Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Bydgoszcz

5,00 / 5 z 93 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
FOTOGRAF MIESIĄCA: MARZEC 2018
Dawanie przyjemności innym i robienie tego co się kocha jest podstawowym założeniem życia. Można mieć wiele za niewiele - zapraszam do poznania szczegółów oferty! Szeroki wybór fotoksiążek i albumów.
Lubię robić zdjęcia... A najbardziej, jeśli mogę nimi sprawić radość innym ludziom. Zapraszam do mojej galerii.
Serdecznie zapraszam Was do siebie. Ślub to wspaniała, starannie planowana, długo wyczekiwana wyjątkowa uroczystość. Wspaniałą pamiątką na długie lata będą w profesjonalny sposób wykonane fotografie ślubne. Ja w swojej pracy kieruję się złotą myślą Dona McCullin'a: „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcie cokolwiek odczuwali...”
Ślub jest nowym etapem w życiu i są to zawsze chwile pełne wzruszeń i szczęścia. Jako fotograf ślubny wykonam Wam profesjonalne zdjęcia ślubne . Zapraszam do skorzystania mojej oferty.
Profesjonalna fotografia w naturalnym stylu. Bez wymuszenia i udawania, jesteście Wy i Wasz dzień - a ja jestem dla Was i fotografuję wszystko to, co chcielibyście zapamiętać. Fotografia z ważnością i poczuciem dobrego gustu. Tego dnia tworzę historię o miłości zapisaną na zdjęciach...
Profesjonalny sprzęt, najwyższa jakość zdjęć, dla wymagających klientów. Kilka wolnych terminów w sezonie 2018. Atrakcyjne rabaty do 800 zł!!! Łączone pakiety foto + wideo.
Wykonuję klasyczne zdjęcia, bez udziwnień. Staram się być niewidoczny, nie przeszkadzać w zabawie, nie reżyserować ujęć. Dopiero takie działanie sprawia, że zdjęcia są lekkie, dają się przyjemnie oglądać a przecież to jest najważniejsze. Z mojej oferty możecie Państwo skorzystać już od 1950 zł
Chcesz zostać modelką, gwiazdą, a może zagrać rolę Romea i Julii, czy po prostu być sobą ? My spełnimy Wasze marzenia. W tym najważniejszym dniu utrwalimy Wasze uczucia, spojrzenia, szczęście oraz radość najbliższych i przyjaciół.
Wszyscy robią zdjęcia, ale tylko nieliczni tworzą fotografie . Zapraszamy do przeglądania nowej galerii . Niech nasze fotografie same do Was mówią ;-)
Po prostu dobra fotografia, wejdź i przejrzyj zdjęcia.
“Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną” Aldo Gucci
Ślub to ten jedyny wyjątkowy dzień, którego nie można zapomnieć. A moje fotografie na których Wasze emocje miłość, radość i łzy szczęścia sprawią, że pozostanie on na zawsze w Waszej pamięci. Oferta obejmuje: zdjęcia w plenerze, kościele, USC, oraz podczas wesela.
Jestem fotoreporterem ślubnym , podczas uroczystości ślubnej nie ingeruję w to, co się dzieje bo wiem iż dzięki temu uchwycę najbardziej niezwykłe momenty. Taki styl pracy zawsze owocuje pięknymi i ciekawymi zdjęciami ślubnymi. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
" ? dobra fotografia wymaga pracy nie tylko oka, ale i głowy i serca." Z uroczystości ślubu wykonam Państwu pamiątkę na bardzo długie lata. Będą to przepiękne zdjęcia ślubne o wysokiej jakości. Na nich pokażę m.in. Wasze ogromne szczęście, szczerą miłość, wielka radość, pocałunki, uśmiechy...
Młody i wesoły fotograf z Bydgoszczy. W fotografiach oprócz przekazanych emocji i kadrów najbardziej cenię sobie naturalność oddania barw, dlatego też właśnie tak wyglądają moje zdjęcia.
Kreatywny i profesjonalny fotograf, który ma na koncie szereg wystaw swoich prac w całej Polsce wykona Wam artystyczną fotografię ślubną. Będzie ta fotografia bardzo piękna, ujęta niestereotypowo, momentami nawet awangardowo. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Firma z tradycjami istnieje od 1983 r. W swoim dorobku posada między innymi portfolia ślubne osób z pierwszych stron gazet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z niej.
Od wielu lat zajmuję się fotografią reportażową i portretową, wybierając moją ofertę mają Państwo pewność odpowiednio przeprowadzonej dokumentacji tego dnia, uwzględniając wysoką jakość zdjęć dzięki profesjonalnemu sprzętowi, doświadczeniu oraz wykształceniu artystycznemu.
Przejrzysta oferta bez ukrytych kosztów!! Zapraszam do współpracy wszystkie Młode Pary!! Zapisy na 2016 r.!!
Ślub to bardzo szczególny dzień w Waszym życiu, który wprowadza Was w nowy etap życia. Na fotografiach i zdjęciach ślubnych, które są wyśmienitą pamiątką, zostaną uchwycone wszystkie stany emocjonalne, wzruszenia, radości towarzyszące temu wydarzeniu, jakim był Wasz ślub.
Nasza przewaga to fakt że jesteśmy jednym produktem, całościowym uzupełniającym się zapisem Waszego dnia, znamy się i mamy dopracowany scenariusz pracy oraz podpisujecie tylko jedną umowę, dzięki temu możemy zaproponować bardzo atrakcyjną cenę.
Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Wykonam Wam z uroczystości ślubnej najlepszą pamiątkę. Będą to fotografie ślubne, które zawsze pozwalają wrócić myślami do chwil, których nie chcemy zapomnieć. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Jako fotograf ślubny wykonuję reportaż, ślubne zdjęcia z uroczystości ślubu i po nim organizowanego wesela. Wykonam zdjęcia i fotografie ślubne, które będą najlepszą pamiątką ze ślubu i wesela. Na fotografii i zdjęciach ślubnych uwieczniam wszystkie najważniejsze i doniosłe chwile...
Jestem fotografem ślubnym, który wykona Wam z Waszej uroczystości ślubu wspaniałą pamiątkę. Będą to fotografie ślubne, które oglądać będziecie przez długie lata. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Moja miłość do fotografii rozpoczęła się wiele lat temu. Każda kolejna sesja fotograficzna to dla mnie nowe doświadczenie uwiecznienia najdelikatniejszych momentów rzeczywistości, a każdy portret to kosmos ludzkich uczuć.
Absolwet Akademii Sztuk Pięknych w Toruniu. Laureat - DEBUTS 2015 - 50 najlepszych debiutujących fotografików z Polski.
Profesjonalne Zdjęcia Ślubne! Fotografie o jakich marzyliście bez stresu i na wesoło. A na plenerze mam czas - aż tyle na ile tylko wystarczy Wam sił, bo po co się spieszyć:) Jednym słowem: Zapraszam!:)
Zapraszam serdecznie do skorzystania mojej oferty! Jestem pełnym pasji kreatywnym fotografem, który chętnie podejmuje się nowych wyzwań :)
Sesje portretowe, ślubne. Fotografia autorska i kreatywna.
Nazywam się Łukasz, jestem fotografem z Bydgoszczy, gotowym dotrzeć wszędzie, by móc sfotografować Wasz ślub. Zależy mi, abyście pamiętali szczere uśmiechy, słowa i prawdziwe momenty, które miały miejsce. Postaram się przekazać Wam uczciwe, autentyczne obrazy tego niepowtarzalnego dnia.
Liczba pozycji: 390

