Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Dariusz

 - fotograf Sosnowiec
Fotografia ślubna Sosnowiec, województwo Śląskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 4
Odsłon: 1635

Witam Serdecznie!


W ramach usługi fotograficznej proponuję Państwu jeden z dwóch poniższych pakietów: Pakiet Podstawowy lub Pakiet Rozszerzony.
Każdy z pakietów obejmuje fotoreportaż zawierający: przygotowania do ślubu odbywające się w miejscach zamieszkania Państwa Młodych, uroczystość zaślubin w Kościele/USC, przyjęcie weselne aż do oczepin oraz sesje plenerową.

 

 

PAKIET PODSTAWOWY: (PP )obejmuje:

- oprawiony fotoalbum 60x30 cm - 10 rozkładówek na papierze Kodak Endura (album robiony metodą naświetlania.)

- płytę DVD zawierającą wszystkie zdjęcia ( nie mniej niż 500 szt. przygotowanych do wydruku o wysokiej rozdzielczości);

-sesją plenerową w dniu ślubu;

Cena Pakietu Podstawowego to1600,00 zł

 

PAKIET ROZSZERZONY: (PR) obejmuje:

- oprawiony fotoalbum 60x30 cm - 12 rozkładówek na papierze Kodak Endura (album robiony metodą naświetlania.)

- 2 oprawione fotoalbumy dla Rodziców 20x40cm;

- płytę DVD zawierającą wszystkie zdjęcia przygotowane do wydruku o wysokiej rozdzielczości;

- płytę z multimedialną prezentacją slajdów, opatrzoną muzyką (to zbiór najciekawszych zdjęć z  całego przebiegu ceremonii, z odpowiednio dobranym podkładem muzycznym. Zdjęcia prezentowane są w formie ruchomych slajdów, co daje filmowy efekt) - 3 kopie;

- sesję plenerową w dowolnym dniu;

Cena Pakietu Rozszerzonego to 2400,00 zł

 

 

 

 

 

 

Sprzęt

 Fotografię dla Państwa wykonuję profesjonalnym aparatem pełnoklatkowym marki Nikon, korzystam z jasnych obiektywów stałoogniskowych, które pozwalają na zarejestrowanie zdjęć w ciemnych pomieszczeniach.. W najważniejszych i najciekawszych momentach wykonuje zdjęcia poklatkowe , tak żeby nic nie umknęło uwadze obiektywu i tak aby osoby na pierwszym, drugim i trzecim planie wyglądały dobrze (tak aby naprzykład nikt nie miał zamkniętych oczu lub nie stał tyłem).

 

Wszystkie zdjęcia są rejestrowane w formacie RAW- jest to cyfrowy negatyw, który pozwala na wywołanie zdjęć w sposób najbardziej odwzorujący rzeczywistość- chodzi o jasność, nasycenie, ekspozycję, kontrast. Podczas wykonywania reportażu wykorzystuję światło zastane, tak żeby nie rozpraszać Państwa w trakcie Waszej uroczystości. Korzystam również z zestawu lamp błyskowych służących do podkreślenia naturalności światła. Wszystkie zdjęcia przygotowuję przy użyciu profesjonalnego monitora fotograficznego, dzięki czemu uzyskuję właściwą kolorystykę zgodną ze stanem faktycznym (np. kolor sukni Panny Młodej na zdjęciu jest taki sam jak w rzeczywistości), a wszystkie zdjęcia oglądane na monitorze wyglądają dokładnie tak samo w albumie.
Na wyraźne życzenie klienta mogę wykonać drobny retusz skóry.
 

 

 

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1650 zł
1650 zł
1650 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems