Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Gdynia

Zdjęcia ślubne Gdynia - 377 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Pomorskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Tomasz, Gdynia
Tomasz
Gdynia

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
3126 / 142
Każdy ślub szybko mija, ale to zawsze nowe przeżycia, inna sceneria, indywidualne przeżywanie. Jako fotograf ślubny uwiecznię Wam na zdjęciach ślubnych chwile doniosłe, pełne wzruszeń, emocji, szczęścia i radości. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Fotograf Łukasz, Gdynia
Łukasz
Gdynia

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
5353 / 72
Warto zatrzymać czas...... Jestem fotografem ślubnym i potrafię zatrzymać czas, który nieustannie upływa. Wykonam wspaniałe zdjęcia ślubne i one zatrzymują magię czasu, bo stale przypominają o chwilach szczęścia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Fotograf Ania, Gdynia
Ania
Gdynia

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
1936 / 83
Zapraszamy serdecznie :)
Fotograf Justyna, Gdynia
Justyna
Gdynia

CENA:
2590 ZŁ / SESJA
2959 / 23
Zatrzymuję w kadrach prawdziwe chwile i emocje. Stawiam na naturalność i pasję. Gwarantuję niezapomnianą pamiątkę z Waszego najważniejszego dnia.
Fotograf Estera, Gdynia
Estera
Gdynia

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2912 / 26
Uchwycić Wasze emocje, uchwycić Wasze uczucia, zatrzymać spojrzenia i gesty, utrwalić te wyjątkowe chwile na zawsze...
Fotograf Elwira, Gdynia
Elwira
Gdynia

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
1117 / 15
Patrzę... czekam... zwalniam by między kadrami dostrzec to co nieuchwytne i prawdziwe…
Fotograf Kaja, Gdynia
Kaja
Gdynia

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
2134 / 11
Wyjątkowa fotografia ślubna, która zatrzyma na zawsze piękno Waszego najważniejszego dnia. Ślub w nietypowym terminie? Zapytaj o rabat!
Fotograf Anna i Remigiusz, Gdynia
Anna i Remigiusz
Gdynia

CENA:
4500 ZŁ / SESJA
23333 / 84
Indywidualne podejście do każdej pary, zobrazowane fotografiami wykonanymi przez małżeństwo fotografów. Doświadczenie w fotografii reporterskiej i modelingowej przeniesione do tematyki ślubnej. Cena? Pomyślcie do czego tak naprawdę będziecie wracać za rok, dwa, pięć, dziesięć....
Fotograf Dominika, Gdynia
Dominika
Gdynia

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
395 / 14
Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Proponuję Wam nowoczesną fotografię ślubną, reportaże bez reżyserki, kreatywne plenery, a wszystko profesjonalnie, choć na luzie i z uśmiechem. Pracuje na terenie całego kraju i nie tylko. Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć na mojej stronie internetowej. Jeśli podobają się wam moje sesje ślubne, serdecznie zapraszam na spotkanie przy kawie, porozmawiamy o Waszych pomysłach.
Fotograf Michał i Adam, Gdynia
Michał i Adam
Gdynia

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
20860 / 203
Ślub jest tak ważną uroczystością, że każdy ją pamięta nawet po długich latach życia. Ślubne zdjęcia niezbicie dowodzą o zawartym małżeństwie. Jedno zdjęcie, tysiąc słów .....
Fotograf Wojtek, Gdynia
Wojtek
Gdynia

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
13242 / 55
Każdy zawierany ślub porusza serca zakochanych i ich rodziców także rodziny i przyjaciół. Profesjonalnie wykonana fotografia ślubna są dla mnie, jako fotografa ślubnego prawdziwym wyzwaniem. Proszę o zapoznanie się z moją ofertą. Zapraszam!
Fotograf Paweł, Gdynia
Paweł
Gdynia

CENA:
1350 ZŁ / SESJA
2348 / 14
Ślub to niezwykle ważna, nieodwracalna i ponadczasowa uroczystość. Jeśli będę Państwa fotografem ślubnym, to z uroczystości ślubnej wykonam w sposób profesjonalny piękne zdjęcia. Jedno zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów. Zapraszam do mojej galerii...
Fotograf Michał, Gdynia
Michał
Gdynia

CENA:
5100 ZŁ / SESJA
15471 / 68
Ślub to niezwykła uroczystość rodzinna. W trakcie tego dnia czas biegnie bardzo szybko. Pragnę upamiętnić Wam najważniejsze z tych chwil. Wykonam Wam zdjęcia ślubne, które będą dla Was najlepszą pamiątką ze ślubu i organizowanego wesela. Zapraszam!
Fotograf Weronika, Gdynia
Weronika
Gdynia

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
331 / 13
"Jesteśmy szczęśliwi dokładnie w takim stopniu, jacy chcemy być szczęśliwi"
Fotograf Krzysztof, Gdynia
Krzysztof
Gdynia

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
963 / 11
♥ FOTOGRAFIA I WIDEOFILMOWANIE - razem zawsze z rabatem♥ Zapraszam na plenery nad morze w góry czy jeziora, gdzie magia miejsc zapewnia niepowtarzalny klimat zdjęć.
Fotograf Andrzej, Gdynia
Andrzej
Gdynia

CENA:
1499 ZŁ / SESJA
6935 / 51
Wysoka jakość , atrakcyjne pakiety bez ukrytych kosztów ! Postawcie na profesjonalizm , doświadczenie i kreacyjne spojrzenie.Zdjęć ślubnych nie można powtórzyć dlatego powinni wykonywać je zawodowcy.
Fotograf Agnieszka, Gdynia
Agnieszka
Gdynia

CENA:
2450 ZŁ / SESJA
67 / 4
Niektóre fotografie potrzebują czasu, by stać się tymi na prawdę wyjątkowymi. Wspólnie z Wami tworzę tę wyjątkowość w kadrach. Dla Was i dla siebie. By wspomnienia były jeszcze bliżej.
Fotograf Joanna, Gdynia
Joanna
Gdynia

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
6349 / 15
Pokazać to, co w Was najpiękniejsze;) Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i poznania wszystkich jej szczegółów.
Fotograf Przemysław, Gdynia
Przemysław
Gdynia

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
113 / 3
Jestem pasjonatem rzemiosła fotografii.Pragnę zatrzymać każdą najważniejszą chwilę i uwiecznić ją na zawsze.
Fotograf Dariusz, Gdynia
Dariusz
Gdynia

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
46 / 1
„Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” Robert Bresson. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim portfolio ślubnym.
Fotograf Kasia, Gdynia
Kasia
Gdynia

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
4866 / 12
Niezapomniane momenty uwiecznione w kadrach. Nie pozwól by coś wam umknęło z tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu ... BRAK TERMINÓW NA 2009 ROK NA REPORTAŻE SOBOTNIE !!! , zapraszamy na plenery i dziękujemy za zaufanie jakim Nas obdarzyliście Zapraszam na 2010 rok
Fotograf Gosia & Tomek, Gdynia
Gosia & Tomek
Gdynia

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
4897 / 18
Jesteśmy młodym małżeństwem pełnym pasji tworzenia i kreatywnego zaangażowania! Pragniemy fotografować śluby i wesela. Wykonamy z tych uroczystości wspaniałą pamiątkę, którą będą piękne fotografie ślubne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Fotograf Kamil, Gdynia
Kamil
Gdynia

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2782 / 5
TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ, TA CHWILA, którą pragnę zatrzymać DLA Was NA ZAWSZE.
Fotograf Sławek, Gdynia
Sławek
Gdynia

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
5378 / 20
Wejdź na chwilę, zostaniesz na dłużej. Zapraszam wszystkie pary do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej!!!
Fotograf Jacek, Gdynia
Jacek
Gdynia

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1816 / 1
Tak jak ważny jest sam ślub...tak równie ważna jest pamiątka jaka po nim zostaje !!! Dla wielu ludzi ślub to jedyna okazja w życiu, kiedy zatrudniają fotografa... i jestem przekonany, że dla "pary młodej" będą to najważniejsze zdjęcia w ich życiu !!! Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Fotograf Piotr, Gdynia
Piotr
Gdynia

CENA:
2490 ZŁ / SESJA
1930 / 5
Fotografią zawodowo zajmuję się od 2003 roku. Za moją fotografię ślubną i teatralną byłem nagradzany w ogólnopolskich konkursach fotograficznych.
Fotograf Dominik, Gdynia
Dominik
Gdynia

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
3113 / 21
Na co dzień fotoreporter. Na co dzień, czyli w ciągu Waszego dnia także. To oznacza, że nie będę próbował kreować rzeczywistości mówiąc jak macie się zachowywać i kiedy uśmiechać. Wprost przeciwnie, postaram się pozostać możliwie niezauważony.
Fotograf Mateusz, Gdynia
Mateusz
Gdynia

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2192 / 26
Zdjęcia ślubne to najlepsza pamiątka z uroczystości ślubnej. W fotografii wydobywam wyjątkowość ludzi, uczuć, aby oddać w Wasze ręce album ślubny. Na fotografiach ślubnych oprócz najważniejszych wydarzeń z uroczystości ślubnej, są pokazane Wasze uczucia, szczęście, miłość, radość, wzruszenia ...
Fotograf Jakub, Gdynia
Jakub
Gdynia

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
1965 / 7
Uśmiech proszę! A teraz zapraszam do mojej galerii... Zapraszam również do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Fotograf Marta, Gdynia
Marta
Gdynia

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
8427 / 9
Niebanalna fotografia ślubna, pełna naturalności, wyszukanych rozwiązań z indywidualnym podejściem do każdej Pary. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Liczba pozycji: 377
Województwo Pomorskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Gdynia - nasz przewodnik

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu - zgodnie przyznają to pary, które mają te chwile za sobą, nawet te z długim stażem małżeńskim. Dlatego właśnie zadbać, żeby oprawa tego dnia była wyjątkowa, aby niczego nie zabrakło i można było powiedzieć, że dzień ślubu był dokładnie taki, jak ten wymarzony. Aby tak się stało, planowanie tego dnia powinno rozpocząć się ze znacznym wyprzedzeniem, a każda z usług musi zostać dokładnie sprawdzona. Sala weselna, menu, muzyka, kamerzysta i fotograf - wszystko musi stać na najwyższym poziomie, tak, aby para młoda niczego w tym dniu nie żałowała. 

 

Fotografia ślubna - ważny element ślubu

 

Dobre zdjęcia ślubne pozwalają przypomnieć sobie w każdej chwili klimat wspaniałego dnia ślubu. Wybór właściwego fotografa ślubnego może być niełatwy, ale z pomocą naszego serwisu może to być znacznie prostsze. Dobry fachowiec posiada umiejętność wykonania wspaniałych zdjęć, które uwzględniają pomysły i wizje Młodej Pary. 

 

Co odznacza doskonałego fotografa ślubnego? Przede wszystkim pasja, którą ma dla właśnie tej dziedziny fotografii, a przy tym pomysły, kreatywność oraz doświadczenie. Fotografia ślubna jest trudną dziedziną, nie tylko na wyjątkową specyfikę fotografowania w kościele lub podczas przyjęcia weselnego, ale także z powodu presji, która spoczywa na fotografie. Para młoda żywi ogromną nadzieję, że jej ślubny album będzie cudowny, a słabe zdjęcia ślubne mogą znacząco obniżyć zadowolenie z wesela. Osoba z odpowiednim doświadczeniem i profesjonalnym nastawieniem bez trudu zniesie tę presję i będzie blisko współpracować z parą, tak, aby efekt był jak najbardziej zbliżony do ich oczekiwań. 

 

Na portalu fotograf-wesele.pl bez trudu można znaleźć fotografów ślubnych z Gdyni, którzy spełniają wszystkie te kryteria. Łatwo zapoznać się z ich dotychczasowymi pracami, które najlepiej świadczą o ich umiejętnościach. W dodatku serwis daje szanse na uzyskanie szczegółowych informacji o ofercie kamerzystów, o sprzęcie, jakiego używają do fotografowania wesel, a nawet o cenach ich usług. Szybkie dotarcie do wszystkich potrzebnych informacji gwarantuje usprawniony wybór wykonawcy na swoje wesele. 

 

Zdjęcia ślubne z sesji plenerowej

 

Po wyborze fotografa, warto pomyśleć o szczegółach zdjęć ślubnych. Nie warto przy tym zostawiać całej odpowiedzialności fotografowi, lepiej, gdy para sama również bardziej się w nie zaangażuje. Warto pomyśleć choćby o miejscu i formie plenerowej sesji ślubnej, która stała się nieodłącznym elementem ślubnej fotografii. 

 

Odpowiedniego pleneru najlepiej poszukać w okolicy, choć są pary, które decydują się na wyjazd nad morze, w góry, czy nawet za granicę, aby zdobyć wymarzone ujęcia. Takiego problemu nie będą miały pary z Gdyni, morze jest "tuż za rogiem", a i innych atrakcji w mieście nie brakuje. Bez większego wysiłku można przygotować sesję plenerową, zarówno standardową, jak i bardziej nietypową. Najczęstszym tłem zdjęć ślubnych są tereny zielone np. parki i ogrody albo popularne zabytki. Coraz więcej par decyduje się jednak na wizytę w opuszczonych fabrykach, czy na niewielkich stacjach kolejowych, które mają wyjątkowy klimat. Pozwala to na stworzenie nietypowej sesji ślubnej, a para młoda czuje się dzięki temu wyróżniona. 

 

Plener ślubny w Gdyni

 

Leżące nad Morzem Bałtyckim miasto Gdynia jest bardzo atrakcyjną częścią Trójmiasta, które przez cały rok przyciąga wielu turystów. Atrakcje miasta i jego możliwości dają także wiele pomysłów na ciekawe fotograficzne sesje zdjęciowe Par Młodych. Nadmorskie tereny spacerowe, które są naturalnym przedłużeniem skweru Kościuszki są częstym miejscem na tego typu działania. To tutaj cumuje żaglowiec Dar Pomorza oraz niszczyciel ORP "Błyskawica".

 

Bulwar Nadmorski to także ciekawy pomysł na udaną sesję zdjęciową. Można także wybrać się na romantyczny rejs statkiem i w takim klimacie utrwalić uczucia w morskim plenerze. Z pewnością może być wiele śmiechu i niezapomnianych wrażeń. Parki i rezerwaty mogą także zachęcić do ich odwiedzenia. Trójmiejski Park Krajobrazowy i kilka rezerwatów, a także unikalne klify występujące tylko nad morzem to także osobliwości przyrodnicze mogące zaciekawić wielu.

 

Gdynia Orłowo to z kolei bardzo atrakcyjny teren z molem, gdzie piękna otoczenia nigdy nie zabraknie. Wszystkie Pary Młode poza niewątpliwymi atrakcjami miasta mogą także wybierać wśród wielu innych atrakcji trójmiejskiego Sopotu, Gdańska czy innych miejscowości.

 

W Gdyni nie brakuje miejsc na ciekawą sesję plenerową, nie brakuje też sal weselnych (lista w portalu lokale-wesele.pl/gdynia). Jeżeli planujecie wesele w Gdyni, to na pewno nie będzie problemu z organizacją odpowiedniej oprawy. Warto tylko pamiętać, aby tak wybór lokalu, jak i fotografa ślubnego, został dogłębnie przemyślany. Ślub to jedyna w swoim rodzaju okazja i powinno się nią odpowiednio celebrować. To ważne nie tylko z powodu gości, którzy powinni wyjść z wesela zadowoleni, ale także to istotny element dla młodej pary, która będzie przez lata wspominać ten moment. Ważne, aby były to pozytywne wspomnienia. 

 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems