Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Gdańsk

Zdjęcia ślubne Gdańsk - 615 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Pomorskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Sławomir, Gdańsk
Sławomir
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
4602 / 130
Zakochani w zdjęciach.... kochający fotografie, pomagamy naszym klientom pamiętać wszystkie najdroższe chwile. Zapraszamy do naszego portfolio i życzymy miłych wrażeń.
Fotograf Mateusz, Gdańsk
Mateusz
Gdańsk

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
10926 / 197
Energia, pasja i kreatywność!
Fotograf Małgorzata, Gdańsk
Małgorzata
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
13985 / 209
Jestem fotografem - pasjonatem i staram się, aby moja fotografia ślubna była wykonana w sposób profesjonalny. Lubię zdjęcia pełne emocji, spontaniczne, naturalne. Pasja + profesjonalizm + doświadczenie + dobry sprzęt = zadowolona Para Młoda . Ludzie mówią, że moje zdjęcia mają "to coś". Przekonajcie się
Fotograf Natalia, Gdańsk
Natalia
Gdańsk

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
1348 / 47
Ślub nie może obyć się bez fotografa! Moją szczególną pasją są naturalne reportaże, podczas których staram się uwieczniać jedyne w swoim rodzaju emocje.
Fotograf Marcin, Gdańsk
Marcin
Gdańsk

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
1249 / 20
FOTOGRAF MIESIĄCA: STYCZEŃ 2017
Sfotografuję najważniejsze w Waszym życiu chwile. Gwarantuję duże zaangażowanie. W przeciwieństwie do ofert innych fotografów, nie ogranicza nas czas. Plener do zrealizowania w dowolnym terminie i miejscu przed lub po ślubie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Michał, Gdańsk
Michał
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
11326 / 76
Najważniejszy jest Państwa uśmiech ! Ja zapewnię Państwu fotografie, wesołe, oryginalne i pełne emocji.
Fotograf Piotr, Gdańsk
Piotr
Gdańsk

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
1573 / 22
Doświadczenie i miłość do tego co robię pozwala mi zrobić zdjęcia, które zostają w pamięci na zawsze. Artystyczna fotografia ślubna.
Fotograf Rafał, Gdańsk
Rafał
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
8892 / 67
W fotografowaniu ludzi kieruję się szczerością przekazu i poczuciem swobody - wg motta "Pozostawmy miejsce na emocje, a same się ujawnią". Jako fotograf ślubny staram się być magikiem, gdyż dobrze wykonane zdjęcia ślubne zatrzymują magię chwili. Zapraszam.
Fotograf Amelia, Gdańsk
Amelia
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
5214 / 97
Zatrzymaj najszczęśliwsze chwile w życiu w moich kadrach :) W swoich zdjęciach stawiam głównie na ukazanie emocji i oddanie atmosfery tego wyjątkowego dnia :)
Fotograf Michał, Gdańsk
Michał
Gdańsk

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
1947 / 35
Ślub to tysiące ulotnych chwil, emocji, wzruszeń, uśmiechu, łez szczęścia. Towarzyszę Wam w tym dniu, aby nie poszły one w zapomnienie i daję z siebie wszystko, aby moje fotografie były najpiękniejszą pamiątką z Waszego ślubu!
Fotograf Kuba, Gdańsk
Kuba
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
1142 / 37
Fotografia z pasją. Fotografia ślubna w wyjątkowej formie. Zapraszamy po niezapomniane zdjęcia plenerowe oraz pełne życia reportaże.
Fotograf Joanna i Tomasz, Gdańsk
Joanna i Tomasz
Gdańsk

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
927 / 28
Pasja, dokładność i terminowość to nasze główne cechy. Duet fotograficzny zaprasza do współpracy.
Fotograf Karol, Gdańsk
Karol
Gdańsk

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
1408 / 16
Ekskluzywna i Nastrojowa Fotografia Ślubna - niepowtarzalny klimat i uczucia zachowane w zdjęciach. "Esencja fotografii to głębia uczuć, nie głębia ostrości" - Peter Adams
Fotograf Maciej, Gdańsk
Maciej
Gdańsk

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
544 / 9
Witaj! Jestem Maciek i zajmuję się fotografią od 10 lat. Przez ten czas współpracowałem z wieloma parami młodymi podczas ich ceremonii i zabawy weselnej. I muszę Ci się przyznać, że... uwielbiam to robić! Podczas jednego dnia ślubu można zarejestrować tyle emocji i ważnych w życiu chwil, ile niektórzy fotografowie mają szansę uwiecznić podczas całego życia :) Zawsze stawiam na profesjonalizm i Twój komfort. To Twój dzień - a moim zadaniem jest być niewidocznym i wychwycić te najważniejsze dla Ciebie momenty, aby na zawsze mogły pozostać w Twojej pamięci... i na fotografiach. Tyle o mnie. Z chęcią umówię się na spotkanie i wysłucham Waszej historii:)
Fotograf Krzyszof, Gdańsk
Krzyszof
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
11547 / 72
Fotografuję dla Was - bezstresowo i profesjonalnie. Ukończona Trójmiejska Szkoła Fotograficzna, kilkunastoletnie doświadczenie w fotografii, sukcesy w fotografii artystycznej m.in. Grand Prix Moje Pomorze 2011 oraz wiele innych
Fotograf Beata i Ryszard, Gdańsk
Beata i Ryszard
Gdańsk

CENA:
2050 ZŁ / SESJA
7485 / 30
Wiele jest w życiu pięknych chwil. Na pewno taką niezwykłą chwilą jest ślub. Pozostanie on w Waszych sercach i na fotografiach ślubnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Fotograf Katarzyna, Gdańsk
Katarzyna
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
386 / 9
Jestem miłośniczką dobrej szkoły reportażu. Tworzę fotografie, które są czymś więcej niż chłodną dokumentacją, chcę pokazać emocje i relacje, a wszystko opakować w formę zgodną z zasadami estetyki, wyczucia chwili i kompozycji.
Fotograf Anna, Gdańsk
Anna
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
283 / 3
Poszukujecie fotografa, który dzięki wykonanym zdjęciom umożliwi Wam zachowanie pięknych wspomnień z sesji na całe życie? Jeśli tak, dobrze trafiliście!
Fotograf Aleksandra, Gdańsk
Aleksandra
Gdańsk

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
404 / 20
Nowoczesna fotografia dla wymagających. Zagraniczne plenery w najpiękniejszych miastach. Szukasz fotografa z pasją? Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą.
Fotograf Mariusz, Gdańsk
Mariusz
Gdańsk

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
10305 / 47
Jestem absolwentem dwuletniego Studium Fotografii Artystycznej działającego przy Gdańskiej Galerii Fotografii. Oferuję Państwu fotografię w zakresie fotografii ślubnej, która jest wspaniałą pamiątką ze ślubu i pozwala przedłużyć sentymentalne chwile. Zapraszam!
Fotograf Radomir, Gdańsk
Radomir
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
9600 / 65
Profesjonalnie wykonane ślubne fotografie są moim wyzwaniem. Pragnę na nich zatrzymywać chwile i uchronić je przed sztuczkami upływającego czasu... Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!
Fotograf Piotr, Gdańsk
Piotr
Gdańsk

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
165 / 8
Każda przyszła Panna Młoda jest inna, każdy Pan Młody wyjątkowy. Dlatego każdego klienta traktuję indywidualnie i staram się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom, bo wiem, jak niezwykle ważny jest dzień Waszego ślubu. Zapraszam Was do współpracy!
Fotograf Karol, Gdańsk
Karol
Gdańsk

CENA:
4500 ZŁ / SESJA
247 / 1
Reportaż ślubny w moim wykonaniu jest jak opowieść, w której jesteście głównymi bohaterami. Jej wyjątkowość budują okazywane przez Was emocje i uczucia. Obserwuję je i utrwalam na fotografii by po latach oddawały tę samą wrażliwość.
Fotograf Rafał, Gdańsk
Rafał
Gdańsk

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
15809 / 47
Jestem fotografem ślubnym i wykonam Wam doskonałe zdjęcia, podczas Waszej uroczystości ślubu i po nim organizowanego wesela. Te wspaniałe chwile ze ślubu i wesela są bardzo ulotne - ja zatrzymuje je na małych i większych karteczkach :)
Fotograf Łukasz, Gdańsk
Łukasz
Gdańsk

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
8152 / 127
Dostępne jeszcze terminy w 2016 roku! Zapytaj o dostępność! Ślub...dwie obrączki, jeden pocałunek, wspólne tak ...fotografia ...ukoronowanie chwili ...radość z ponownego jej odkrywania... Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Fotograf Tomasz, Gdańsk
Tomasz
Gdańsk

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
91 / 0
Ślub to wyjątkowy moment w naszym życiu . Utrwalmy je na fotografii, by spoglądając na nie, wspominać to piękne wydarzenie .
Fotograf Lidia, Gdańsk
Lidia
Gdańsk

CENA:
150 ZŁ / SESJA
116 / 2
Chwile, które trwają milisekundy…wydarzenia, do których chcemy wracać… momenty, którymi chcemy podzielić śię z blizkimi… wszystko to kolekcjonuję ja na zdęciach. Opowiadam historie o waszej miłości ;-)
Fotograf Andrzej, Gdańsk
Andrzej
Gdańsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
25 / 0
" Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył ." Robert Bresson
Fotograf Kornel, Gdańsk
Kornel
Gdańsk

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
7386 / 18
Jestem fotografem ślubnym i z uroczystości ślubnych i wesel po nich organizowanych, wykonuję w sposób profesjonalny reportaż i fotografie ślubne. To najlepsze pamiątki z uroczystości ślubu. Fotoreportaż ślubny, który wykonam, to będzie klasyczna estetyka i piękno.
Fotograf Jakub, Gdańsk
Jakub
Gdańsk

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
3414 / 9
Ślub to bardzo ważne, doniosłe, niezwykłe, niecodzienne wydarzenie w życiu człowieka. To bardzo uroczysty dzień. Nie dawno, sam przeżyłem ten dzień. Wykonam Wam wspaniałe fotografie ślubne tchnące szczęściem. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Liczba pozycji: 615
Województwo Pomorskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Gdańsk - nasz przewodnik

Fotografie to wspaniałe pamiątki. Ułatwiają nam cofnięcie się w czasie, by z uśmiechem wspominać przeszłość. Pragniemy, aby uwiecznione zostały ważne wydarzenia naszego życia, a zwłaszcza ten najszczęśliwszy dzień – ślub. Dlatego na długi czas przed planowaną uroczystością młode pary poszukują fotografa i zastanawiają się nad odpowiednim miejscem. Dzięki możliwości sprecyzowania swoich oczekiwań, serwis ułatwia im ten częstokroć trudny wybór.

Jak znaleźć fotografa ślubnego w Gdańsku? 

Portal fotograf-wesele.pl jest tak zorganizowany, że pozwala wyszukiwać fotografów ślubnych w okolicy pary młodej, zatem bardzo szybko uda się odnaleźć tych działających w Gdańsku i okolicach. W dodatku natychmiast zostaną wyświetlone ich oferty, na które składają się opis pracy fotografa i sprzętu fotograficznego, z jakiego korzysta, przykładowe zdjęcia oraz cena, jaką trzeba zapłacić za jego usługi. W ten sposób mamy natychmiastowy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, a wybór profesjonalisty, który zrobi zdjęcia na ślubie i weselu, staje się znacznie łatwiejszy.

Sesja ślubna

Potem jednak pojawi się kolejny problem - trzeba będzie zaplanować sesję ślubną. Plenerowa sesja ślubna to ostatnio hit pamiątek z wesela. Dla niektórych par staje się nawet ważniejsza niż zdjęcia momentu przysięgi małżeńskiej! Nic dziwnego, sesja ślubna to jedyny moment, kiedy możemy wykorzystać naszą kreatywność i pokusić się na coś naprawdę niezwykłego, osiągając przy tym niesamowity efekt. Najlepiej w tym celu sprawdzają się artystyczne sesje ślubne. Pozwalają na lepsze ukazanie emocji, towarzyszących tym chwilom, a dodatkowe efekty uzyskane dzięki obróbce zdjęć w studio, tylko pogłębiają niezwykły efekt. 

Czy w przypadku artystycznych zdjęć ślubnych, czy jakiejkolwiek innej sesji (np. nocnej) ważną rolę odgrywa plener ślubny. To on w dużej mierze nadaje charakter całej sesji, bo tworzy specyficzny klimat. W zależności od preferencji pary młodej może to być miejsce bardzo ekskluzywne, jak np. drogi hotel lub pałac, albo przeciwnie, takie, które wydaje się pospolite np. stacja kolejowa, ale które zachwyci ciekawym pomysłem, nadającym zdjęciom artystyczny rys. W Gdańsku takich oraz znacznie bardziej zwariowanych plenerów ślubnych znajdziemy pod dostatkiem, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć! 

Plener ślubny w Gdańsku - gdzie? 

Położony nad Bałtykiem Gdańsk to piękne miasto z historią i idealne miejsce na wymarzoną sesję ślubną w plenerze. Imponująca architektura miasta, łącząca w sobie cechy stylu gotyckiego, renesansowego i barokowego, stanie się piękną scenerią. Zachęcamy do wykonania zdjęć w najbardziej reprezentacyjnej części Gdańska, jaką jest Główne Miasto, gdzie znajduje się większość gdańskich zabytków. Okazałym tłem staną się gdańskie bramy, barwne kamienice i gmachy zabytkowych budowli.

Wzdłuż historycznej osi Drogi Królewskiej znajdują się najważniejsze zabytki Głównego Miasta, m.in. Złota Brama, Ratusz, Lwi Zamek oraz reprezentacyjny plac Długi Targ, dokoła którego ciągnie się rząd niezwykle kolorowych, urokliwych kamienic. Nastrojowe fotografie wykonacie także przy znajdującej się w centrum placu Fontannie Neptuna. Urzekająca sceneria ulicy Mariackiej czyni ją jedną z najpiękniejszych gdańskich ulic – także po zmroku, kiedy rozjarzona jest pomarańczowym światłem latarni. Polecamy również spacer nad Motławę, skąd rozciąga się przepiękna panorama na malownicze budynki Głównego Miasta.

Poetyczności sesji ślubnej doda zabytkowy Park Oliwski, pełen romantycznych cienistych alei, a fotografie z perspektywą okazałego Nowego Pałacu Opatów nabiorą dostojeństwa. Ducha gotyku poczujecie pozując wśród murów zabytkowej Twierdzy Wisłoujście, położonej nad Martwą Wisłą. Nie zapominajmy również o polskim morzu, na które piękny widok ciągnie się z malowniczej plaży kąpieliska Stogi. Wspomnienie spaceru wybrzeżem o zachodzie słońca, z pewnością na długo pozostanie w sercach młodej pary. Całokształt wspomnień z wesela dopełni odpowiednia oprawa muzyczna, której wyboru można dokonać w portalu muzyka-wesele.pl/gdansk

Romantyczna sesja na plaży

Pary młode z Gdańska mają tę niezwykła możliwość, o której marzą nowożeńcy z całej Polski, czyli zorganizowania sesji ślubnej nad morzem. Warto dokładniej ją zaplanować i spędzić tam więcej czasu eksperymentując z pozami na samej plaży lub właśnie w wodzie, jeśli nie ma obaw o zniszczenie sukni ślubnej. Sesja na plaży to jedna z najbardziej romantycznych opcji, jakie może zaproponować fotograf z Gdańska. Wystarczy wyobrazić sobie zdjęcia z odciskiem stóp dwójki osób na piasku lub wypisanie w nich swoich imion i otoczenie ich sercem. Plaża daje wiele możliwości ciekawych kadrów, a morze dodaje zdjęciom uroku i głębi.

Jeśli to byłoby za mało, można wybrać się do pobliskiego Sopotu, aby w albumie ślubnym znalazły się także zdjęcia ze słynnego molo. Świetnym pomysłem byłoby także odwiedzenie kilku pobliskich latarni morskich. Wracając do Gdańska nie zapomnijmy o uchwyceniu przynajmniej kilku zdjęć ze słynnymi żurawiami ze stoczni, które są obecnie jednym z najważniejszych symboli miasta. Może nawet udałoby się uzyskać zgodę na fotografowanie w samej stoczni? Efekt takiej sesji były powalający, więc warto się o to postarać. 

 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems