Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Wojtek

 - fotograf Sosnowiec
Fotografia ślubna Sosnowiec, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 3
Poleceń: 22
Odsłon: 3085

Wiem że różni ludzie mają różne oczekiwania, dlatego podzieliłem swoją ofertę na kilka pakietów, tak byście mogli wybrać najbardziej Wam odpowiadający. Każdy z pakietów  możemy tak zmienić by w 100% spełnił Wasze oczekiwania. Oto moje propozycje:

 

 

PAKIET "na chwile"

- Przygotowania Pary Młodej, ceremonia ślubna, przyjazd na salę weselną (powitanie, tłuczenie kieliszków ,pierwszy taniec)
- 120 zdjęć na płycie DVD: 40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce + 80 zdjęć dokumentalnych

PAKIET "chwil kilka"

- Przygotowania Pary Młodej, ceremonia ślubna, wesele do 1 w nocy
- 170 zdjęć na płycie DVD: 70 zdjęć poddanych autorskiej obróbce + 100 zdjęć dokumentalnych,

PAKIET "chwila w kadrze"

- Przygotowania Pary Młodej, ceremonia ślubna, wesele do 1 w nocy
- Sesja plenerowa w dniu ślubu
- 250 zdjęć na płycie DVD: 100 zdjęć poddanych autorskiej obróbce + 150 zdjęć dokumentalnych,

PAKIET "jeszcze jedna chwila"

- Przygotowania Pary Młodej, ceremonia ślubna, wesele do 1 w nocy
- Sesja plenerowa w innym dniu
- 300 zdjęć na płycie DVD: 120 zdjęć poddanych autorskiej obróbce + 180 zdjęć dokumentalnych,

 

DODATKOWO NA ŻYCZENIE

- Odbitki w dowolnym formacie wraz z skórzanym albumem
- skórzane foto-książki w różnych formatach
- albumy dla rodziców

 

*cena obejmuje dojazd do 30km od Jaworzna.

 

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i weselnej, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze używam  wsokiej klasy sprzęt Canona.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

SESJA NARZECZEŃSKA

400 zł
dla korzystających z oferty ślubnej 100pln rabatu
400 zł
2000 zł / sesja
Fotograf Wojtek, Sosnowiec
Fotograf Wojtek, Sosnowiec Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Wojtek to profesjonalista w każdym calu. Otwarty na sugestie, utalentowany z niesamowitym wyczuciem chwili, oraz talentem do uchwytywania tych najważniejszych. Bardzo sympatyczny, dyskretny, a zarazem pogodny. Współpraca z nim to przyjemność, szczególnie w tak stresującym okresie i sytuacji jaką jest ślub. Sesja z nim to prawdziwa profesjonalna przygoda, wie doskonale co robić i gdzie warto pojechać, aby zrobić naprawdę urokliwy reportaż zdjęciowy. Polecam, bo w takim specjalnym dniu warto mieć pewność, że zdjęciowa część uroczystości oddaje się w naprawdę profesjonalne ręce. Pozdrawiam
Agnieszka Sygnarowicz, ślub: 2016-09-24
Pozwolę sobie na trochę dłuższy komentarz, w którym opiszę naszą współpracę. Zdjęcia z tak ważnej uroczystości jak ślub każdy chciałby mieć, a fotografów, którzy potrafią uchwycić cenne chwile jest niewiele. Wojtek to potrafi i robi to naprawdę fantastycznie! Przede wszystkim podejście do pracy, które prezentował podczas naszej współpracy było profesjonalne i dopracowane w każdej chwili. Otwarty na wszelkie nasze uwagi i propozycję, a jednocześnie posiadający własną koncepcje na zdjęcia, która pokrywała się z naszymi oczekiwaniami. Każdy w dniu ślubu się stresuje, a aparat i kamera nie pomagają, a tutaj wręcz przeciwnie. Sposób pracy i robienia zdjęć Wojtka jest bardzo "swobodny", a kontakt, który nawiązywał z nami był czasem nawet rozluźniający i rozładowujący stresującą chwilę. Nie wiem czy robił zdjęcia z ukrycia, ale są naprawdę świetne, a nie przypominam sobie, abym podczas całego dnia zwrócił naszą uwagę w większym stopniu, że ktoś nieustannie biega z aparatem i świeci flashem po oczach :) Wybraliśmy z Basią Wojtka, ponieważ zdjęcia, które posiada w portfolio mają dla nas to "coś". Przeglądając zdjęcia innych fotografów zazwyczaj oczekujących znacznie większego honorarium za swoją pracę nie widzieliśmy tego "czegoś". Po prostu nam się nie podobały. Nie zawiedliśmy się, teraz i my mamy uwieczniony najważniejszy dzień naszego życia na rewelacyjnych fotografiach. Serdecznie polecamy Wojtka! Basia, Ignacy
Basia, Ignacy, ślub: 2015-07-18
Wojtek to fotograf z niezwykłym wyczuciem chwili i wrażliwością. Podczas całej imprezy był naszym dobrym duchem. Jesteśmy zachwyceni jego pracą i gorąco polecamy.
Maria Szymonek, Robert Ronke, ślub: 2013-10-05
Wykonanie: DigiHex Systems