Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Piotr

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 27
Odsłon: 2939

Fotografią zajmuję się odkąd wymyślono aparaty cyfrowe ;) 

Do każego klienta podchodzę indywidualnie, jestem otwarty na sugestie oraz indywidualne pomysły dotyczące sesji zdjęciowych.

Zawsze staram się zaspokoić Państwa potrzeby estetyczne oraz emocjonalne. Jestem dyskretnym obserwatorem tego,co się dzieje w tym szczególnym dla Państwa dniu starając się niezauważenie rejestrować najpiękniejsze jego momenty. Możecie Państwo dowolnie dostosować moją ofertę do swoich potrzeb, wybierając jej poszczególne elementy. Możliwe jest wykonanie sesji plenerowej w dniu innym niż dzień ślubu (co jest przeze mnie preferowane ze względu na Państwa komfort). W ramach podziękowania dla Rodziców mogę przygotować fotoksiążkę z wybranymi, najładniejszymi ujęciami. Z pewnością będzie to doskonała forma podziękowania za ich trud i wkład w ten wyjątkowy dzień.

Fotografuję na terenie całej Polski, prosimy o składanie zapytań ofertowych, z pewnością na każde odpowiemy maksymalnie w przeciągu 48 godzin od zadania pytania.

Sprzęt

Sprzęt firmy Canon, stałoogniskowe jasne obiektywy, sprzęt pełnoklatkowy, dwa korpusy zabezpieczające w pełni przed nieprzewidzianymi zdarzeniami ze strony sprzętu :)

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1950 zł
1950 zł

Napisz do fotografa

1950 zł / sesja
Fotograf Piotr, Kraków
Fotograf Piotr, Kraków Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Jestesmy super zadowoleni z profesjonalnego podejscia Pana Piotra do naszej sesjii slubnej i w plenerze super extra warty warty polecenia cieszymy sie ze udalo sie nam natrafic na tak super zabwnego i profesjonalnego fotografa zero sresu n a sesji poprostu extra!
Natalia Kwarcinska i darek Chmielnicki, ślub: 2014-08-02
Wykonanie: DigiHex Systems