Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Dariusz

 - fotograf Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 176

Napisz do fotografa

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaSprzęt

Jakim sprzętem...?

Rybim okiem , szybkim jak zając fokusem , i długą flintą na tego zająca:)

Po prostu profesjonalnym, szybkim jasnym i dobrym ! Zdjęć ślubnych nie da się powtórzyć i dlatego ich wykonanie należy powierzać tylko profesjonalistom!

Serdecznie zapraszam!

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1850 zł
1850 zł

Pakiet MAX

3800 zł
Pełny reportaż weselny + Plener fotograficzny w innym dniu. Trzy piękne FOTOALBUMY PRO 30x30cm. Trzy komplety zdjęć na nośniku cyfrowym - DVD lub innym, galeria zdjęć na serwerze. Obróbka graficzna wszystkich ujęć, dojazd-100km w cenie.
3800 zł

* Pakiet podstawowy

1800 zł
- Przygotowania ,Błogosławieństwo - Zdjęcia z ceremonii ślubnej w kościele - lub USC - Zdjęcia z przyjęcia weselnego do godz. około 1.00 (do końca oczepin:) - Sesja plenerowa w dniu ślubu około 1h. (na życzenie !) - FOTOKSIĄŻKE PRO dużego formatu (30cm X 30cm), 20 stron. Dojazd do 30km, (powyżej 30km dojazd płatny 1zł/km)
1800 zł

*Filmowanie

2200 zł
* Pakiet podstawowy -Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa. Filmowanie uroczystości w kościele wraz z życzeniami. Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 01:00.
2200 zł

Sesja plenerowa w tygodniu

800 zł
Pary zamawiające sam plener - 800 zł Czas tego typu sesji fotograficznej to ok. 2-4 godziny . Cena jest ustala indywidualnie przy zamówieniach specjalnych, takich jak np. dojazd nad morze czy w inne miejsce gdzie ma odbywać się sesja. Płyta DVD z 60 wybranymi i przygotowanymi do druku fotografiami.
800 zł

FOTOKAST ŚLUBNY

300 zł
FOTOKAST ŚLUBNY ( to połączenie reportażu fotograficznego i filmowego z dźwiękiem oraz muzyką w spójny przekaz multimedialny. Usługa jako dodatek do pakietu Fotografia standart
300 zł
Fotograf Dariusz, Wrocław
Fotograf Dariusz, Wrocław Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Pełen profesjonalizm, zlecenie wykonywane z uśmiechem zdecydowanie polecam :)
Anna i Mateusz Habelscy, ślub: 2017-08-05
Z czystym sumieniem i ręką na sercu wspólnie już jako małżeństwo polecamy Darka. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi. Od pierwszego kontaktu dało się wyczuć że jest to osoba która wie co robi i o co w tym wszystkim chodzi. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania jednocześnie uświadamiając wiele rzeczy. Próbą umiejętności i doświadczenia fotografa była nasza sesja narzeczeńska którą Darek wykonał w ustalonym wspólnie terminie. Na zdjęcia nie musieliśmy czekać zbyt długo a nawet byliśmy mile zaskoczeni gdy otrzymaliśmy informację dużo wcześniej przed ustalonym terminem że wszytko jest gotowe. Zdjęcia okazały profesjonalizm fotografa, są czyste, wyraźne doskonale oświetlone ... dla nas są po prostu super, dokładnie takie o jakich myśleliśmy, a nawet byliśmy bardzo zaskoczeni z efektu jaki udało się Darkowi uzyskać. Oczywiście ślub i wesele to również wspaniała praca fotografa Darka, zdjęcia czyste, dobrze oświetlone, kolorystyka miła dla oka (aż chce się oglądać). Cały fotoreportaż ujął najważniejsze momenty z dnia ślubu, oglądając zdjęcia wykonane przez tego fotografa w myślach czyta się historię tego najpiękniejszego dnia. Na sesję plenerową czekaliśmy rok ponieważ pogoda nigdy nie dopisywała a chcieliśmy zdjęcia w pięknej Polskiej Jesieni dla fotografa nie był to żaden problem doskonale wiedział czego pragniemy i wspólnie trafiliśmy na odpowiedni czas. Wszystko wykonane z uśmiechem, luźną atmosferą i wspólnymi pomysłami. Podsumowując Dajemy Darkowi 11 na 10 punktów za *profesjonalizm * świetne podejście do ludzi * super atmosferę oraz naprawdę PIĘKNE ZDJĘCIA Można byłoby pisać w nieskończoność ale dla nas najlepszą oceną są wspomnienia zapisane przez Super Fotografa na Najpiękniejszych Zdjęciach.
Kasia Marcin, ślub: 2016-09-17
Bardzo profesjonalny fotograf! Bardzo piękne zdjęcia. Fotograf ma dużo ciekawych pomysłów co powoduje, że zdjęcia są naprawdę wyjątkowe. Wszystko zgodnie z umową i bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecamy
Karolina Kosak, ślub: 2015-10-31
Fotograf na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Przeszły nasze oczekiwania. Ślub mieliśmy 2 lata temu ale wciąż nie możemy się na nie napatrzeć. Pan Dariusz potrafił wydobyć to co najpiękniejsze i przede wszystkim na zdjęciach ujął nasze emocje - radość i szczęście a to było dla nas najważniejsze. Przy tym wszystkim niemalże niezauważalny podczas ceremonii i wesela. Dodatkowo bardzo kontaktowy. Pełen profesjonalizm. Polecam parom szukającym fotografia. 100% zadowolenia
Weronika Kuriata, ślub: 2014-06-21
Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z Panem Dariuszem napewno bedziemy polecac
Paulina i Sebastian Szymańscy, ślub: 2013-09-07
jestesmy bardzo zadowoleni z usług Pana Darka. Cechuje go profesjonalizm, dobry warsztat, poswięcenie dla pracy,zawsze usmiechnięty, i ze świetnym podejsciem do ludzi. Czekamy na efekt koncowy naszego wspolnego DZIEŁA))), ale jesteśmy pewni, że będzie rewelacyjny))), Szczerze polecamy!!! Dominika i Emanuel
Dominika i Emanuel Gala, ślub: 2013-03-30
Wykonanie: DigiHex Systems