łódź

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
7023 / 12
Fotografia zajmuje w moim życiu wyjątkowe miejsce. Towarzyszy mi od najmłodszych lat. Az wreszcie stała się pasją. Najszczęśliwszym człowiekiem jest ten, dla którego praca jest hobby a hobby pracą. I ja do tych ludzi należę.
Liczba pozycji: 632
Województwo Łódzkie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Łódź - nasz przewodnik

Sposób upamiętnienia dnia ślubu jest przedmiotem wielu dyskusji i dokładnego planowania. Zwykle pary młode zastanawiają się, czy powinny zatrudnić fotografa i kamerzystę na ślub. Jeśli chodzi o kamerzystę, to zdarza się, że z niego zrezygnują, co nigdy nie dzieje się w przypadku fotografa. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że zdjęcia ślubne w rodzinnym albumie to najlepszy sposób zachowania tego wyjątkowego dnia na długi czas. 

Wybór fotografa na ślub

Wiąże się to oczywiście z wyborem specjalisty, który zapewni usługi fotograficzne na ślubie i weselu. Jego poszukiwania wcale nie są łatwe, trzeba przejrzeć sporo ofert, zanim trafi się na tę odpowiednią. Z pomocą przychodzi tu portal fotograf-wesele.pl, który posiada dobrze rozbudowaną bazę profesjonalistów z branży ślubnej z całej Polski. Spora część ofert to fotografowie ślubni pochodzący z województwa łódzkiego. Sporą zaletą serwisu jest to, że para młoda może filtrować wyniki w zależności od regionu i od razu skupić się na fotografach działających w Łodzi i okolicach. W serwisie znajdują się przykłady ich prac, opis ich koncepcji fotografowania ślubnego i warsztatu oraz sprzętu, jakim operują. Bardzo ważna jest także cena usług ślubnych, która jest podana w każdej ofercie. Dzięki takim dogodnościom narzeczeni w sposób szybki i sprawny zapoznają się z ofertami fotografów ślubnych z Łodzi i będą mogli dokonać lepszego wyboru. 

Sesja ślubna nowożeńców

Zdjęcia ślubne to bardzo szeroki termin, do którego zaliczają się wszelkie fotografie związane z dniem ślubu, czyli dokumentacja przygotowań do ślubu, uroczystości w kościele, wesela, a także plenerowa sesja ślubna. Ta ostatnia jest tak naprawdę kwintesencją zdjęć ślubnych, to moment, w którym zarówno fotograf, jak i para młoda mogą pokazać, na co ich stać oraz wyróżnić się od innych. 

Każda para młoda pragnie, aby ich sesja ślubna była wyjątkowa i niezapomniana. Z tego względu często decydują się na zarezerwowanie osobnego dnia, by wykonać zdjęcia plenerowe. Nie ograniczają ich wtedy czekający goście czy ryzyko zabrudzenia sukni, a para młoda wraz z fotografem może udać się w bardziej odległe miejsca. Młodzi mają również czas, aby poczuć się swobodnie i naturalnie przed obiektywem, co poskutkuje widocznym na fotografiach nieskrępowaniem, a także odrobiną szaleństwa.

Sesja ślubna w plenerze

Oprócz samopoczucia pary i dobrej współpracy z fotografem, ważny jest także plener ślubny, który wybierzemy na tło swych zdjęć. Plener decyduje o wielu rzeczach - nadaje klimat sesji (to czy będzie artystyczna, mroczna, romantyczna) oraz decyduje o konwencji, w jakiej będzie utrzymana. Dlatego wybór pleneru ślubnego nie powinien być przypadkowy. Warto najpierw zastanowić się jakie mamy oczekiwania, a potem rozejrzeć się po okolicy i przejrzeć sesje innych par młodych, które mogą nas do czegoś zainspirować. Pięknie wyglądają sesje plenerowe nad morzem lub w górach, ale jeśli nie mamy takiej możliwości, można udać się na stare miasto lub do położonego w okolicach pałacu, czy ruin zamku. Można zdecydować się także na nocną sesję plenerową, która wygląda magicznie w dużym mieście, kiedy w tle widać migoczące światła budynków. Inspiracji jest wiele, trzeba ich tylko uważnie poszukać!

Idealny plener ślubny w Łodzi

Łódź, jedno z największych polskich miast i wiodący ośrodek przemysłu włókienniczego i filmowego, zainspiruje Was do wykonania niekonwencjonalnej sesji ślubnej. Najbardziej reprezentacyjną ulicą, przede wszystkim ze względu na zabytkową zabudowę, jest ulica Piotrowska, gdzie warto rozpocząć wykonywanie zdjęć. Jest to jednocześnie najdłuższa ulica handlowa w Europie. Niewątpliwie interesującym tłem stanie się gmach fabrykanckiego Pałacu Izraela Poznańskiego, zwany także „łódzkim Luwrem”.

Romantyczną scenerię stworzy piękny budynek Rektoratu Politechniki Łódzkiej wraz z otaczającym go parkiem, pełnym bujnej roślinności. Oryginalne zdjęcia para młoda wykona pozując wśród budynków słynnego Centrum Handlowego Manufaktura, które powstało na miejscu starej fabryki. Dobrze zachowana dawna atmosfera tego miejsca, w którym dominują historyczne, pofabryczne budynki z czerwonej, nieotynkowanej cegły, sprawi, że Wasza sesja będzie wyjątkowa.

Sentymentalne młode pary zachęcamy do spaceru na Most Zakochanych, znajdujący się nad malowniczym stawem w Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego. Park, wpisany na listę zabytków, pełen jest bogatej flory. Występują tam osobliwe okazy drzew, a atrakcję stanowi urokliwa wysepka na stawie. Nastrojowe fotografie państwo młodzi wykonają również, przemieszczając się np. samochodem do ślubu, w Lesie Łagiewnickim, leżącym w dorzeczu Bzury. Odnaleźć w nim można malownicze doliny, atrakcyjne panoramy stawów oraz zabytkowe kapliczki. Wszystko to razem stanowić będzie scenerię jak z bajki.

Nietypowa sesja ślubna w Łodzi 

Nie zapominajmy także, że Łódź to miasto nowoczesnej kultury miejskiej. Postindustrialne budynki przerobione na miejsca alternatywnej sztuki, opuszczone fabryki, które są wymarzonym miejscem dla surowej, nowoczesnej sesji, czy słynne łódzkie murale, które zyskały Łodzi przydomek stolicy polskiego street art'u to tylko kilka z miejsc, których nie powinno zabraknąć w spisie plenerów idealnej sesji. Łódź to jedno z najbardziej nietypowych i interesujących miast w Polsce, warto pokazać tę wyjątkowość na zdjęciach ślubnych. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems