Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Marcin - fotograf Ruda Śląska


(fotografia ślubna Ruda Śląska, województwo Śląskie)


Marcin
Ruda Śląska
CENA: 2000 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 2787
POLECEŃ: 13
ZADAJ PYTANIE

Ślub to niecodzienne, nieodwracalne, wzruszające wydarzenie ponadczasowe. Ślub jest ceremonią, która wyzwala w każdej zakochanej parze pozytywne emocje. Każdy zawierany ślub to inne emocje oraz odczucia jakie są mu przypisane i dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Wykonamy Wam z uroczystości ślubnej i organizowanego wesela zdjęcia ślubne w sposób profesjonalny. Staramy się, aby każde zdjęcie było oryginalne i uwieczniało najważniejsze chwilę w Waszym życiu. Na zdjęciach pokażemy wszystkie najważniejsze i doniosłe chwile z uroczystości ślubnej i organizowanego wesela, ale też ukażemy Wasze szczęście, miłość, radość, pocałunki, wzruszenia i inne emocje.

 

Przed wykonaniem zlecenia proponujemy spotkanie, na którym omówimy wszystkie szczegóły związane z fotografowaniem Waszej uroczystości ślubnej i wesela. Poznamy Wasze propozycje i oczekiwania. Dowiemy się, od jakiego momentu pragniecie mieć wykonywane zdjęcia z Waszej uroczystości. Z chęcią dobierzemy i przedstawimy Wam ofertę na spotkaniu.

 

Jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć w plenerze to proponujemy własne miejsca lub Wy sugerujecie nam miejsca takie, gdzie spędziliście miłe chwile czy w jakiś sposób są Wam bliskie. Uważamy, że zdjęcia w plenerze powinny być wykonywane po skończonej uroczystości ślubnej i weselu, ale decyzja jest uzależniona tylko od Was. Z pewnością się dogadamy we wszystkich tematach związanych z fotografowaniem Waszej uroczystości ślubnej i wesela.

Zależy nam na tym, aby współpraca z nami była dla Was  bardzo wielką przyjemnością i świetną zabawą.

W końcu to Wasz dzień!

Formularz kontaktowy
Dane zostaną przekazane fotografowi.
PORTFOLIO FOTOGRAFA
fotografia slub - Katowice 275
0
foto wesele - Gliwice 285
0
foto ślub - Łaziska Górne 323
0
zdjęcia wesela - Paniówki 297
0
foto na wesela - Mikołów 275
0
zdjęcia śluby - Paniówki 276
0
fotografie wesela - Bytom 248
0
fotografia wesele - Pszczyna 271
0
fotografia sluby - Ornontowice 283
0
zdjecia slub - Wyry 270
0
fotografie z wesela - Paniówki 403
0
Sprzęt

Podczas uroczystości ślubnej, na zabawie weselnej, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym marki NIKON.

Oferta cenowa
Nazwa
Cena
Opis
Cena
Oferta standardowa
2000 zł
2000 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems