Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Marcin

 - fotograf Sosnowiec
Fotografia ślubna Sosnowiec, województwo Śląskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 1
Odsłon: 1866

Cały czas staramy się doskonalić swoje umiejętności czerpiąc inspirację od najlepszych fotografów weselnych na świecie. Każdy ślubny reportaż traktujemy jako nowe wyzwanie. Każdy plener jako wyjątkowo. Oczywiście najważniejszymi bohaterami całej scenerii są nowożeńcy, i tak też staramy się wykonywać naszą prace - jako fotoreporterzy. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Tworzymy fotografie ślubne, dzięki którym ten wyczekany i piękny dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci. Karty albumu wypełnione będą portretami, tańczącymi sylwetkami gości, a także mnóstwem pozytywnych emocji, które w tym dniu pojawią się na wszystkich twarzach.

Zarejestrujemy dla Was wiele z tych momentów, które w natłoku wydarzeń dnia ślubu, mogą umknąć uwadze lub nie zapiszą się wyraźnie w Waszej pamięci.

Emocje tych chwil zapisanych na fotografiach będą aktualne nawet wtedy, kiedy weźmiecie Wasz album ślubny do rąk, po wielu wspólnie przeżytych latach.

Wykonujemy także zdjęcia plenerowe, na których utrwalane są wasze sylwetki, portrety, a także emocje na tle pięknej natury i ciekawych miejsc, nie tylko na Śląsku ale w każdym zakątku Ziemi, jaki sobie tylko wymarzycie.

 

 

Proponowane pakiety

 

Pakiet Złoty (cena 23600zł)

 • skład pakietu:
  - obsługa fotograficzna wykonywana przez dwoje fotografów
 • wykonanie zdjęć reportażowych z: 
  - przygotowań (w domach państwa Młodych),
  - uroczystości w Kościele lub/i USC,życzeń, 
  - przyjęcia: wejścia na salę, pierwszy toast, pierwszy taniec, zabawa weselna, do oczepin (max 8h),
 • wykonanie zdjęć plenerowych w innym dniu niż ceremonia
 • płyta DVD z 160 zdjęciami poddanych pełnemu retuszowi, płyta DVD z około 600 zdjęciami poddanymi podstawowej korekcji (znajdują się na niej pozostałe zdjęcia ze ślubu),zdjęcia nagrane na płyty pozwalają na wydruki zarówno na małym (odbitki dowolnej wielkości wykonywane w fotolabie) jak i dużym formacie (np. plakatowym)
 • w cenie:
  wywołanie 160 odbitek w formacie 15x22 na papierze Kodak Endura Y (papier jedwabisty).

Pakiet Srebrny (cena 2200zł)

 • skład pakietu:
  - obsługa fotograficzna wykonywana przez jednego fotografa
 • wykonanie zdjęć reportażowych z:
  - uroczystości w Kościele lub/i USC,
 • wykonanie zdjęć plenerowych tego samego dnia (łacznie max 4h)
 • płyta DVD z 50 zdjęciami poddanych pełnemu retuszowi,
  płyta DVD z około 100 - 200 zdjęciami poddanymi podstawowej korekcji (znajdują się na niej pozostałe zdjęcia ze ślubu),zdjęcia nagrane na płyty pozwalają na wydruki zarówno na małym (odbitki dowolnej wielkości wykonywane w fotolabie) jak i dużym formacie (np. plakatowym)
 • w cenie:
  wywołanie 50 odbitek w formacie 15x22 na papierze Kodak Endura Y (papier jedwabisty).

Wyżej wymienione pakiety są jedynie naszymi propozycjami. Jeżeli mają Państwo inne propozycję na fotografię ślubną, prosimy o wysłanie zapytania. Postaramy się dopasować do Państwa potrzeb.


 

 •  

Sprzęt

Fotografujemy używając sprzętu z stajni Canona. Dysponujemy pełnym kompletem obiektywów jak i innych akcesoriów, pozwalających pracować jednocześnie dwójce fotografów. Używany przez nas sprzęt fotograficzny pozwala na bezproblemowe wykonanie powiększenia do formatu obrazu, czy nawet wydruku wielkoformatowego (banery reklamowe na dużych budynkach).

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2800 zł
2800 zł

Pakiet Złoty

3600 zł
DWOJE FOTOGRAFÓW, wykonanie zdjęć: podczas przygotowania, w kościele, na weselu (do około północy), w plenerze - (inny dzień niż wesele), fotoksiążka, zdjęcia na DVD
3600 zł
2800 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems