Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Jakub

 - fotograf Sosnowiec
Fotografia ślubna Sosnowiec, województwo Śląskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 1
Odsłon: 342

Moje podejście

Dzień ślubu to praca na najwyższych obrotach. Reportaż, który dla mnie jest fotograficzną ucztą. Jest to opowieść o jednym dniu, jednej nocy, zamkniętej w tysiące kadrów. Sesja w plenerze jest ukoronowaniem tego reportażu. Wyzwala dodatkowe pokłady kreatywności. Jest fotograficzną zabawą i ciekawą, pełną wyzwań przygodą.

 

Co widzę ja

Czasem jest to subtelne spojrzenie Panny Młodej, czasem urok podniosłej chwili, a czasem szczypta adrenaliny ukrywana za wielkim uśmiechem. Innym razem są to zakochani w sobie ludzie, otoczeni niebanalną scenerią. Wszystko to pragnę uchwycić w kreatywny kadr, który zapadnie w pamięć na lata.

 

Wasze sugestie...

Są bardzo mile widziane. Mnie pozwolą wyznaczyć kierunek waszych oczekiwań, a Wam, stać się bardziej naturalnym na zdjęciach. Decyzja co do miejsca pleneru zawsze jest po Waszej stronie. Wspólnie możemy przedyskutować kilka opcji i wybrać najciekawsze dla Was.

 

Gdzie?

Gdzie tylko wyobraźnia poniesie. Uliczki nowoczesnych miejskich arterii jak i pełne tajemniczego uroku starówki. Piękne lasy i romantyczne parki oraz ekscytujące skalne i górskie przepaści. Pradawne zamki i ich stare ogrody lub kontrastujące z nimi poprzemysłowe plenery industrialne. Wszędzie tam, gdzie nowożeńcy będą się czuli swobodnie oraz tam gdzie zawsze marzyli mieć wspólne zdjęcia.

 

Co otrzymujecie

W zależności od zakresu naszej współpracy otrzymują Państwo płyty DVD na których będzie komplet fotografii, poddanych autorskiej obróbce cyfrowej. Odbitki wybranych fotografii  oraz do wyboru różne formaty wysokiej jakości fotoalbumów.

 

Sprzęt

Canon 5D MarkII +grip

Canon 50D +grip

 

Canon 70-200mm f/2.8L IS USM
Canon 17-40mm f/4.0L USM

Canon 50mm f/1.8

Tamron 28-75mm f/2.8

Samyang fisheye 8mm f/3.5

 

Lampy Błyskowe/przenośne studio

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2100 zł
2100 zł
2100 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems