Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Cieszyn

5,00 / 5 z 23 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Jedną z moich kilku zalet jest nie umieszczanie kolorowych elementów na czarno białych zdjęciach. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Naszą specjalizacją jest fotografia ślubna. Jako fotografowie ślubni na zdjęciach uchwycimy wszystkie doniosłe momenty z Waszej uroczystości ślubnej i organizowanego wesela. Wykonamy Wam fotografie ślubne w sposób profesjonalny i to będzie najlepsza pamiątka ze ślubu i wesela.
Fotografuję od zawsze - w przeszłości wykorzystywałem szlachetne metody barwne oraz czarno-białe. Aktualnie wykorzystuję w pracy technologię cyfrową. Lubię pracować z ludźmi oraz lubię dobra fotografię.
Z fotografią jestem związany od dzieciństwa, a wesela zacząłem fotografować ponad 10 lat temu. Za każdym razem staram się podejść indywidualnie do każdego zlecenia aby uchwycić wyjątkowe i niepowtarzalne momenty tego szczególnego dnia dla Młodej Pary.
Dzień dobry. Nazywam się Magda. Chętnie się z Tobą spotkam i pokażę Ci co mogę dla Ciebie zrobić. Specjalizuję się w sesjach plenerowych.
Niekonwencjonalna, artystyczna fotografia ślubna.
Zdjęcia ślubne dla ceniących sobie jakość i widzących różnicę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z niej.
niebanalne zdjęcia ślubne, indywidualne podejście, najbardziej elastyczna oferta. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
FOTOGRAF MIESIĄCA: MARZEC 2018
Foto + Wideo, fotograf i kamerzysta - jedna firma dwie usługi. Możesz zamówić rozdzielnie lub ...
Fotografia to całe moje życie! Fotografowanie z pasją i miłością do zdjęć towarzyszy mi cały ...
Liczba pozycji: 146
Wykonanie: DigiHex Systems