Województwo Kujawsko-Pomorskie – zobacz listę fotografów z innych miast:

Zdjęcia ślubne Bydgoszcz - nasz przewodnik

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu człowieka. Czekamy na niego przez lata, a gdy już się zaręczymy, trwają długie przygotowania, które mają sprawić, że wszystko będzie dopracowane na ostatni guzik. Suknia ślubna, kościół, sala weselna, jedzenie, muzyka i wiele innych elementów - wszystko musi stać na najwyższym poziomie. Nie inaczej jest z upamiętnieniem tych chwil, co jest domeną fotografii ślubnej.

 

Sztuka ślubnej fotografii 

 

Fotografowanie pary młodej to nie łatwe zajęcie. Wymaga sporego talentu i doświadczenia, bo dzień ślubu jest bardzo dynamiczny. Wiele dzieje się wokół i fotograf musi być uważny, aby niczego nie pominąć i mieć szansę na najlepsze ujęcia. Fotografia ślubna to trudne zajęcie jeszcze z jednego powodu - presji, jaka spoczywa na fotografie. Ma on tylko jedną jedyną szansę na wykonanie wszystkiego, jak należy, bo ślubu nie można powtórzyć. W dodatku para młoda pokłada w nim spore nadzieje, to oczywiste, że chce być zadowolona z efektu. Dlatego dobry fotograf ślubny musi być świetnym specjalistą w tym fachu, branży fotografii ślubnej nie ma miejsca na półśrodki. 

 

Wybór fotografa ślubnego

 

Takich właśnie specjalistów można znaleźć na portalu fotograf-wesele.pl, wpisując w wyszukiwarkę miasto Bydgoszcz. Fotografowie z tego rejonu przedstawiają bardzo ciekawą ofertę, są w stanie zaproponować sesję ślubną w kreatywnych plenerach i niezwykłych aranżacjach, a przy tym za bardzo przystępną cenę. Warto zapoznać się z ich propozycjami i przykładami prac, które w najlepszy sposób pozwolą na wyrobienie sobie zdania o umiejętnościach fotografa. Kiedy już para młoda dokona wyboru, przyjdzie czas na uzgodnienie szczegółów sesji i znalezienie odpowiedniego pleneru ślubnego w okolicach Bydgoszczy

Fotografia studyjna stopniowo odchodzi w cień. Coraz większym wzięciem cieszą się natomiast sesje plenerowe, zwłaszcza w mieście. Dzięki swemu zróżnicowaniu miasto staje się idealną scenerią. Pary młode pragną odbywać sesje ślubne wśród miejskich budowli, zabytkowych obiektów i kolorowych ulic, gdyż zwykle okazują się one niezwykle inspirujące dla ciekawych fotografii.

 

Sesja plenerowa w Bydgoszczy 

 

Bydgoszcz to miasto o wielowiekowej tradycji, malowniczo położone nad rzeką Brdą, stanowiące duży ośrodek gospodarczy, komunikacyjny i kulturalny . Najstarszą i jednocześnie jedną z najpiękniejszych części Bydgoszczy jest leżące bezpośrednio nad rzeką Stare Miasto. Jego sceneria nada zdjęciom ślubnym niepowtarzalnego klimatu. Stary Rynek, stanowiący główny plac miejski, otaczają barwne kamienice i pokaźny gmach ratusza. Niezwykle atrakcyjnie rynek wygląda po zmroku, lśniąc światłem latarni.

Niewątpliwie symbolem miasta są spichrze nad Brdą. Wybudowane wzdłuż rzeki, wraz z innymi okazałymi budowlami, stanowią dla fotografii atrakcyjne tło. Akcentu nowoczesności nada perspektywa awangardowego budynku Opery Nova, również malowniczo położonego nad rzeką. Ciekawą scenerią okaże się kompleks miasta-ogrodu Sielanka. Jest to urzekająca dzielnica charakteryzująca się obfitością zieleni oraz interesującą architekturą willową. Odległości pomiędzy powyższymi atrakcjami najwygodniej jest pokonywać samochodem, który łatwo znaleźć w portalu auta-wesele.pl/bydgoszcz

 

Sesja narzeczeńska - romantyczne miejsca

 

Zapraszamy na romantyczny spacer do najstarszego bydgoskiego parku im. Kazimierza Wielkiego, gdzie znajdują się malownicze stawy i wysepki oraz monumentalna Fontanna Potop. Prezentuje się ona najlepiej po zmroku, kiedy barwne podświetlenie eksponuje rzeźbiarską kompozycję. Podczas ślubnej narzeczeńskiej warto odwiedzić także Wyspę Młyńską, będącą sercem Bydgoszczy. Znajdują się tam park, nastrojowe aleje i klomby kwiatowe.

Jeśli zależy nam na bardziej zróżnicowanym krajobrazie, obfitującym w stare drzewa, wzgórza oraz stawy, powinniśmy odwiedzić Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Warto wykorzystać położenie miasta blisko terenów zielonych i zdecydować się na sesję na łonie natury. Wystarczy kawałek pola, leśna droga lub opuszczona stacja kolejowa, aby nadać zdjęciom nietypowego wyglądu.

 

Sesja ślubna w okolicach 

 

Także okolice Bydgoszczy są godne uwagi i świetnie sprawdzą się na plener ślubny. Blisko granic miasta znajdziemy ulubiony przez nowożeńców Pałac w Ostromecku z ogrodem różanym. Zdjęcia można wykonać także w jego wnętrzu, tworząc z nich wyjątkowo elegancką sesję ślubną. Podobny efekt uzyskamy odwiedzając Pałac w Lubostroniu

Innym miejscem popularnym wśród fotografów i nowożeńców z Bydgoszczy jest most wąskotorowy w Koronowie. Jego konstrukcja i wysokość są unikatowe na skalę europejską, a otaczający go las i wzgórza będą stanowić świetne tło dla robionych tam artystycznych zdjęć ślubnych. Podobne nietypowe plenery w okolicach Bydgoszczy można znaleźć bez problemu. 

Warto także pamiętać, że dobre miejsce to tylko część sukcesu, bardzo ważna jest także obróbka zdjęć przez fotografa. To on będzie w stanie nadać nawet najzwyklejszym zdjęciom artystycznego charakteru, tak aby zaskakiwały pięknem i umiejętnością "zatrzymania" danej chwili. W sesji ślubnej najbardziej liczą się przecież emocje, jakie łączą dwoje ludzi, a do ich pokazania nie potrzeba spektakularnych plenerów. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems