Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Michał

 - fotograf Katowice
Fotografia ślubna Katowice, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 9
Poleceń: 179
Odsłon: 3984

Najważniejsze - to Wasze oczekiwania. Najprościej – to Wasz dzień. Na zdjęciach – liczy się to, aby uwiecznić te wszystkie chwile i momenty, które będą Wam towarzyszyły podczas uroczystości ślubu i wesela. Spotkajmy się również podczas pleneru.


To Wy decydujecie o tym, co Wam się podoba, co lubicie. Wszystkie szczegóły omówimy podczas spotkania – zapraszam do kontaktu.


Fotografuję od wielu lat, również aparatami analogowymi. Posiadam tytuł licencjata uczelni artystycznej, a teraz kończę studia magisterskie, spędzając mnóstwo czasu z aparatem w dłoni. Ukończyłem kurs archidiecezji i posiadam zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych. Na Wasze życzenie mogę wykonać również zdjęcia analogowe. Ciągle też pracuję nad swoim warsztatem, bo fotografując - ciężko zatrzymać się w miejscu. I to właśnie lubię najbardziej. Jestem przekonany, że moja wiedza i umiejętności sprostają Waszym oczekiwaniom.

 

A teraz którko i na temat.
Cena za kompleksową fotograficzną obsługę Waszego dnia ślubu, która zawiera:

- przygotowania

- błogosławieństwa

- ceremonii ślubnej

- zabawy weselnej do minimum 1:00

- sesja plenerowa

 

- Ilość zdjęć to minimum 700. Wszystkie obrobione i nagrane na płycie

- dojazd do 100 km od Katowic w cenie pakietu.

 

 

Sprzęt

Fotografuję pełnoklatkowymi lustrzankami firmy Canon, jasnymi obiektywami stałoogniskowymi. Posiadam też całą resztę sprzętu, która pozwoli w profesjonalny sposób uwiecznić Wasze chwile.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Michał, Katowice
Fotograf Michał, Katowice Ocena: 5,00 / 5 9 opinii
Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni! Michał to bardzo kulturalny, sympatyczny, a przede wszystkim świetny fotograf! Robi piękne, naturalne zdjęcia, jest praktycznie niezauważalny. Polecam!
Edyta Walkowiak i Adam Szpyrka, ślub: 2018-04-28
Michał jest na *****! Wspaniały i najlepszy! Jestem w 100% zadowolona z pracy z fotografem i efektu końcowego. Po odnalezieniu jego bloga wiedziałam, że nie muszę szukać dalej - jego zdjęcia mówią wszystko. Jest magia, klimat, widać emocje. Michał przepięknie potrafi uchwycić chwilę! Ma indywidualne podejście do klienta. Jego praca jest niezauważalna - jest niczym cień pary młodej i gości - dla Nas to wielki plus, nikt nie czuł się przy nim skrępowany. Sesja plenerowa w dość mroźnych warunkach - przyznam stresowałam się bardzo, ponieważ mąż nie lubi pozować do zdjęć - wyszła bajkowo a mąż jak model (czy ja mogę tak chwalić zdjęcia na których jesteśmy? trudno - jestem w nich zakochana). To była świetna zabawa! Czysta przyjemność! Polecam! I na koniec dodam - każdy na jego zdjęciach jest fotogeniczny! Powtarzam - każdy wychodzi pięknie! Dziękujemy!
Zofia Kulis i Artur Wantulok, ślub: 2018-01-06
Fotograf bardzo miły, w trakcie pracy praktycznie niezauważalny. A zdjęcia z wesela są super i bardzo szybko były gotowe do odebrania. Szczerze polacemy :)
Michał Gawin, ślub: 2017-11-04
Michał - fotograf jakich mało... Już od pierwszych chwil czuje się jakby znało się go całe życie. Jest niewidoczny zarówno dla gości weselnych jak i dla pary młodej. Jednocześnie świetnie doradzi w każdej sytuacji i śmiało można o nim powiedzieć, że staje się częścią rodziny w tym jakże cudownym dniu. Poczucie humoru, troska o każdy detal i pasja z jaką oddaje się pracy sprawiają, że cały dzień ślubu, sesja plenerowa, a także późniejsze oglądanie zdjęć staje się prawdziwą przyjemnością. W 100% godny polecenia.
Barbara i Jakub Harmata, ślub: 2017-10-14
Michał to profesjonalista i świetny człowiek. W trakcie wesela był absolutnie niewidoczny, jednocześnie był zaraz obok za każdym razem gdy był potrzebny. Uwiecznił wszystkie ważne momenty, pomyślał o każdym detalu (nie wiem nawet kiedy!) Wielki plus za poczucie humoru, które spowodowało że nawet sesja plenerowa z takimi ‘modelami’ jak my wyszła naturalnie. Wybieranie zdjęć do albumu było najprzyjemniejszą rzeczą od wesela, totalnie się w nich zatraciliśmy bo w pełni oddały cały klimat! Już nie możemy się doczekać sesji rodzinnej :)
Olga i Wojtek, ślub: 2017-08-10
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że trafiliśmy na Michała, reportaż ślubny jak i plener wykonany został profesjonalnie - zdjęcia są piękne, kolorowe, uchwycone zostały przepiękne momenty.. :) Michał jest przesympatyczną osobą zaangażowaną w 100% w to co robi - serdecznie polecamy!!! Pozdrawiamy - Ola i Dawid.
Aleksandra Krawczyk, ślub: 2017-05-06
Z całego serca polecam usługi tego Pana :-) Michał jest świetnym fotografem znającym się na tym co robi, a zarazem jest przyjaznym i miłym człowiekiem. Stwierdzamy z mężem że naszego zachwytu ze zdjęć, które otrzymaliśmy nie da się opisać. Dodam że przynajmniej w moim przypadku nie jest mnie łatwo zadowolić zdjęciami i nie wiem jak Michałowi się to udało. :-) Obserwując Michała w 'akcji' na naszym weselu jak wchodził do krzaków zeby uzyskać fantastyczne zdjęcie wiedziałam iż zdjęcia będą dobre lecz nie spodziewałam się aż takiego efektu. Jeżeli chcecie aby Wasze zdjęcia z wesela cieszyły oko przez całe wasze życie napiszcie i zarezerwujcie termin u tego właśnie fotografa. Polecam i dziękuję za wspaniałą pamiątkę z wesela w formie zdjęć.
Patrycja Kida, ślub: 2016-09-17
Michał jest profesjonalistą, robi bardzo dobre zdjęcia a na dodadek jest przemiłą osobą - trafiliśmy z nim w dziesiątkę. Serdecznie dziękujemy i polecamy!
Nela i Coen, ślub: 2016-08-27
Fotograf wykonał zlecenie profesjonalnie. Jesteśmy zadowoleni z dokonanego wyboru.
Agnieszka i Rafał, ślub: 2016-07-23
Wykonanie: DigiHex Systems