Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Waldemar

 - fotograf Ruda Śląska
Fotografia ślubna Ruda Śląska, województwo Śląskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 15
Odsłon: 4741

Ślub to bardzo ważna, niecodzienna i doniosła uroczystość, z której warto mieć pamiątkę. Pamiątką są fotografie ślubne, które muszą być w sposób perfekcyjny przez fotografa wykonane.

Profesjonalny fotograf ślubny potrafi uchwycić nawet najmniejsze szczegóły z uroczystości ślubnej i uwiecznić je na fotografii.

Fotografia to moje hobby, dlatego kocham to, co robię. Na zdjęciach ślubnych, które wykonuję wysokiej jakości, uwieczniam Wasze emocje.

Nie będę pisał, że robię najlepsze zdjęcia ślubne, bo każdy widzi, jakie są, zapraszam do galerii.

Sprzęt

Fotografuję profesjonalnymi aparatami fotograficznymi firmy Nikon,  lecz aparat fotograficzny jest tylko narzędziem w ręku fotografa ślubnego…

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3100 zł
3100 zł

Reportaż Ślubny

2900 zł
10 godzin fotografowania najczęściej rozpoczęcie 3 godziny przed ceremonią - 100 Stronicowy album klasyczny w formacie 33x33cm z 98 zdjęciami 15x23cm -sesję plenerową w dniu ślubu -200 zdjęć po obróbce graficznej. w pełnej rozdzielczości. Na płycie DVD w specjalnie zaprojektowanym dla Państwa pudełku - Galerię internetową z 200 zdjęciami pod Hasłem dostępną zwykle 3-4 tygodni po ślubie, przez minimum 3 miesiące
2900 zł

Napisz do fotografa

3100 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems