Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Tychy

5,00 / 5 z 21 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Jacek, Tychy
Jacek
Tychy

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
6042 / 50
Czysta fotografia, bez zbędnych bajerów. Chwila i jej emocja, dobry reportaż.
Fotograf Katarzyna, Tychy
Katarzyna
Tychy

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
5762 / 105
Wielkie emocje, jakie towarzyszą chwilom podczas uroczystości ślubnej, doskonale uwidocznione są na profesjonalnie wykonanej fotografii ślubnej. Stworzę Wam fotografie tchnące szczęściem. Wykonam album lub foto książkę, która będzie wspaniałą pamiątką ze ślubu i wesela. Zapraszam!
Fotograf Łukasz, Tychy
Łukasz
Tychy

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
10961 / 91
Profesjonalny reportaż połączony z energetycznym plenerem zaowocuje zdjęciami które Was zapewne zachwycą. Zapraszam do kontaktu !
Fotograf Dorota, Tychy
Dorota
Tychy

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
1383 / 7
Fotografia to moja pasja.... "Im bliżej stoisz, tym mniej widzisz" Zapraszamy wszystkie Pary Młode do kontaktu z nami!
Fotograf Mariusz, Tychy
Mariusz
Tychy

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
1561 / 27
Wybór dobrego fotografa to trudny temat :) W milionach ofert ciężko znaleźć kogoś kompetentnego i zarazem zachwycającego zdjęciami. Wierzę, że fotografia tak jak dla mnie, dla Was również jest czymś wyjątkowym, że chcecie zatrzymać te wspaniałe chwile w najlepszym wydaniu po to by później wracać do nich z przyjemnością przez długie lata. Jeśli poszukujecie profesjonalisty, bezkompromisowej jakości, kreatywności, naturalności, dyskrecji i maksymalnego zaangażowania a do tego wszystkiego luźnej atmosfery - Zapraszam :-)
Fotograf Szymon, Tychy
Szymon
Tychy

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
438 / 7
Fotografia Ślubna woj. śląskie. Fotografujemy zawsze we dwójkę, co daje więcej pięknych ujęć. Serdecznie zapraszamy.
Fotograf Olga, Tychy
Olga
Tychy

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
1139 / 20
Fotografia artystyczna. Blisko Was. Pasja i doświadczenie. Zapraszamy:-) !
Fotograf Grzegorz, Tychy
Grzegorz
Tychy

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
771 / 18
Fotograf za rozsądną cenę , zapraszam po więcej informacji oraz do galerii zdjęć.
Fotograf Sebastian, Tychy
Sebastian
Tychy

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
6931 / 58
Ślub jest zawsze nowym etapem w życiu. To doniosłe wydarzenie, które warto mieć uwiecznione. Jako fotograf ślubny wykonam Wam zdjęcia ślubne, z których będziecie zadowoleni. Będzie to wyśmienita pamiątka z uroczystości ślubu.
Fotograf Magda i Michał, Tychy
Magda i Michał
Tychy

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
5336 / 34
Reporterskie podejście, emocje i kolory - nasze oko i doświadczenie - Wasze zdjęcia ślubne
Fotograf Sandra, Tychy
Sandra
Tychy

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
294 / 2
Studio fotografii ślubnej - fotografia ślubna dla wymagających
Fotograf Łukasz, Tychy
Łukasz
Tychy

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
255 / 0
Fotografia to pasja - dzięki temu stwierdzeniu stale się rozwijam. Poszukuję nowych, ciekawych rozwiązań do sfotografowania Twojego Najważniejszego Dnia.
Fotograf Agnieszka i Łukasz, Tychy
Agnieszka i Łukasz
Tychy

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
5253 / 64
Zapraszamy do galerii!! Aga i Łukasz
Fotograf Jasiek, Tychy
Jasiek
Tychy

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
97 / 0
Naturalnie i spontanicznie.
Fotograf Natalia, Tychy
Natalia
Tychy

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
141 / 0
Zapraszam do zapoznania się z ofertą i galerią zdjęć :)
Fotograf Harald, Tychy
Harald
Tychy

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
3239 / 9
Wiadomo, że ślub należy do wydarzeń niecodziennych i napięcie, jakie mu towarzyszy na długo pozostaje w naszej pamięci. Fotografia ślubna to najlepsza pamiątka z uroczystości ślubu i wesela. Wykonamy Wam w sposób profesjonalny fotografię ślubną, do której wracać będziecie przy wielu okazjach.
Fotograf Justyna, Tychy
Justyna
Tychy

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
3162 / 4
Niech Wasze ślubne fotografie oglądane po latach wciąż emanują pięknem chwil przeżytych podczas trwania Waszego Dnia Ślubu. Zatem zapraszam do zdjęcia...
Fotograf Michał, Tychy
Michał
Tychy

CENA:
2050 ZŁ / SESJA
2301 / 13
Lubię ludzkie emocje i kocham je zapisywać. Bycie świadkiem prawdziwych radości, wzruszeń, miłości jest zawsze wyjątkowym doświadczeniem. Dlatego kocham moją pracę i jestem wdzięczny za możliwość bycia blisko ważnych, osobistych zdarzeń. To zawsze wyróżnienie.
Fotograf Bartosz, Tychy
Bartosz
Tychy

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
2099 / 11
Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami oraz aktualną ofertą. WOLNE TERMINY 2015!
Fotograf Marcin, Tychy
Marcin
Tychy

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
1731 / 10
Ślub to najważniejszy, niecodzienny, nieodwracalny i najpiękniejszy dzień w życiu każdego młodego człowieka. Najlepszą pamiątką z tego dnia są w sposób profesjonalny wykonane zdjęcia ślubne. Wykonam Wam zdjęcia ślubne, na których m.in. pokażę Waszą radość, łzy wzruszeń, uśmiechy i inne emocje.
Fotograf Magda i Ewa, Tychy
Magda i Ewa
Tychy

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
1361 / 28
Każdy projekt traktujemy wyjątkowo starając się uzyskać niepowtarzalne efekty przy sesjach zdjęciowych. Lubimy wyzwania i niesztampowe rozwiązania, z nami każde zdjęcie przeradza się w teatr. Zachęcamy do współpracy :)
Fotograf Janusz, Tychy
Janusz
Tychy

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
885 / 8
Uwiecznienie Waszych jedynych, niepowtarzalnych chwil stanowi dla mnie okazję do przedstawienia Was w sposób wyjątkowy, Chwile emocji, szczęścia, uniesień, wzruszeń Was i najbliższych będą towarzyszyły Wam zawsze, kiedy tylko sięgniecie po album wypełniony zdjęciami.
Fotograf Marcin, Tychy
Marcin
Tychy

CENA:
3600 ZŁ / SESJA
808 / 6
Jest fotografia o zapachu luksusowych perfum. Jest fotografia zapierająca dech w piersiach dramatycznymi pozami i efektownym oświetleniem. Jest fotografia pełna reporterskiego "mięsa" i zaskakujących wieloplanów. Wszystko to po trochu u mnie też gości, ale staram się poszukiwać w fotografii czegoś więcej. Ja wolę to, co ulotne - zapach leśnego mchu, niedopowiedziane słowa, spojrzenia szukające w oczach drugiego potwierdzenia tego, czego serce przecież tak bardzo pewne. Ktoś niedawno powiedział, że moje zdjęcia składają się ze światła i zaufania.
Liczba pozycji: 324
Województwo Śląskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Tychy - nasz przewodnik

Ślub to jeden z tych momentów, które chce się pamiętać na całe życie. Wzruszająca uroczystość w kościele lub urzędzie i zrealizowane z wielkim wysiłkiem wesele - to momenty, które para będzie wspominać przez wiele lat. Aby jeszcze lepiej utrwalić te chwile, nowożeńcy muszą zdecydować się na filmowanie i fotografowanie ślubu i wesela, co sprawi, że ich obraz przetrwa nie tylko w ich głowie, ale zostanie zachowany dla potomnych. 

 

Fotograf ślubny - trudny wybór

 

Fotografia ślubna to usługa, którą cechują dobrze zrobione zdjęcia. Będą one wspaniała pamiątką na lata dla Pary Młodej. Wiemy, że znalezienie odpowiedniego fotografa bywa trudne, jednak serwis umożliwia znalezienie takiego fachowca za pomocą paru kliknięć myszą. Wiemy, że zdjęcia ślubne musi wykonać specjalista, a takich wielu można odszukać w serwisie.

 

Tym, co cechuje portal fotograf-wesele.pl jest łatwa wyszukiwarka specjalistów w całej Polsce z podziałem na regiony oraz szeroka baza fotografów ślubnych. Dzięki temu szybko uda się zidentyfikować sporą grupę fotografów działających w Tychach oraz zapoznać się z próbką ich prac. Szczegółowy cennik pozwoli na natychmiastowe określenie, czy usługi danego specjalisty odpowiadają budżetowi pary młodej, a obecne na profilu komentarze poprzednich klientów dadzą ogląd na to, jak przebiega współpraca z takim specjalistą. Te wszystkie informacje są kluczowe do podjęcia decyzji  tym, kogo zatrudnić, ale niewystarczające. Para powinna koniecznie spotkać się z fotografem, zapoznać się z resztą jego portfolio i omówić pewne szczegóły np. realizację sesji ślubnej. Dzięki temu narzeczeni upewnią się jaką osobą jest wybrany fotograf, czy jest pasjonatem fotografii ślubnej i czy umie współpracować z klientami i jest otwarty na ich pomysły i sugestie. 

 

Zdjęcia ślubne - liczy się jakość

 

W kwestii zdjęć ślubnych nie wolno iść na kompromisy. Fotografie powinny być wysokiej jakości, interesujące i wykonane z pomysłem, inaczej mogą być przyczyną poważnego zawodu. Fotograf ślubny musi nie tylko posiadać umiejętność znajdywania odpowiednich kadrów, ale także być specjalistą obróbki zdjęć. Użycie nowoczesnych technologii i specjalnych programów do obróbki może nadać zdjęciom totalnie inny format, który pozwoli parze na spojrzenie na siebie samych z innej perspektywy. 

 

Dobry fotograf ślubny powinien dobrze czuć się, fotografując w kościele, który jest dość trudnym obiektem oraz dobrze odnajdywać się w dynamicznych okolicznościach, jakie występują na weselu. To trudna sztuka, dlatego lepiej zatrudnić kogoś, kto ma w tym doświadczenie, co pozwoli upewnić się, że zdjęcia są dobrze wykonane. Nie mniej ważne są fotografie z sesji plenerowej, na którą decyduje się coraz więcej par. Do jej odpowiedniego przygotowania nie wystarczą umiejętności, liczy się też kreatywność, bo coraz trudniej o unikatowy pomysł na sesję ślubną

 

Sesja plenerowa - ozdoba ślubnego albumu

 

Ta kreatywność i chęć poszukiwania nowych sposobów na ukazanie pary młodej odznacza doskonałego fotografa. Sesje ślubne stały się tak powszechne, że trudno o oryginalny pomysł, co nie znaczy, że nie trzeba go poszukiwać. Oczywiście nie warto zostawiać całej tej pracy fotografowi, para młoda również powinna zaangażować się w planowanie sesji i poszukiwanie pleneru. Dzięki temu sesja nabierze bardziej intymnego charakteru, jeśli para zdecyduje się odwiedzić miejsca, które są dla nich ważne, z różnych powodów. 

 

Dobre zdjęcia z sesji ślubnej stanowią zwykle najważniejszy punkt ślubnego albumu i sprawiają, że chce się do niego wracać. Sesja plenerowa to okazja do pokazania swojej osobowości oraz uczucia łączącego parę, przez co ma wyjątkowy charakter. Nie bez znaczenia jest fakt, że sesja ślubna odbywa się już po ślubie, kiedy stres opadł i para może się rozluźnić, przez co zdjęcia z sesji są po prostu lepsze niż te ze ślubu i wesela. 

 

Zdjęcia ślubne w Tychach - gdzie? 

 

Tychy to nowoczesne miasto powstałe w dużej mierze za sprawą rozwoju przemysłu na Górnym Śląsku. Oferuje nowoczesne plenery na sesje zdjęciowe, jednak nie brakuje tutaj kilku ciekawych perełek oraz terenów zielonych z jeziorem Paprocany i kilkoma stawami. Miasto słynie z Browaru, więc Park Browarniany z muszla koncertową oraz pijalnia piwa z 1899 roku może być ciekawym pomysłem na atrakcyjne zdjęcia, zgodne z tradycjami Tychów.

 

Same Tychy są idealnym miejscem do spacerów po lasach, nad stawami. Przy pięknej pogodzie można stworzyć niesamowite kadry. Okolice Tychów także nadają się do tego, by je odwiedzić. Tutaj na czoło wysuwa się Zameczek Myśliwski w Promnicach, gdzie zaczyna się dawny szlak do Pałacu w Pszczynie. Pobliska Pszczyna także pełna jest możliwości, by powstały tutaj unikatowe zdjęcia. Samochodem (który można wybrać tutaj) warto jest także udać się w okolice Parafii ś. Marii Magdaleny, gdzie blisko fontanny można odnaleźć piękny plener.

 

Cały obszar jest bogaty w wielkie możliwości i da się tutaj zrealizować każdy pomysł, by sesja ślubna była tą wymarzoną. Każdy fotograf posiada własne miejscówki i z chęcią realizuje także pomysły Młodych Par.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems