Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Sebastian

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 7
Poleceń: 123
Odsłon: 2585
Fotograf miesiąca MAJ 2018

Nie ma dla mnie niczego cenniejszego od uśmiechu i zadowolenia Młodej Pary. Jestem fotografem dla którego każdy ślub to niepowtarzalne i wyjątkowe święto. Zdjęcia wykonuję w sposób klasyczny. W czasie uroczystości jestem obserwatorem. Nigdy nie ingeruję swoją osobą w przebieg wydarzeń. Dzięki temu moje zdjęcia są opowieścią, a nie wyreżyserowanym spektaklem.

 

Podczas przygotowywania fotografii dla Młodej Pary stawiam na naturalność i prostotę. W moim portfolio nie znajdziecie Państwo dziwacznych kolorów i filtrów nakładanych na zdjęcia w celu ich sztucznego uatrakcyjnienia. Słabych zdjęć nie da się uratować przy pomocy agresywnej obróbki w Photoshopie. Zdjęcia, które przekazuję, poddane są autorskiej korekcie graficznej i przygotowane do wyświetlania na komputerze, telewizorze, urządzeniach mobilnych jak również w internecie. Wybrane fotografie nagrane są na spersonalizowaną płytę dvd umieszczoną w gustownym etui.

 

Fotografowanie poprzedzam rozmową z Młodą Parą o przebiegu uroczystości, odczuciach, potrzebach i pomysłach. Dzięki temu doskonale wiem czego para oczekuje. Rozmowa umożliwia też wzajemne poznanie się i zbudowanie relacji. Z doświadczenia wiem, że jest to bardzo istotny moment, który bezpośrednio przekłada się na samopoczucie pary w czasie ślubu.

 

Ukończyłem kurs liturgiczny organizowany przez Kurię Krakowską. Mam za sobą liczne kursy oraz studia fotograficzne. Pracuję w szkole fotograficznej i realizuję sesję dla wielu klientów. To wszystko przekłada się na moje spore doświadczenie w fotografii.

 

Po podpisaniu umowy jestem do dyspozycji Pary Młodej. Służę pomocą i radą.

 

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i skorzystania z oferty.

Sprzęt

Reportaże ślubne wykonuje korzystając z profesjonalnego sprzętu marki Canon. Używam aparatów pełnoklatkowych oraz najjaśniejszych obiektywów dostępnych na rynku. Zawsze jestem przygotowany na każde warunki świetlne i atmosferyczne, dlatego w walizce zabieram zestaw sprzętu oświetleniowego oraz modyfikatorów światła. Taki zestaw umożliwia pracę w każdych warunkach zarówno na sali jak i w plenerze.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1600 zł
1600 zł

Pakiet złoty

2200 zł
Pakiet obejmuje wykonanie fotoreportażu z przygotowań i błogosławieństwa. Następnie uroczystości ślubu oraz przyjęcia weselnego. Fotograf przekazuje 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej zapisanych na 3 spersonalizowanych płytach dvd lub pendrive. Dodatkowo przygotowana zostaje prywatna galeria internetowa. Pakiet obejmuje 10 dużych odbitek przekazanych Młodej Parze. Praca fotografa kończy się o godzinie 1.00 po oczepinach. Pakiet obejmuje wykonanie sesji plenerowej w innym dniu.
2200 zł

Pakiet srebrny

1600 zł
Pakiet obejmuje wykonanie fotoreportażu z uroczystości ślubu oraz przyjęcia weselnego. Fotograf przekazuje 300 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej zapisanych na 2 spersonalizowanych płytach dvd lub pendrive. Dodatkowo przygotowana zostaje prywatna galeria internetowa. Praca fotografa kończy się o godzinie 1.00 po oczepinach. Pakiet obejmuje wykonanie sesji plenerowej w innym dniu.
1600 zł

Pakiet brązowy

1300 zł
Pakiet obejmuje wykonanie fotoreportażu z uroczystości ślubu oraz przyjęcia weselnego. Fotograf przekazuje 250 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej zapisanych na spersonalizowanej płycie dvd lub pendrive. Praca fotografa kończy się o godzinie 1.00 po oczepinach. Pakiet obejmuje wykonanie sesji plenerowej w dniu ślubu.
1300 zł

Pakiety dodatkowe

1 zł
- reportaż z przygotowań - 150 zł. - dodatkowa godzina pracy fotografa - 100 zł. - dodatkowe 50 zdjęć - 150 zł. - dodatkowa płyta dvd - 50 zł. - album ślubny - cena ustalana indywidualnie.
1 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Sebastian, Kraków
Fotograf Sebastian, Kraków Ocena: 5,00 / 5 7 opinii
Gorąco polecamy usługi tego fotografa- bezproblemowy kontakt, profesjonalna realizacja, indywidualne podejście do klienta. Zdjęcia, które otrzymaliśmy w 100% spełniły nasze oczekiwania i stanowią wspaniała pamiątkę tego wyjątkowego dnia.
Monika, ślub: 2018-04-07
Sebastian jest utalentowanym fotografem i sympatyczną osobą. Współpraca z nim była dla nas bezproblemowym i przyjemnym doświadczeniem. Zdjęcia, które zrobił, bardzo nam się podobają. Szczerze polecamy skorzystanie z jego usług!
Agata Hejmej, ślub: 2017-11-18
Praca fotografa była profesjonalna. Zdjęcia są piękne. Polecam!!!
Małgorzata Paluch i Arkadiusz Popek, ślub: 2017-10-21
Miły, komunikatywny, z dużym wyczuciem estetyki i poczuciem humoru. Uważnie słucha i sprawnie wciela w życie życzenia młodej pary. Robi nie "slubne zdjęcia", ale po prostu bardzo dobre fotografie. Polecamy z czystym sumieniem!
Aleksandra Suława, ślub: 2017-08-26
Polecamy gorąco Pana Sebastiana przyszłym parom młodym! W stosunku do nas był jak stary, dobry znajomy przy czym zachował pełen profesjonalizm. Podczas ślubu i wesela nie było go praktycznie widać, a swoją pracę wykonał w 100%. Najlepszy fotograf! :-)
Natalia Starzyńska, Mateusz Szopa, ślub: 2017-07-15
Bardzo profesjonalny fotograf, z fajnym podejściem do pary młodej.
Joanna Brańka, ślub: 2017-07-01
Pełna perfekcja. Bardzo mily i swietnie nawiazuje kontakt z para dodatkowo pelen pomyslow na swietne zdjecia. Polecam!
Joanna Rogala, ślub: 2017-06-18
Wykonanie: DigiHex Systems