Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Jaworzno

Zdjęcia ślubne Jaworzno - 109 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Tomek, Jaworzno
Tomek
Jaworzno

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
4363 / 28
Jeżeli szukacie fotografa, z którym kontakt nie będzie stresujący i z którym będziecie się dobrze bawić to dobrze trafiliście :)
Fotograf Sabina i Wojtek, Jaworzno
Sabina i Wojtek
Jaworzno

CENA:
3600 ZŁ / SESJA
8449 / 44
Jesteśmy fotografami ślubnymi, którzy z uroczystości ślubnej wykonują w sposób profesjonalny reportaże i fotografie ślubne. Reportaż jest w najczystszej formie, a na zdjęciach ślubnych uwieczniamy Wasze szczęście, radość, wzruszenia i wiele innych emocji. Zapraszamy.
Fotograf Anna, Jaworzno
Anna
Jaworzno

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
4852 / 11
Zdjęcia ślubne. Momenty zamknięte w kadrach. Uczucia i emocje do wspominania przez lata. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Dorota i Tomek, Jaworzno
Dorota i Tomek
Jaworzno

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
1143 / 2
Ślub to niezwykle ważna, niecodzienna uroczystość rodzinna. Dwoje fotografów, dwa różne spojrzenia na ten wyjątkowy dzień... Wykonamy Wam z uroczystości ślubnej piękne zdjęcia ...
Fotograf Łukasz, Jaworzno
Łukasz
Jaworzno

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
883 / 8
Ślub to bardzo ważna, nieodwracalna i doniosła uroczystość rodzinna. Z tej uroczystości wykonam Państwu, jeśli będę Waszym fotografem piękne fotografie ślubne o wysokiej jakości. Jako fotograf ślubny utrwalam w trakcie Waszej uroczystości chwile na wieczność, chwytam uczucia i emocje. Zapraszam.
Fotograf Robert i Arek, Bielsko-Biała
Robert i Arek
Bielsko-Biała

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
12436 / 733
Foto + Wideo, fotograf i kamerzysta - jedna firma dwie usługi. Możesz zamówić rozdzielnie lub ...
Fotograf Ewa, Dąbrowa Górnicza
Ewa
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
15967 / 250
Ślub to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu, a ja pragnę wszystko uchwycić w moim obiektywie. ...
Fotograf Patryk, Płock
Patryk
Płock

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
11620 / 61
Mam możliwość zatrzymania tej jedynej i niepowtarzalnej chwili Państwa ślubu. Moje zdjęcia zawsze przywrócą czar ...
Fotograf Patryk, Katowice
Patryk
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
6610 / 163
Z uroczystości ślubnej na fotografiach uchwycę wszystkie ulotne chwile, które po latach przypomną uwiecznione na ...
Fotograf Krystian, Katowice
Krystian
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
10306 / 237
Jestem pasjonatem fotografii, bo zatrzymuje chwile do końca świata i jeden dzień dłużej. Reporterskie spojrzenie pozwala ...
Liczba pozycji: 109
Województwo Śląskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Jaworzno - nasz przewodnik

Ślub to moment, którego nigdy nie chcemy zapomnieć. Na szczęście branża ślubna oferuje nam sporo opcji upamiętnienia tego dnia. Najpopularniejsze z nich są zdjęcia, zrobione przez wykwalifikowanego fotografa, który potrafi uchwycić wszystkie niezwykłe momenty, ale także emocje, jakie towarzyszą nam tego dnia. Wybór odpowiedniego specjalisty jest kluczowy, dlatego warto poświęcić na to sporo czasu. 

 

Zdjęcia ślubne - magia chwil

 

Dlaczego zdjęcia ślubne mają takie duże znaczenie? Bo po jakimś czasie emocje związane ze ślubem znikają i wpadając w szarą codzienność, coraz rzadziej wspominamy ten dzień i coraz trudniej jest sobie przypomnieć uczucia, które mu towarzyszyły. Tu z pomocą przychodzą zdjęcia ślubne, które pozwalają na przypomnienie sobie tych chwil. Rozstawione w ramkach po całym domu bez przerwy przypominają nam te piękne chwile, a oglądane co jakiś czas w albumie przynoszą wzruszenie i pozytywne wspomnienia. Dlatego właśnie zdjęcia ślubne mają ogromne znaczenie i warto w nie zainwestować.

 

Fotografa ślubna - droga, czy tania?

 

Niektórym może się wydawać, przeglądając ogłoszenia fotografów, że ceny są bardzo wysokie. Rzeczywiście, zwykle trzeba na ten cel przeznaczy minimum 2000 złotych. Tyle pieniędzy za jedną noc pracy? Niektórzy zadają sobie takie pytanie, obniżając prestiż pracy fotografa, jednak sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Praca fotografa nie kończy się w dniu ślubu, a właściwie wtedy dopiero zaczyna. Każdy specjalista robi setki zdjęć, eksperymentuje z filtrami i ujęciami, aby znaleźć najlepsze kadry. Potem jednak musi z nich wybrać kilkadziesiąt najlepszych, które przedstawi parze. To bardzo mozolna praca, która zajmuje sporo czasu. W dodatku wybrane zdjęcia trzeba potem poddać odróbce, co tylko zwiększa czas wykonywania zadania, a przy tym koszty. Warto wspomnieć też o inwestycjach w sprzęt, które musi ponieść każdy fotograf, któremu zależy na dobrej jakości zdjęć i swoim rozwoju. Niejednokrotnie wymaga to wzięcia kredytów, bo sprzęt taki jest bardzo drogi. Warto to docenić, zanim powie się, że fotograf ślubny jest zbyt drogi. 

 

Współczesna fotografia ślubna

 

Branża fotografowania ślubnego szybko się rozwija i dzisiejsze zdjęcia są inne niż jeszcze kilka lat temu. W grę wchodzi wykorzystanie nowoczesnego sprzętu np. dronów, które pozwalają uzyskać zachwycające ujęcia. Zmienia się także styl fotografowania, szczególnie jeśli chodzi o sesję ślubną. Dawniej one nie istniały, a nawet jeśli to były organizowane w studio. Jeśli para już wybrała się w plener, to zwykle polegało to na pstryknięciu kilku fotografii w ogrodzie domu weselnego, podczas przyjęcia. Obecnie sytuacja wygląda całkiem inaczej. Sesje ślubne w plenerze organizuje się prawie zawsze, większość z nich w inny dzień niż ślub, aby para i fotograf mieli wystarczająco dużo czasu. Długo poszukuje się odpowiednich plenerów, aby były wyróżniające się od innych, niebanalne. Normalne jest, że sesja musi zawierać w sobie jakiś ciekawy pomysł lub że korzysta się z gadżetów, które mają ją uatrakcyjnić, od wstęg, które powiewają na wietrze, czy kartek, na których wypisuje się miłosne wyznania, po zabytkowe samochody. Obecnie sesja ślubna to spora inwestycja, a niektórzy wydają masę pieniędzy, organizując ją za granicą, aby tylko dostać wymarzone zdjęcia ślubne

 

Niełatwy wybór fotografa ślubnego

 

Zdjęcia z dnia ślubu są oglądane dość często, by przypomnieć sobie magię tamtych wspaniałych chwil. Doskonale wiemy, że znalezienie odpowiedniego fotografa może być trudne i dlatego serwis daje wszystkim możliwość łatwiejszego znalezienia odpowiedniego specjalisty. Taki fotograf wykona dla Was zdjęcia, które będą zgodne z Waszymi wymogami, a także będzie w stanie doradzić np. przy wyborze odpowiedniego miejsca na urokliwą sesję zdjęciową. Natomiast w portalu muzyka-wesele.pl/jaworzno znajdziecie odpowiedni zespół muzyczny, który nada Waszemu weselu wspaniałą oprawę muzyczną. Ale wracając do miejsc plenerowych...

 

Najlepsze plenery ślubne w Jaworznie

 

Położone na Wyżynie Śląskiej miasto Jaworzno cechuje nowoczesność, oaza przyrody i zabytki. Dzielnice miasta mają do zaoferowania wiele, a dodatkowo były kiedyś oddzielnymi miejscowościami. Nie brakuje tutaj ciekawych plenerów na sesje ślubne, od historycznych, przyrodniczych po industrialne. Warto wybrać się nad Zalew Sosina, które stanowi atrakcyjne sportowo-rekreacyjne miejsce położone w lasach Jury. Powyższe pomysły można wykorzystać podczas realizacji ślubnej sesji w plenerze.

 

Spacerując po deptaku na ul. Sienkiewicza trafimy na bardzo przyjemny rynek, w którym znajdują się historyczne kamienice. Pałac w Jaworznie oraz zabytkowa studnia w Jeleniu mogą także zachęcić do zwiedzania i robienia ciekawych zdjęć. Na skraju miasta znajduje się Trójkąt Trzech Cesarzy, gdzie stykają się granice Jaworzna, Sosnowca i Mysłowic, a kiedyś ziem trzech zaborów.

 

Sceneria Białej Przemszy w granicznych Maczkach również może stanowić miejsce na oryginalny pomysł sesji zdjęciowej. Ciekawą atrakcja turystyczną jest nieczynny kamieniołom Sadowa Góra w dzielnicy Warpie. W pobliżu Jaworzna warto także udać się do Sławkowa, gdzie jest przepiekany małopolski ryneczek oraz nad Zalew Imieliński.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems