Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Lublin

Zdjęcia ślubne Lublin - 406 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Lubelskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Fotograf Artur, Lublin
Artur
Lublin

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
7180 / 80
By zatrzymać piękno tych wyjątkowych chwil.. Szeroka gama pakietów,w różnym zakresie cenowym i tematycznym.
Artur, Lublin
Fotograf Grzegorz, Lublin
Grzegorz
Lublin

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
46430 / 208
Jestem fotografem ślubnym. Szukam uśmiechu, spojrzenia, uścisku dłoni, szukam tego, co wyróżnia osobę spośród tłumu. Uwielbiam spontaniczność. Pragnę zostać zatrudnionym na Waszej całej uroczystości ślubnej. Wykonam Wam profesjonalną fotografię ślubną.
Grzegorz, Lublin
Fotograf Artur, Lublin
Artur
Lublin

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
5581 / 47
Jestem fotografem ślubnym i zdaję sobie sprawę z tego, jaką misję pełnię na ślubie i weselu. Staram się, aby moje zdjęcia ślubne budziły miłe wspomnienia. Serdecznie zapraszam do mojej galerii.
Artur, Lublin
Fotograf Jakub, Lublin
Jakub
Lublin

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2617 / 43
Jakub rocznik 76 głównie socjolog. Z uroczystości ślubnej wykonam Państwu pamiątkę na bardzo długie lata. Będą to zdjęcia ślubne na których pokażę nie tylko ważne momenty z uroczystości, ale i Wasze emocje i uczucia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Jakub, Lublin
Fotograf Katarzyna, Lublin
Katarzyna
Lublin

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1327 / 31
Fotografia to piękno, marzenia, nasz świat, w którym ulotne chwile stają się niezapomniane. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Katarzyna, Lublin
Fotograf Michał, Lublin
Michał
Lublin

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
3692 / 76
Niepowtarzalne sesje plenerowe, w wyjątkowej i klimatycznej scenerii! Fotoreportaż z wesela na najwyższym poziomie! Profesjonalnie.
Michał, Lublin
Fotograf Joanna, Lublin
Joanna
Lublin

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
12098 / 111
Oferuję Wam profesjonalny reportaż z Waszego ślubu, wykonany na najwyższym poziomie, najlepsze sesje plenerowe, ofertę zdjęć ślubnych dopasowaną do Was i Waszych potrzeb. Dla mnie najważniejsze jest Wasze zadowolenie. Zapraszam do galerii z moimi zdjęciami.
Joanna, Lublin
Fotograf Wojciech, Lublin
Wojciech
Lublin

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
9288 / 75
Ślub zawierany w kościele lub w USC, to niezwykle wydarzenie i wspaniała uroczystość. Każdy kto miał ślub, to pamięta tą uroczystość nawet po długich latach życia. Jako fotograf ślubny pragnę w zdjęciach ślubnych ukazać wszystkie magiczne momenty, uczucia, emocje a nawet łzy szczęścia
Wojciech, Lublin
Fotograf Paweł, Lublin
Paweł
Lublin

CENA:
1390 ZŁ / SESJA
153 / 8
Fotografia która wciąga na maksa, zajrzyj i sprawdź.
Paweł, Lublin
Fotograf Jarosław, Lublin
Jarosław
Lublin

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
21549 / 177
Jestem pasjonatem fotografii i dlatego podejmując się zlecenia nie robię tego z przymusu i chałtury. Każde zlecenie jest dla mnie bardzo ważne i podchodzę do niego indywidualnie, by osiągnąć niepowtarzalny efekt.
Jarosław, Lublin
Fotograf Leszek, Lublin
Leszek
Lublin

CENA:
950 ZŁ / SESJA
620 / 6
Profesjonalnie i z pasją. Zapraszam na sesje w Polsce i za granicą. PROMOCJA dla pary, która zamówi sesję na pierwszy weekend każdego miesiąca. Wyjątkowe fotografie w dobrej cenie.
Leszek, Lublin
Fotograf Maciej, Lublin
Maciej
Lublin

CENA:
1100 ZŁ / SESJA
938 / 7
Zapraszam do galerii ! Ceny promocyjne -50%
Maciej, Lublin
Fotograf Alicja, Lublin
Alicja
Lublin

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
796 / 3
Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu, bo to wydarzenie nieodwracalne, niepowtarzalne, ponadczasowe, której należy się właściwa oprawa. Wykonam Państwu z uroczystości ślubnej najlepszą pamiątkę w sposób profesjonalny na długie lata. Będzie to fotografia ślubna ze smakiem, stylem, gustem…
Alicja, Lublin
Fotograf Krystyna, Lublin
Krystyna
Lublin

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
529 / 12
FOTOGRAF ŚLUBNY Doświadczenie, pasja, zaangażowanie i sprzęt z najwyższej półki są gwarancją dobrze wykonanej fotografii. Jednak aby zdjęcie nabrało magii trzeba dodać do niego ''tego czegoś''. Dzięki dobrze opanowanej wiedzy (ukończyłam Akademię Fotografii w Krakowie i wiele kursów) podczas fotografowania jestem w stanie skupić się właśnie na kreatywności, bez której zdjęcie jest jedynie nudnym świstkiem papieru. Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie. Nie wahaj się, napisz lub zadzwoń! Krystyna
Krystyna, Lublin
Fotograf Piotr, Lublin
Piotr
Lublin

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
560 / 18
Któż po latach nie wraca z przyjemnością do zdjęć? Dobry fotograf ślubny uwiecznia momenty i emocje, które jak żadne inne warte są utrwalenia! Zapraszam!
Piotr, Lublin
Fotograf Marcin, Lublin
Marcin
Lublin

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
184 / 4
Witam, Jeśli szukają Państwo profesjonalnego i indywidualnego podejścia do najważniejszych chwil Waszego życia zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Pełna dyspozycja w dniu ślubu i oddzielny termin na plener. Pozdrawiam
Marcin, Lublin
Fotograf Kuba, Lublin
Kuba
Lublin

CENA:
2250 ZŁ / SESJA
13664 / 15
Młode pary planuję ślub, pragną z tej uroczystości mieć pamiątkę. Pamiątka i to najlepszą jest fotografia ślubna w sposób odpowiedni wykonana. Jako fotograf ślubny na fotografii ślubnej utrwalę wspaniałą atmosferę z uroczystości ślubu i wesela, uwiecznię Wasze szczęście, emocje, radości i wzruszenia
Kuba, Lublin
Fotograf Tomasz, Lublin
Tomasz
Lublin

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
171 / 2
Fotografuję radość i dobre emocje. Zatrzymuję niepowtarzalne chwile. Uwieczniam najważniejsze w życiu wydarzenia.
Tomasz, Lublin
Fotograf Robert, Lublin
Robert
Lublin

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
8398 / 32
Fotografia ślubna to coś więcej niż zdjęcia! To emocje i marzenia. To albumy, które są niezapomnianą pamiątką! Tego dnia jestem dla Was! Zapraszam.
Robert, Lublin
Fotograf Krzysztof, Lublin
Krzysztof
Lublin

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
14965 / 53
Foto historie zarejestrowane obiektywem. Zapraszam!
Krzysztof, Lublin
Fotograf Daniel, Lublin
Daniel
Lublin

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
5182 / 27
Fotografia jest moją pasją, w której spełniam się artystycznie, a fotografia ślubna jest jednym z jej wyrazów... Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą!
Daniel, Lublin
Fotograf Hubert, Lublin
Hubert
Lublin

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
8838 / 19
Każdy ślub jest wyjątkowy, dlatego podchodzę do każdego z nich indywidualnie. Polwala mi to zachować, z tych najważniejszych dla Państwa dni, to co najcenniejsze: wspomnienia. Album z pięknymi fotografiami ślubnymi jest najlepszą formą, aby te wspomnienia zachować...
Hubert, Lublin
Fotograf Tomek, Lublin
Tomek
Lublin

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
10146 / 26
Witamy Was w świecie, wzruszeń, łez szczęścia, pełnym miłości. Wykonam Wam w sposób perfekcyjny z uroczystości ślubu i po nim organizowanego wesela - fotografie ślubne, na których uwiecznię Wasze emocje, wzruszenia, uśmiechy, radości, miłość i szczęście... Zapraszam!
Tomek, Lublin
Fotograf Paweł, Lublin
Paweł
Lublin

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
5585 / 7
Jestem fotografem ślubnym, który wykona Wam z uroczystości ślubu fotografie ślubne. Na nich uwiecznię Wasze szczęście, radość, uśmiechy, łzy i inne emocje. Potrafię na zdjęciach zatrzymać te ulotne chwile. Album ślubny to będzie na długie lata dla Was wspaniała pamiątka. Zapraszam!
Paweł, Lublin
Fotograf Łukasz, Lublin
Łukasz
Lublin

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2550 / 27
Ślub to bardzo ważna i doniosła uroczystość rodzinna. Z tej uroczystości wykonam Wam najlepszą pamiątkę na bardzo długie lata. Będą to w sposób profesjonalny wykonane fotografie. Fotografie ślubne w moim wykonaniu posiadają charakter reportażowy. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Łukasz, Lublin
Fotograf Gosia, Lublin
Gosia
Lublin

CENA:
800 ZŁ / SESJA
4426 / 47
Ślub to wydarzenie niezwykłe, niecodzienne, niepowtarzalne. Na pewno drugi dzień tak wspaniały już się nie powtórzy. „… nic dwa razy się nie zdarza…”. Jako fotograf uwiecznię z tego dnia Wasze szczęście, radość, uśmiech, wzruszenie i inne emocje. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Gosia, Lublin
Fotograf Jacek, Lublin
Jacek
Lublin

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
4652 / 30
Kreatywna Fotografia Ślubna jest w obecnych czasach czymś, czego oczekują młode pary. Tylko jedna chwila a tak wiele może zdziałać, jeśli profesjonalista zajmie się wykonaniem niezapomnianych ujęć, momentów, które mają przetrwać przez lata.
Jacek, Lublin
Fotograf Agnieszka, Lublin
Agnieszka
Lublin

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
7203 / 16
Szanowni przyszli Państwo Młodzi, już niedługo ten najwspanialszy i najważniejszy w Waszym życiu dzień! Pozwólcie, że uwiecznię go najpiękniej jak tylko potrafię! Zapraszam Państwa do skorzystania z mojej oferty.
Agnieszka, Lublin
Fotograf Mariola i Michał, Lublin
Mariola i Michał
Lublin

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
3805 / 29
Ślub to bardzo ważne, nieodwracalne i uroczyste wydarzenie. Z tego szczególnego dnia, wykonamy Wam zdjęcia, na których ukażemy Wasze emocje, uczucia, szczęście, radość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z niej.
Mariola i Michał, Lublin
Fotograf Ewelina i Michał, Lublin
Ewelina i Michał
Lublin

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
3678 / 6
"Miłość i piękno uchwycone z pasją." - Dwoje fotografów na Twoim ślubie – Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Ewelina i Michał, Lublin
Liczba pozycji: 406
Województwo Lubelskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Lublin - nasz przewodnik

Ślub i wesele to te momenty życia, które chcemy zapamiętać dokładnie, ze wszystkimi szczegółami. Miesiące wysiłku i przygotować, emocje, cała otoczka tego "najpiękniejszego dnia w życiu" - szkoda, jeśli te wspomnienia i związane z nimi uczucia zniknęłyby wraz z mijającym dniem. Dlatego właśnie tak ważnym elementem ślubu jest sposób jego upamiętnienia, a w tej roli najczęściej występuje fotografia ślubna

Ślubny fotograf - jak dobrze wybrać? 

Fotograf ślubny ma nie łatwe zadanie. Ślub to bardzo dynamiczne wydarzenie, wiele się dzieje i ważne jest, aby utrwalić jak najwięcej obrazów. Poza tym fotografowanie ślubów wiąże się ze sporą presją i odpowiedzialnością. Fotograf wie, że para młoda bardzo na niego liczy i że chce, aby jej zdjęcia ślubne były niepowtarzalne i bardzo dobrej jakości. Trudno jest w tym przypadku stanąć na wysokości zadania, może zrobić to tylko prawdziwy fotograf - profesjonalista. Na szczęście w Lublinie takich nie brakuje, co jasno widać na naszym portalu fotograf-wesele.pl

Współczesna fotografia otwiera przed nami mnóstwo możliwości. Łatwo zgubić się w nieprzebranej ilości fotografów reklamujących w sieci swoje usługi. W ferworze przygotowań do ślubu może więc zabraknąć czasu na znalezienie odpowiedniej osoby, która uwieczni najszczęśliwszy dzień Waszego życia. Z myślą o tym powstał więc serwis, który pozwoli znaleźć fotografa nie wychodząc z domu, w ciągu zaledwie paru minut, który spełniać będzie uwzględnione przez Państwa oczekiwania.

Sesja ślubna w plenerze 

Po dokonaniu wyboru należy omówić z fotografem, jakie są Wasze oczekiwania. Dobry fotograf z Lublina na pewno na początku przedstawi swoją ofertę, która powinna być bardzo bogata. Sesja plenerowa, nietypowe plenery ślubne, artystyczne zdjęcia ślubne - te elementy są już obecnie standardem i należy tego oczekiwać od każdego fotografa. Potem należy porozmawiać o pomysłach fachowca, o tym, jak widziałby Waszą sesję, a także jaki plener chciałby zaproponować. W Lublinie nie powinno być z tym żadnych problemów! 

Plener ślubny w Lublinie

Lublin to piękne miasto z tradycją i o historycznym znaczeniu, obfitujące w interesujące miejsca, pełne zabytkowych budynków i zielonych parków. To idealny teren na wykonanie romantycznej sesji ślubnej. Stare Miasto, którego zespół architektoniczny wpisany jest na listę Pomników historii stanie się wspaniałą scenerią dla Waszych nastrojowych zdjęć. Plac Łokietka z barokową Bramą Krakowską i Nowym Ratuszem to miejsce od lat inspirujące fotografów. Serwis proponuje też sesję wzdłuż Traktu Królewskiego, przy którym znajdują się urzekające zabytkowe budowle. Ze Wzgórza Zamkowego przez Bramę Grodzką i dzielnicę żydowską Trakt doprowadzi Was z powrotem na Plac Łokietka. Miejsca te doskonale nadają się również na film w plenerze.

Stare Miasto pełne jest również zabytkowych kamienic, pośród których biegną malownicze ulice. Dostojności fotografiom nada cały zespół zamkowy, w skład którego wchodzi m.in. neogotycki zamek lubelski, na dziedzińcu którego znajduje się Kaplica Trójcy Świętej oraz XIII-wieczny donżon w stylu romańskim. Dobrym tłem dla Waszej sesji ślubnej stać się może także Plac po Farze z barwnym widokiem na Mały Ratusz i dawny dom misjonarski.

Zdjęcia nabiorą wytworności przy miejskiej fontannie na Placu Litewskim, gdzie w tle majaczy dostojny Pałac Lubomirskich. Gdy jednak pragniecie by Wasza sesja miała w sobie nieco zieleni, proponujemy wycieczkę do Parku Ludowego, znajdującego się w urokliwej dolinie Bystrzycy. Obszar parku jest zróżnicowany, z terenami zarówno gęsto zadrzewionymi jak i otwartymi przestrzeniami. Wśród drzew i parkowych alei wykonacie iście bajkowe fotografie.

Sesja ślubna w okolicach Lublina

Sporo dogodnych miejsc dla sesji ślubnej można znaleźć także poza miastem. Niedaleko z Lublina jest do zielonego Nałęczowa, z największym jego skarbem, czyli Parkiem Zdrojowym oraz mieszczącym się tam Pałacem Małachowskich. Jeszcze bardziej niezwykła byłaby wycieczka do Kazimierza Dolnego, który jest przez wielu uważany za najbardziej malownicze polskie miasteczko. Po drodze do tych miejsc warto zatrzymać się w Wojciechowie, gdzie znajduje się XVI-wieczna Wieża Ariańska, a także kamienno-ceglana późnogotycka Wieża Zamkowa, które wzbogacą zdjęcia z sesji ślubnej o nowe, interesujące kadry. Dla miłośników bardziej surowych klimatów można zaproponować ruiny Zamku w Janowcu, mieszczące się nad Wisłą, co również daje możliwość zrobienia bardzo różnorodnych ujęć. W dodatku, aby się tam dostać, można skorzystać z promu na Wiśle, który jest kolejną okazją do fotografowania. Dzięki tak dużej ilości różnorodnych plenerów sesja będzie znacznie ciekawsza, niż jeśli zdecydujemy się tylko na jedno miejsce. 

Miłośnicy przyrody, którzy nie boją się dalszych podróży powinni pomyśleć o odwiedzeniu Zwierzyńca, miasteczka leżącego na granicy Roztoczańskiego Parku Narodowego. Drewniane budynki, leśniczówki i wiejskie klimaty dają dużo inspiracji dla fotografa oraz młodej pary. Można także wybrać się na wycieczkę do parku narodowego, co z pewnością ucieszy amatorów wędrówek i spędzania czasu na łonie natury. Jeśli już wybieramy się w tym kierunku, można zajrzeć do okolicznych Janowa Podlaskiego, ze słynną stadniną koni arabskich oraz na Stare Miasto w Zamościu, które uważane jest za jedno z najpiękniejszych w kraju. Jak widać, w województwie lubelskim nie brakuje ciekawych plenerów ślubnych! 

 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems