Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Nowy Sącz

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Małgorzata, Nowy Sącz
Małgorzata
Nowy Sącz

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
22523 / 195
Nie napiszę tutaj ani słowa.... niech fotografie mówią same za siebie... Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych moja ofertą!
Fotograf Łukasz, Nowy Sącz
Łukasz
Nowy Sącz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2273 / 46
FOTOGRAF MIESIĄCA: LISTOPAD 2017
Teraz Sesja Narzeczeńska GRATIS !
Fotograf Tomasz, Nowy Sącz
Tomasz
Nowy Sącz

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
3987 / 115
Jeśli będę Waszym fotografem ślubnym to wykonam Wam piękne zdjęcia ślubne. Na takich fotografiach pokażę nie tylko najważniejsze momenty z uroczystości ślubnej, ale przede wszystkim Wasze emocje: radość, szczęście, miłość, wzruszenia? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Filip, Nowy Sącz
Filip
Nowy Sącz

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
5320 / 136
Zdjęcia ślubne są jedyną pamiątką z Waszego ślubu. Na nich uwiecznię Wasze wyjątkowe chwile, szczęście, radość, wzruszenia i inne emocje. Postawcie na jakość i wyjątkowy styl. Zapraszam do galerii.
Fotograf Kamil, Nowy Sącz
Kamil
Nowy Sącz

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
7962 / 65
Ślub to zawsze niezwykła, ważna i doniosła uroczystość rodzinna. Jako fotograf ślubny z tej uroczystości uwiecznię Wasze szczęście i cudowne chwile na zdjęciach oraz fotografiach ślubnych. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Mariusz, Nowy Sącz
Mariusz
Nowy Sącz

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
5267 / 67
Wasze wspomnienia, piękne momenty, emocje, niepowtarzalne chwile tego dnia.. potrafię to wszystko utrwalić, dać pamiątkę, zatrzymać dla Was czas..
Fotograf Przemek, Nowy Sącz
Przemek
Nowy Sącz

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
2199 / 150
Niezwykłe fotografie w tym najważniejszym dla Was dniu... Zapraszam do galerii :)
Fotograf Grzegorz, Nowy Sącz
Grzegorz
Nowy Sącz

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
755 / 12
Witam serdecznie i zapraszam do współpracy.....
Fotograf Tomasz, Nowy Sącz
Tomasz
Nowy Sącz

CENA:
1100 ZŁ / SESJA
17320 / 143
Pomogę Wam zatrzymać w pamięci te wspaniałe, niepowtarzalne chwile Waszego szczęścia.
Fotograf Maciej, Nowy Sącz
Maciej
Nowy Sącz

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
7075 / 38
Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu. Warto zadbać o to, by po tych niepowtarzalnych chwilach pozostały nie tylko piękne wspomnienia, ale też równie piękne zdjęcia...
Fotograf Daniel, Nowy Sącz
Daniel
Nowy Sącz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
157 / 3
Fotograf z okolic Nowego Sącza - najważniejsze jest dla mnie zadowolenie Państwa Młodych oraz uchwycenie ich uśmiechu, głównie w kolorze.
Fotograf Kuba, Nowy Sącz
Kuba
Nowy Sącz

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
6711 / 30
Jestem fotografem ślubnym, który na uroczystościach takich jak ślub i wesele fotografuje i wykonuje zdjęcia ślubne. Piszcie dzwońcie mili moi, a wykonam Wam wyśmienitą pamiątkę postaci zdjęć. Na nich uwiecznię m.in. Wasze szczęście i radość… Zapraszam!
Fotograf Elżbieta, Nowy Sącz
Elżbieta
Nowy Sącz

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
91 / 4
Wolne terminy 2018 Niepowtarzalny - jedyny taki dzień w Waszym życiu! Złapię go w kadry, które będą pamiątką na całe życie.
Fotograf Anna Anastazja, Nowy Sącz
Anna Anastazja
Nowy Sącz

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
2445 / 45
Ślub to bardzo ważne, przepiękne i niecodzienne wydarzenie. Wykonam z tego wydarzenia zdjęcia ślubne, które będą najlepszą pamiątką na bardzo długie lata. Ślubne zdjęcia są odzwierciedleniem chwil, które przechowujemy w sercach. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Ewa, Nowy Sącz
Ewa
Nowy Sącz

CENA:
1000 ZŁ / SESJA
1033 / 23
"Jestem by utrwalić najpiękniejsze chwile Twojego życia " Fotografia to opowieść którą za każdym razem czyta się od nowa ... Zapewniamy naszym klientom nie tylko miłą współprace w najważniejszym w ich życiu dniu, ale również najwyższą jakość wykonanych fotografii ZAPRASZAMY
Fotograf Jacek, Nowy Sącz
Jacek
Nowy Sącz

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
3608 / 109
Niezapomniane chwile z Waszej uroczystości - najlepsze ujęcia - fotografia w nowym stylu - zdjęcia pełne humoru - wspaniała pamiątka dla Was i waszych przyjaciół - sprawdź jak to wygląda.
Liczba pozycji: 214
Województwo Małopolskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Nowy Sącz - nasz przewodnik

Udana pamiątka z wesela to bardzo ważny element, do którego sięgamy wielokrotnie na przestrzeni życia. Zwykle tą pamiątką są ślubne zdjęcia, które zdobią ściany naszych domów, włożone w ramki lub którymi chętnie dzielimy się z bliskimi i znajomymi w Internecie. To niewątpliwie kluczowy element, który pozwala nam przypomnieć sobie ślubny nastrój i który zachęca nad do powrotu wspomnieniami do tych chwil. Zdjęcia ślubne to najważniejsza pamiątka i warto postarać się, żeby była naprawdę wyjątkowa!

 

Fotograf na ślub - jak wybrać? 

 

Każda Para Młoda chce mieć udane zdjęcia z jednego z najważniejszych dni w ich życiu, jakim jest dzień ślubu. Wiemy, że znalezienie odpowiedniego specjalisty może być problematyczne, jednak nasz serwis pomaga w jego znalezieniu. Prezentujemy tutaj wizytówki wielu fotografów, którzy będą w stanie wykonać zdjęcia zgodne z Państwa oczekiwaniami.

 

Na profilu każdego fotografa znajdują się ważne informacje, kluczowe dla dokonania selekcji specjalistów z Nowego Sącza. W pierwszej kolejności warto zapoznać się ze zdjęciami, które udostępnia każdy z fotografów. To one powiedzą nam najwięcej o umiejętnościach specjalisty. Trzeba dokładnie przyjrzeć się zdjęciom z różnych miejsc, czyli z kościoła, wesela oraz sesji, bo może się zdarzyć, że jakiś fachowiec jest świetny podczas ślubnych sesji, ale zdjęcia z kościoła w jego wykonaniu nie są już tak dobre. Na szczęście na profilach znajdziemy bardzo różnorodne zdjęcia, które pozwolą wyrobić sobie opinię o fotografie. 

 

Potem można przyjrzeć się cenie usług fotografa, komentarzom, które dostał od poprzednich klientów i temu, jak opisuje swoje usługi. Te wszystkie informacje również można znaleźć na portalu fotograf-wesele.pl. Prace któregoś ze specjalistów przypadły nam do gustu? To znak, żeby się z nim skontaktować, zapytać o wolny termin i umówić się na spotkanie, na którym warto zapoznać się z szerszym portfolio. Jeśli większość zdjęć fotografa odpowiada naszym oczekiwaniom, a w dodatku wydaje się mieć dobre podejście do klienta, oznacza to, że znaleźliśmy fachowca na swój ślub!

 

Ślubna sesja w plenerze - co trzeba wiedzieć?

 

Organizowanie sesji ślubnej w plenerze stało się obecnie standardem. Można zrobić to w dniu ślubu lub w kilka dni po tym wydarzeniu, co jest lepszym rozwiązaniem, bo para i fotograf mają więcej czasu, nie muszą śpieszyć się do gości i mogą na spokojnie zrealizować ciekawe ujęcia. Taka opcja wcale nie musi być też droższa, większość fotografów ma ją wliczoną w cenę, którą i tak trzeba zapłacić za ich usługi. 

 

Najważniejszy dla sesji ślubnej jest wybór pleneru ślubnego. Obecnie jest z tym coraz większy problem, bo pary nie chcą korzystać z popularnych miejsc, chcą, aby ich zdjęcia były inne niż wszystkie. Dlatego fotografowie spędzają czas na poszukiwaniu nietypowych plenerów ślubnych. Swego czasu prawdziwym hitem były plenery postindustrialne lub opuszczone budynki, teraz jednak stają się one coraz popularniejsze, przez co tracą na wyjątkowości. Zjawiskowo wyglądają zdjęcia robione wysoko w górach, co również jest dosyć nietypowym plenerem albo na tropikalnej wyspie np. podczas podróży poślubnej. Jeśli parze zależy na intymnej sesji, warto wybrać jako plener miejsce związane ze swoją historią np. miejsce poznania się, pierwszej randki, czy miejsce oświadczyn. To sprawi, że nie trzeba będzie podporządkowywać się obowiązującym modom, a poczucie wyróżnienia i tak pozostanie. 

 

Sesja ślubna w Nowym Sączu i Okolicach

 

Malowniczy Nowy Sącz w województwie małopolskim zachęca do odwiedzin licznymi atrakcjami. Umiejscowiony u podnóża Beskidu Sądeckiego i Beskidu Wyspowego jest pełen blasku i przyjemność stanowi wykonywanie tutaj zdjęć podczas sesji zdjęciowej. Cała Sądecczyzna z malowniczym jeziorem Różnowskim, rzeką Dunajcem i Kamienicą Nawojowską jest obszarem magicznym, który idealnie nadaje się na tło do wielu fotografii. Urokliwy rynek, ruiny zamku oraz gotyckie kościoły ukazują piękno miasta, a to przecież nie wszystko.

 

Spacerując przez Nowy Sącz można jeszcze zobaczyć fragmenty murów miejskich z XIV wieku, które otaczały zamek królewski. Przy placu Targowym niedaleko ul. Matejki do dzisiaj stoi część ziemnego wału. W dzielnicy Helena odnajdziemy przepiękny kościół drewniany. Do innych ciekawych zabytków miasta wliczyć należy Kirkut, Dom Gotycki, Kościół św. Kazimierza oraz Biały Klasztor. Wspaniały Ratusz miejski także przyciąga uwagę swoim pięknych kształtem architektonicznym. Zabytkowa część miasta z wymienionymi zabytkami stanowi ciekawy pomysł na ślubne zdjęcia w plenerze. Jeżeli nie lubicie spacerować, w portalu auta-wesele.pl/nowy_sacz znajdziecie idealny samochód do ślubu.

 

W Nowym Sączu istnieje także wspaniały Sądecki Park Etnograficzny, którego bogata ekspozycja prezentuje chaty ludności łemkowskiej, polskiej i cygańskiej. Ten plener plus Miasteczko Galicyjskie w tym Parku może być bardzo atrakcyjnym tłem wielu zdjęć. Wszyscy szukający przygód mogą odkrywać piękno przyrody w Popradzkim Parku Narodowym lub skorzystać ze spływu pontonami przez Dunajec.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems