Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Gdańsk

Zdjęcia ślubne Gdańsk - 596 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Pomorskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Sławomir, Gdańsk
Sławomir
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
4433 / 122
FOTOGRAF MIESIĄCA: GRUDZIEŃ 2016
Zakochani w zdjęciach.... kochający fotografie, pomagamy naszym klientom pamiętać wszystkie najdroższe chwile. Zapraszamy do naszego portfolio i życzymy miłych wrażeń.
Sławomir, Gdańsk
Fotograf Mateusz, Gdańsk
Mateusz
Gdańsk

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
10768 / 189
Energia, pasja i kreatywność!
Mateusz, Gdańsk
Fotograf Małgorzata, Gdańsk
Małgorzata
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
13866 / 205
Jestem fotografem - pasjonatem i staram się, aby moja fotografia ślubna była wykonana w sposób profesjonalny. Lubię zdjęcia pełne emocji, spontaniczne, naturalne. Pasja + profesjonalizm + doświadczenie + dobry sprzęt = zadowolona Para Młoda . Ludzie mówią, że moje zdjęcia mają "to coś". Przekonajcie się
Małgorzata, Gdańsk
Fotograf Natalia, Gdańsk
Natalia
Gdańsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1271 / 42
Ślub nie może obyć się bez fotografa! Moją szczególną pasją są naturalne reportaże, podczas których staram się uwieczniać jedyne w swoim rodzaju emocje.
Natalia, Gdańsk
Fotograf Michał, Gdańsk
Michał
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
11260 / 75
Najważniejszy jest Państwa uśmiech ! Ja zapewnię Państwu fotografie, wesołe, oryginalne i pełne emocji.
Michał, Gdańsk
Fotograf Piotr, Gdańsk
Piotr
Gdańsk

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
1509 / 17
Doświadczenie i miłość do tego co robię pozwala mi zrobić zdjęcia, które zostają w pamięci na zawsze. Artystyczna fotografia ślubna.
Piotr, Gdańsk
Fotograf Rafał, Gdańsk
Rafał
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
8844 / 66
W fotografowaniu ludzi kieruję się szczerością przekazu i poczuciem swobody - wg motta "Pozostawmy miejsce na emocje, a same się ujawnią". Jako fotograf ślubny staram się być magikiem, gdyż dobrze wykonane zdjęcia ślubne zatrzymują magię chwili. Zapraszam.
Rafał, Gdańsk
Fotograf Amelia, Gdańsk
Amelia
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
5155 / 93
Zatrzymaj najszczęśliwsze chwile w życiu w moich kadrach :) W swoich zdjęciach stawiam głównie na ukazanie emocji i oddanie atmosfery tego wyjątkowego dnia :)
Amelia, Gdańsk
Fotograf Michał, Gdańsk
Michał
Gdańsk

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
1910 / 34
Ślub to tysiące ulotnych chwil, emocji, wzruszeń, uśmiechu, łez szczęścia. Towarzyszę Wam w tym dniu, aby nie poszły one w zapomnienie i daję z siebie wszystko, aby moje fotografie były najpiękniejszą pamiątką z Waszego ślubu!
Michał, Gdańsk
Fotograf Kuba, Gdańsk
Kuba
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
1100 / 35
Fotografia z pasją. Fotografia ślubna w wyjątkowej formie. Zapraszamy po niezapomniane zdjęcia plenerowe oraz pełne życia reportaże.
Kuba, Gdańsk
Fotograf Joanna i Tomasz, Gdańsk
Joanna i Tomasz
Gdańsk

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
872 / 25
Pasja, dokładność i terminowość to nasze główne cechy. Duet fotograficzny zaprasza do współpracy.
Joanna i Tomasz, Gdańsk
Fotograf Karol, Gdańsk
Karol
Gdańsk

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
1368 / 15
Ekskluzywna i Nastrojowa Fotografia Ślubna - niepowtarzalny klimat i uczucia zachowane w zdjęciach. "Esencja fotografii to głębia uczuć, nie głębia ostrości" - Peter Adams
Karol, Gdańsk
Fotograf Maciej, Gdańsk
Maciej
Gdańsk

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
504 / 8
Witaj! Jestem Maciek i zajmuję się fotografią od 10 lat. Przez ten czas współpracowałem z wieloma parami młodymi podczas ich ceremonii i zabawy weselnej. I muszę Ci się przyznać, że... uwielbiam to robić! Podczas jednego dnia ślubu można zarejestrować tyle emocji i ważnych w życiu chwil, ile niektórzy fotografowie mają szansę uwiecznić podczas całego życia :) Zawsze stawiam na profesjonalizm i Twój komfort. To Twój dzień - a moim zadaniem jest być niewidocznym i wychwycić te najważniejsze dla Ciebie momenty, aby na zawsze mogły pozostać w Twojej pamięci... i na fotografiach. Tyle o mnie. Z chęcią umówię się na spotkanie i wysłucham Waszej historii:)
Maciej, Gdańsk
Fotograf Krzyszof, Gdańsk
Krzyszof
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
11508 / 72
Fotografuję dla Was - bezstresowo i profesjonalnie. Ukończona Trójmiejska Szkoła Fotograficzna, kilkunastoletnie doświadczenie w fotografii, sukcesy w fotografii artystycznej m.in. Grand Prix Moje Pomorze 2011 oraz wiele innych
Krzyszof, Gdańsk
Fotograf Beata i Ryszard, Gdańsk
Beata i Ryszard
Gdańsk

CENA:
2050 ZŁ / SESJA
7459 / 30
Wiele jest w życiu pięknych chwil. Na pewno taką niezwykłą chwilą jest ślub. Pozostanie on w Waszych sercach i na fotografiach ślubnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Beata i Ryszard, Gdańsk
Fotograf Katarzyna, Gdańsk
Katarzyna
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
339 / 8
Jestem miłośniczką dobrej szkoły reportażu. Tworzę fotografie, które są czymś więcej niż chłodną dokumentacją, chcę pokazać emocje i relacje, a wszystko opakować w formę zgodną z zasadami estetyki, wyczucia chwili i kompozycji.
Katarzyna, Gdańsk
Fotograf Anna, Gdańsk
Anna
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
258 / 3
Poszukujecie fotografa, który dzięki wykonanym zdjęciom umożliwi Wam zachowanie pięknych wspomnień z sesji na całe życie? Jeśli tak, dobrze trafiliście!
Anna, Gdańsk
Fotograf Aleksandra, Gdańsk
Aleksandra
Gdańsk

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
353 / 16
Nowoczesna fotografia dla wymagających. Zagraniczne plenery w najpiękniejszych miastach. Szukasz fotografa z pasją? Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą.
Aleksandra, Gdańsk
Fotograf Mariusz, Gdańsk
Mariusz
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
10284 / 46
Jestem absolwentem dwuletniego Studium Fotografii Artystycznej działającego przy Gdańskiej Galerii Fotografii. Oferuję Państwu fotografię w zakresie fotografii ślubnej, która jest wspaniałą pamiątką ze ślubu i pozwala przedłużyć sentymentalne chwile. Zapraszam!
Mariusz, Gdańsk
Fotograf Radomir, Gdańsk
Radomir
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
9562 / 62
Profesjonalnie wykonane ślubne fotografie są moim wyzwaniem. Pragnę na nich zatrzymywać chwile i uchronić je przed sztuczkami upływającego czasu... Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!
Radomir, Gdańsk
Fotograf Piotr, Gdańsk
Piotr
Gdańsk

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
125 / 6
Każda przyszła Panna Młoda jest inna, każdy Pan Młody wyjątkowy. Dlatego każdego klienta traktuję indywidualnie i staram się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom, bo wiem, jak niezwykle ważny jest dzień Waszego ślubu. Zapraszam Was do współpracy!
Piotr, Gdańsk
Fotograf Karol, Gdańsk
Karol
Gdańsk

CENA:
4500 ZŁ / SESJA
206 / 1
Reportaż ślubny w moim wykonaniu jest jak opowieść, w której jesteście głównymi bohaterami. Jej wyjątkowość budują okazywane przez Was emocje i uczucia. Obserwuję je i utrwalam na fotografii by po latach oddawały tę samą wrażliwość.
Karol, Gdańsk
Fotograf Rafał, Gdańsk
Rafał
Gdańsk

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
15782 / 47
Jestem fotografem ślubnym i wykonam Wam doskonałe zdjęcia, podczas Waszej uroczystości ślubu i po nim organizowanego wesela. Te wspaniałe chwile ze ślubu i wesela są bardzo ulotne - ja zatrzymuje je na małych i większych karteczkach :)
Rafał, Gdańsk
Fotograf Łukasz, Gdańsk
Łukasz
Gdańsk

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
8100 / 124
Dostępne jeszcze terminy w 2016 roku! Zapytaj o dostępność! Ślub...dwie obrączki, jeden pocałunek, wspólne tak ...fotografia ...ukoronowanie chwili ...radość z ponownego jej odkrywania... Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Łukasz, Gdańsk
Fotograf Tomasz, Gdańsk
Tomasz
Gdańsk

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
67 / 0
Ślub to wyjątkowy moment w naszym życiu . Utrwalmy je na fotografii, by spoglądając na nie, wspominać to piękne wydarzenie .
Tomasz, Gdańsk
Fotograf Kornel, Gdańsk
Kornel
Gdańsk

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
7350 / 18
Jestem fotografem ślubnym i z uroczystości ślubnych i wesel po nich organizowanych, wykonuję w sposób profesjonalny reportaż i fotografie ślubne. To najlepsze pamiątki z uroczystości ślubu. Fotoreportaż ślubny, który wykonam, to będzie klasyczna estetyka i piękno.
Kornel, Gdańsk
Fotograf Lidia, Gdańsk
Lidia
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
44 / 0
CHWILE, KTÓRE TRWAJĄ MILISEKUNDY... WYDARZENIA, DO KTÓRYCH CHCEMY WRACAĆ...MOMENTY, KTÓRYMI CHCEMY PODZIELIĆ SIĘ Z BLISKIMI… WSZYSTKO TO KOLEKCJONUJĘ JE NA ZDĘCIACH. OPOWIADAM HISTORIE O WASZEJ MIŁOŚCI ;-)
Lidia, Gdańsk
Fotograf Jakub, Gdańsk
Jakub
Gdańsk

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
3396 / 9
Ślub to bardzo ważne, doniosłe, niezwykłe, niecodzienne wydarzenie w życiu człowieka. To bardzo uroczysty dzień. Nie dawno, sam przeżyłem ten dzień. Wykonam Wam wspaniałe fotografie ślubne tchnące szczęściem. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Jakub, Gdańsk
Fotograf Piotr, Gdańsk
Piotr
Gdańsk

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
2852 / 8
Fotografia ślubna to wspaniała pamiątka z uroczystości ślubnej, która zawsze przypomina chwile szczęścia i radości. W mojej ofercie znajduje się: fotografia ślubna z nastawieniem na pasję, emocje i profesjonalną jakość usługi.... Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Piotr, Gdańsk
Fotograf Anna, Gdańsk
Anna
Gdańsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
4565 / 19
Artystyczna fotografia ślubna, pełna uczuć i emocji.
Anna, Gdańsk
Liczba pozycji: 596
Województwo Pomorskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Gdańsk - nasz przewodnik

Fotografie to wspaniałe pamiątki. Ułatwiają nam cofnięcie się w czasie, by z uśmiechem wspominać przeszłość. Pragniemy, aby uwiecznione zostały ważne wydarzenia naszego życia, a zwłaszcza ten najszczęśliwszy dzień – ślub. Dlatego na długi czas przed planowaną uroczystością młode pary poszukują fotografa i zastanawiają się nad odpowiednim miejscem. Dzięki możliwości sprecyzowania swoich oczekiwań, serwis ułatwia im ten częstokroć trudny wybór.

Jak znaleźć fotografa ślubnego w Gdańsku? 

Portal fotograf-wesele.pl jest tak zorganizowany, że pozwala wyszukiwać fotografów ślubnych w okolicy pary młodej, zatem bardzo szybko uda się odnaleźć tych działających w Gdańsku i okolicach. W dodatku natychmiast zostaną wyświetlone ich oferty, na które składają się opis pracy fotografa i sprzętu fotograficznego, z jakiego korzysta, przykładowe zdjęcia oraz cena, jaką trzeba zapłacić za jego usługi. W ten sposób mamy natychmiastowy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, a wybór profesjonalisty, który zrobi zdjęcia na ślubie i weselu, staje się znacznie łatwiejszy.

Sesja ślubna

Potem jednak pojawi się kolejny problem - trzeba będzie zaplanować sesję ślubną. Plenerowa sesja ślubna to ostatnio hit pamiątek z wesela. Dla niektórych par staje się nawet ważniejsza niż zdjęcia momentu przysięgi małżeńskiej! Nic dziwnego, sesja ślubna to jedyny moment, kiedy możemy wykorzystać naszą kreatywność i pokusić się na coś naprawdę niezwykłego, osiągając przy tym niesamowity efekt. Najlepiej w tym celu sprawdzają się artystyczne sesje ślubne. Pozwalają na lepsze ukazanie emocji, towarzyszących tym chwilom, a dodatkowe efekty uzyskane dzięki obróbce zdjęć w studio, tylko pogłębiają niezwykły efekt. 

Czy w przypadku artystycznych zdjęć ślubnych, czy jakiejkolwiek innej sesji (np. nocnej) ważną rolę odgrywa plener ślubny. To on w dużej mierze nadaje charakter całej sesji, bo tworzy specyficzny klimat. W zależności od preferencji pary młodej może to być miejsce bardzo ekskluzywne, jak np. drogi hotel lub pałac, albo przeciwnie, takie, które wydaje się pospolite np. stacja kolejowa, ale które zachwyci ciekawym pomysłem, nadającym zdjęciom artystyczny rys. W Gdańsku takich oraz znacznie bardziej zwariowanych plenerów ślubnych znajdziemy pod dostatkiem, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć! 

Plener ślubny w Gdańsku - gdzie? 

Położony nad Bałtykiem Gdańsk to piękne miasto z historią i idealne miejsce na wymarzoną sesję ślubną w plenerze. Imponująca architektura miasta, łącząca w sobie cechy stylu gotyckiego, renesansowego i barokowego, stanie się piękną scenerią. Zachęcamy do wykonania zdjęć w najbardziej reprezentacyjnej części Gdańska, jaką jest Główne Miasto, gdzie znajduje się większość gdańskich zabytków. Okazałym tłem staną się gdańskie bramy, barwne kamienice i gmachy zabytkowych budowli.

Wzdłuż historycznej osi Drogi Królewskiej znajdują się najważniejsze zabytki Głównego Miasta, m.in. Złota Brama, Ratusz, Lwi Zamek oraz reprezentacyjny plac Długi Targ, dokoła którego ciągnie się rząd niezwykle kolorowych, urokliwych kamienic. Nastrojowe fotografie wykonacie także przy znajdującej się w centrum placu Fontannie Neptuna. Urzekająca sceneria ulicy Mariackiej czyni ją jedną z najpiękniejszych gdańskich ulic – także po zmroku, kiedy rozjarzona jest pomarańczowym światłem latarni. Polecamy również spacer nad Motławę, skąd rozciąga się przepiękna panorama na malownicze budynki Głównego Miasta.

Poetyczności sesji ślubnej doda zabytkowy Park Oliwski, pełen romantycznych cienistych alei, a fotografie z perspektywą okazałego Nowego Pałacu Opatów nabiorą dostojeństwa. Ducha gotyku poczujecie pozując wśród murów zabytkowej Twierdzy Wisłoujście, położonej nad Martwą Wisłą. Nie zapominajmy również o polskim morzu, na które piękny widok ciągnie się z malowniczej plaży kąpieliska Stogi. Wspomnienie spaceru wybrzeżem o zachodzie słońca, z pewnością na długo pozostanie w sercach młodej pary. Całokształt wspomnień z wesela dopełni odpowiednia oprawa muzyczna, której wyboru można dokonać w portalu muzyka-wesele.pl/gdansk

Romantyczna sesja na plaży

Pary młode z Gdańska mają tę niezwykła możliwość, o której marzą nowożeńcy z całej Polski, czyli zorganizowania sesji ślubnej nad morzem. Warto dokładniej ją zaplanować i spędzić tam więcej czasu eksperymentując z pozami na samej plaży lub właśnie w wodzie, jeśli nie ma obaw o zniszczenie sukni ślubnej. Sesja na plaży to jedna z najbardziej romantycznych opcji, jakie może zaproponować fotograf z Gdańska. Wystarczy wyobrazić sobie zdjęcia z odciskiem stóp dwójki osób na piasku lub wypisanie w nich swoich imion i otoczenie ich sercem. Plaża daje wiele możliwości ciekawych kadrów, a morze dodaje zdjęciom uroku i głębi.

Jeśli to byłoby za mało, można wybrać się do pobliskiego Sopotu, aby w albumie ślubnym znalazły się także zdjęcia ze słynnego molo. Świetnym pomysłem byłoby także odwiedzenie kilku pobliskich latarni morskich. Wracając do Gdańska nie zapomnijmy o uchwyceniu przynajmniej kilku zdjęć ze słynnymi żurawiami ze stoczni, które są obecnie jednym z najważniejszych symboli miasta. Może nawet udałoby się uzyskać zgodę na fotografowanie w samej stoczni? Efekt takiej sesji były powalający, więc warto się o to postarać. 

 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems