Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Kielce

Zdjęcia ślubne Kielce - 375 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Świętokrzyskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Mariusz, Kielce
Mariusz
Kielce

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
21249 / 50
FOTOGRAF MIESIĄCA: LUTY 2017
„Istotą fotografii jest pragnienie chwytania tego, co ulotne…” Wiliam A. Swing Wykonam profesjonalne zdjęcia i fotografie ślubne. Na nich będą uwiecznione stany emocjonalne towarzyszące Wam w dniu ślubu i wesela. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty! Nie zawiodę Was!
Fotograf Marcin, Kielce
Marcin
Kielce

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
12723 / 149
Fotografia daleka od sztampy, czasem bardzo klasyczna i nastrojowa, często "z duszą"...
Fotograf Łukasz, Kielce
Łukasz
Kielce

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
13868 / 84
Czy zastanawiałeś się kiedyś co powinno stanowić fundament każdego reportażu ślubnego? Czy jest to uchwycenie emocji? Zarejestrowanie wzruszających chwil? Ukazanie prawdziwych uczuć?A może pozostanie niewidocznym, jednocześnie widząc wszystko dookoła? Uchwycenie każdego momentu, każdego najdrobniejs
Fotograf Andrzej, Kielce
Andrzej
Kielce

CENA:
949 ZŁ / SESJA
2146 / 16
Piękne chwile warte są wieczności. Takimi chwilami jest uroczystość ślubna. To zawsze chwile prawdziwego szczęścia, radości, wzruszeń i innych emocji. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Tomasz, Kielce
Tomasz
Kielce

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
2594 / 28
Ważna jest dla mnie umykająca chwila. Na zdjęciach ślubnych pokazuję wszystkie najważniejsze i doniosłe chwile z uroczystości ślubnej i weselnej. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Kamil, Kielce
Kamil
Kielce

CENA:
2350 ZŁ / SESJA
1529 / 25
Ślub to bardzo ważna, przepiękna, nieodwracalna i wzruszająca uroczystość rodzinna. Wykonam Państwu z tej uroczystości w sposób perfekcyjny piękne zdjęcia ślubne. Zapraszam do współpracy.
Fotograf Bartłomiej, Kielce
Bartłomiej
Kielce

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
1577 / 23
Jeden rodzaj złodzieja jest, którego prawo nie ściga, a kradnie to, co najcenniejsze - Czas... Z uroczystości ślubnej wykonam piękne zdjęcia, na których pokaże wszystkie najważniejsze chwile z uroczystości, ale i też Wasze emocje. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Fotograf Mariusz, Kielce
Mariusz
Kielce

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
26456 / 192
Rola fotografa ślubnego podczas całej uroczystości ślubnej i organizowanego po ślubie wesela, jest bardzo duża. Staram się, aby moje fotografie ślubne były wspaniałą pamiątką na całe życie dla młodych par, które się pobierają. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Fotograf Sławomir i Izabela, Kielce
Sławomir i Izabela
Kielce

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
903 / 18
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami.
Fotograf Michał, Kielce
Michał
Kielce

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
7553 / 236
Krótko i na temat: podobają się Państwu moje zdjęcia? Jeśli tak serdecznie zapraszam.
Fotograf Sylwia i Artur, Kielce
Sylwia i Artur
Kielce

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
1109 / 34
Dwóch fotografów, mąż i żona, razem zatrzymujemy na fotografiach magiczne momenty ślubu. Nasze fotografie tworzone są z pasją i wielkim zaangażowaniem.
Fotograf Izabela, Kielce
Izabela
Kielce

CENA:
650 ZŁ / SESJA
3538 / 90
Ślub to bardzo ważne, nieodwracalne i ponadczasowe wydarzenie. Wykonam z tego wydarzenia piękne zdjęcia ślubne w profesjonalny sposób. Na tych zdjęciach pokażę wszystkie Wasze emocje, ważne i ciekawe momenty z uroczystości. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Darek, Kielce
Darek
Kielce

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
5023 / 53
Fotografia od wielu lat jest moją pasją. Indywidualnie dobieram ofertę do potrzeb konkretnej pary. Wspólnie tworzymy klimat, dzięki któremu zatrzymuję niezapomniane chwile. Zapraszam do zapoznania się i skorzystania z mojej oferty.
Fotograf Ewelina i Piotrek, Kielce
Ewelina i Piotrek
Kielce

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
9605 / 46
....Staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.... R. Bresson. Wykonamy Państwu z uroczystości ślubu i po nim organizowanego wesela - reportaż i fotografie ślubne. Zdjęcia ślubne w albumach które Wam wykonamy, to będzie najlepsza pamiątka z uroczystości. Zapraszamy!
Fotograf Łukasz, Kielce
Łukasz
Kielce

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
7633 / 92
Dokumentalna fotografia ślubna.
Fotograf Izabela, Kielce
Izabela
Kielce

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
3615 / 33
Ślub to wydarzenie niezwykłe i nieodwracalne. Z tego wydarzenia wykonam Wam w sposób profesjonalny zdjęcia. Staram się unikać zdjęć ustawionych i wyreżyserowanych. Zdjęcia które Wam wykonam, to będzie najlepsza pamiątka z uroczystości ślubnej. Na nich pokaże m.in. Wasze szczęście, miłość i radość, opowiem cały wasz ważny dzień za pomocą uchwyconych emocji i wydarzeń.
Fotograf Karol, Kielce
Karol
Kielce

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
6578 / 39
Fotografia to moja pasja i sposób na życie. Z uroczystości ślubnej wykonuję dla Was w sposób profesjonalny reportaż i zdjęcia ślubne. Zdjęcia ślubne w albumach to najlepsza pamiątka na bardzo długie lata. Zapraszam.
Fotograf Rafał, Kielce
Rafał
Kielce

CENA:
1150 ZŁ / SESJA
1716 / 39
Nie pobieram opłat za dojazd na terenie kraju!!! ?Jeżeli nie jesteś zdolny widzieć więcej ponadto co widzialne, nie możesz zobaczyć niczego" Ruth Bernard. Wykonuję w sposób profesjonalny piękne zdjęcia o wysokiej jakości z uroczystości ślubnych i weselnych. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Robert , Kielce
Robert
Kielce

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
7503 / 29
Dlaczego to ja mam być fotografem na Twoim ślubie? To proste, nie fotografuje od wczoraj, dysponuje profesjonalnym sprzętem, jestem otwarty na wszelkie propozycje. Zapraszam do obejrzenia mojej galerii.
Fotograf Inga i Łukasz, Kielce
Inga i Łukasz
Kielce

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
4491 / 45
"Fotografia to kęsy czasu, które można wziąć do ręki" - Angela Carter. Jesteśmy fotografami ślubnymi i z uroczystości ślubu i wesela, możemy wykonać w sposób profesjonalny reportaż i fotografie ślubne. Zdjęcia i fotografie ślubne, to najlepsza pamiątka na bardzo długie lata. Zapraszamy!
Fotograf Bartek, Kielce
Bartek
Kielce

CENA:
990 ZŁ / SESJA
161 / 2
Mam na imię Bartek. Fotografią zajmuję się od wielu lat. Preferuję styl dokumentalny i naturalny. Podczas ślubu wtapiam się w tłum i jestem niewidocznym fotoreporterem. Zapraszam do kontaktu.
Fotograf Marcin, Kielce
Marcin
Kielce

CENA:
3600 ZŁ / SESJA
19063 / 177
Nie będę tu pisał mądrych haseł, nie będę nikogo cytował, bo i po co. Zdjęcia robię dla Was i robię ich w dniu ślubu naprawdę dużo, będąc tam gdzie coś się dzieje, czy coś może się stać, tak aby żadna warta sfotografowania sytuacja nie ominęła mnie. Radość, uśmiech, emocje, optymizm, tego szukam u Pary Młodej, rodziny oraz gości i przede wszystkim to chcę uwieczniać na zdjęciach. Staram się pokazać ludzi z ich jak najlepszej i najładniejszej strony, tak aby zawsze z wielką przyjemnością chwalili się zdjęciami, a po wielu latach powracali do nich z sentymentem. A czy mi to wychodzi? Sami oceńcie oglądając tutaj mały wycinek mojego portfolio.
Fotograf Dominika, Kielce
Dominika
Kielce

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
556 / 14
Zapraszam wszystkich narzeczonych planujących swój ślub i wesele! Ceny pakietów ślubnych zaczynają się już od 500 zł!
Fotograf Paweł, Kielce
Paweł
Kielce

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
498 / 3
Ślub to szczególny dzień, warto go zapisać w pamięci i na pięknych fotografiach. Gwarantuje uchwycenie wzruszeń i radości towarzyszących temu wydarzeniu. Zapraszamy na spotkanie.
Fotograf Mariusz, Kielce
Mariusz
Kielce

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
24676 / 88
Wszystkie Młode Pary, które zawierają ślub w kościele lub w USC, to pragną mieć z tej uroczystości pamiątkę. Pamiątką są zdjęcia ślubne. Jako fotograf ślubny wykonam Wam w sposób profesjonalny zdjęcia ślubne. One uwieczniają stany emocjonalne, wszystkie doniosłe chwile towarzyszące temu wydarzeniu.
Fotograf Wiktor, Kielce
Wiktor
Kielce

CENA:
3400 ZŁ / SESJA
64324 / 191
Najważniejsze to robić coś po swojemu i robić to dobrze... Zapraszam do poznania szczegółów mojej oferty!
Fotograf Karol, Kielce
Karol
Kielce

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
315 / 1
Żywość barw i emocji, kontrasty bieli i czerni, wreszcie głębia i światło – to sprawia, że moje fotografie przypominają filmowe kadry. Są zapisem autentycznej chwili, nie zaś wymuszonych póz.
Fotograf Eryk, Kielce
Eryk
Kielce

CENA:
2250 ZŁ / SESJA
6578 / 32
Jestem doświadczonym fotografem ślubnym, który z Waszej uroczystości wykona pełen piękna i emocji dokument z dnia ślubu... Wykonam zdjęcia ślubne na najwyższym poziomie. One będą najpiękniejszą pamiątką dla Was na bardzo długie lata. Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą.
Fotograf Łukasz, Kielce
Łukasz
Kielce

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
195 / 4
Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem w 2001 roku a inspiracją w mojej pracy są słowa Roberta Bressona: „Fotografując staraj się pokazać to, czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył.”
Fotograf Arek, Kielce
Arek
Kielce

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
91 / 3
Wzoruję się na klasyce fotografii portretowej i modowej, czerpię inspirację od najlepszych fotografów z Polski (z niektórymi z nich miałem okazję współpracować) i ze świata. Moja dewiza to: zdjęcie powinno być ponadczasowe - ma być piękne dziś, jutro i... za 100 lat!
Liczba pozycji: 375
Województwo Świętokrzyskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Kielce - nasz przewodnik

Długie przygotowania do ślubu i wesela, wiele par okupuje stresem i sporym wysiłkiem, wszystko to, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i wszystko się udało. Sala weselna, muzyka, suknia ślubna i garnitur - te kwestie są zwykle dla narzeczonych najważniejsze, ale nie wolno zapominać także o tym, co będzie się dziać po weselu, czyli o udokumentowaniu tego dnia. Zdjęcia lub film ślubny pozwalają zachować te piękne chwile na dłużej i wracać do nich przez wiele lat, dzielić się nimi z bliskimi, którzy nie byli wtedy jeszcze obecni w naszym życiu np.  dziećmi. Dlatego narzeczeni nie mogą zapomnieć o tym szczególe. 

 

Fotograf ślubny z Kielc

 

Pamiątka ze ślubu w postaci wspaniałych zdjęć pozwala na powrót do tych magicznych i pełnych wrażeń chwil. Tylko dobry fachowiec w fotografii ślubnej pozwoli na realizację takich zdjęć. Za pomocą serwisu jesteśmy w stanie zrobić to szybko i sprawnie. Fotograf ślubny, który jest specjalistą potrafi także doradzić w wyborze miejsca na sesję ślubną w plenerze, więc jego wybór musi być zrealizowany dobrze. Na plener warto jest również wybrać się z kamerzystą, którego możecie znaleźć w portalu filmy-wesele.pl/kielce

 

Portal fotograf-wesele.pl daje możliwość wyszukiwania specjalistów z branży ślubnej w swoim mieście. Dzięki temu para młoda błyskawicznie zobaczy oferty fotografów z Kielc, wraz z najważniejszymi informacjami o nich, dotychczasowymi zdjęciami, a nawet ceną ich usług. W ten sposób wstępna selekcja usługodawców jest znacznie prostsza i szybsza, oszczędza narzeczonym wydzwaniania do różnych fotografów i pytania o cenę, która dla wielu par jest bardzo ważnym kryterium wyboru.

 

Zdarza się, że budżet ślubny pary jest niewielki, a wtedy trzeba ograniczać koszty. Nikt nie chce jednak rezygnować z usług fotograficznych na weselu, bo to zwykle najlepsza pamiątka ślubna. W serwisie fotograf-wesele.pl nie ma jednak z tym problemu, bo pary łatwo znajdą taniego fotografa ślubnego z Kielc, który w dodatku będzie w stanie zaoferować bardzo przyzwoite zdjęcia, które spełnią oczekiwania każdej pary młodej. Wystarczy tylko dobrze zapoznać się z portfolio każdego z nich, a po dokonaniu wyboru dokładnie omówić charakter zdjęć ślubnych, a szczególnie koncepcję ślubnej sesji plenerowej. 

 

Sesje plenerowe - pamiątka ślubu

 

Sesje plenerowe to punkt, który elektryzuje każdą młodą parę. Myślenie o koncepcji i poszukiwanie odpowiedniego miejsca trwa zwykłe długo przed wyborem samego fotografa. Nic dziwnego - sesja plenerowa to najbardziej atrakcyjny element ślubnego albumu, a zdjęcia z niej są zwykle bardzo widowiskowe. Warto przy tym podkreślić, że im więcej czasu poświęcimy na sesję i im mocniej się na niej skupimy, tym efekt będzie lepszy. Dlatego lepiej zrezygnować z opcji sesji plenerowej w dniu ślubu, bo wtedy efekt nie będzie tak dobry. 

 

Wybór miejsca sesji ślubnej może nastręczać wielu problemów. Zwykle nie z powodu braku odpowiedniego miejsca, ale... zbyt dużej ilości opcji. Każde miasto ma swój specyficzny charakter i znajdziemy w nim sporo ciekawych miejsc, tym bardziej w Kielcach i okolicach nie ma z tym żadnego problemu. Oto kilka propozycji, które mogą zainspirować pary młode i fotografów z Kielc

 

Sesja ślubna w Kielcach

 

Malownicze miasto, jakim są Kielce to bardzo atrakcyjne miejsce. Zachwyca urokiem zabudowań oraz malowniczych pejzaży Gór Świętokrzyskich, w których obszarze się znajduje. Sesja ślubna tutaj, to nie lada atrakcja sama w sobie gdyż możliwości na unikatowe tematu jest tutaj bez liku. Fotografie powstałe na tle zabytkowych miejsc i na łonie przyrody przyciągają i ciekawią. Już sam spacer ulicą Sienkiewicza wystarczy, by się o tym przekonać i podziwiać wiele zabytkowych kamienic z początku XX wieku.

 

Pałac Tomasza Zielińskiego, to miejsce bardzo klimatyczne i pozwala wczuć się nam w nastrój dawnych Kielc. Miłymi plenerami także może być Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP lub dawny Gmach Towarzystwa Wzajemnego Kredytu. Dla wszystkich szukających czegoś bardziej zmysłowego odsyłamy w tereny Parku Miejskiego lub do jednego z kilku rezerwatów, które znajdują się w obrębie Kielc. Dobrym pomysłem może także być Pałac Tomasza Zielińskiego i pobliskie tereny.

 

Sesja ślubna w okolicach Kielc

 

Góry Świętokrzyskie dają także wiele możliwości, by wśród wzniesień, flory i fauny móc się zrelaksować na łonie natury i przenieść te uczucia na zdjęcia. Najważniejszy jest fakt, że to miasto samo daje wiele pomysłów, a wszystkie inne można przez cały rok z równym powodzeniem zrealizować z satysfakcją.

 

Jednak dla tych, którzy są gotowi wyjechać za miasto, a przy tym tęsknią za nietypowym plenerem ślubnym, województwo świętokrzyskie ma bardzo wiele do zaoferowania. Dostępne dla par młodych są np. dawne kamieniołomy w Kadzielni i w Wietrzni, których skały i kamienie pięknie obrosły roślinnością, a więc świetnie nadają się na ciekawy plener w naturze. Dla osób, które wolą znacznie bardziej surowe klimaty dobrą opcją mogą być ruiny XIX-wiecznej huty w Samsonowie. Taki plener zyska aprobatę tak miłośników historii, jak też terenów postindustrialnych i świetnie nadaje się na artystyczną sesję ślubną

 

Można także pomyśleć o plenerze ślubnym w ruchu i zrobić zdjęcia parze młodej podczas jazdy samochodem. Świetnie będą się do tego nadawać lotnisko w Masłowie lub tor wyścigowy w Miedzianej Górze, choć wcześniej trzeba będzie się postarać o odpowiednie zgody. Jak widać Kielce i jego okolice obfitują w ciekawe plenery ślubne, wystarczy tylko dobrze poszukać! 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems