Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Michał

 - fotograf Tarnów
Fotografia ślubna Tarnów, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 154

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2300 zł
2300 zł

Oferta standardowa plus

2100 zł
Reportaż ok 15 h w tym przygotowanie, błogosławiny i sesja plenerowa w innym dniu. Wynik prac to: album z120 zdjęciami formatu 15x21 cm, 2 x płyta DVD odpowiednio stylizowana z całością materiału (400-600 ujęć), pokazem slajdów z podkładem muzycznym, galeria na mojej stronie WWW przez rok, 2 x zdjęcie 30x40 cm, dojazd do 50 km. Pełna dyspozycyjność dla Pary Młodej w godzinach reportażu.
2100 zł

Oferta max

2700 zł
Jestem do Waszej dyspozycji od przygotowań Pana Młodego do godz. 01:00. W tym czasie fotografuję wszystkie ważne momenty z tego dnia. W tym pakiecie plener jest w innym dniu w miejscu wspólnie wybranym oraz sesja narzeczeńska. Wynikiem prac jest: ekskluzywna fotoksiążka z ok 25 rozkładówkami 30x30 cm, mini fotoksiążka w formie breloku, całością materiału poprawna technicznie i estetycznie obrobiona na pedrive, galeria na mojej stronie, 2 x zdjęcie formatu 30 x 45 cm.
2700 zł

Sprzęt

Aparat fotograficzny sam nie zrobi zdjęć... ale zawsze mam dwa, dla bezpieczeństwa oraz wygody pracy.

Obecnie pracuję na systemie cyfrowym Canona plus niezbędne dodatki w postaci jasnych obiektywów, lamp i innych...

Opinie o fotografie (12)

Fotograf Michał, Tarnów
Fotograf Michał, Tarnów Ocena: 5,00 / 5 12 opinii
Współpraca z fotografem przebiegała bardzo dobrze. Pan Michał profesjonalnie wykonał nasze zdjęcia, ponadto był bardzo pomocny, służył radą i doświadczeniem. Jako efekt finalny mamy piękną fotoksiążkę i miłe wspomnienia z naszej uroczystości. Polecamy Pana Michała jako fotografa na każda okazję.
Małgorzata Starzyk, ślub: 2019-10-05
Niezwykle uprzejmy,dyskretny,kulturalny i profesjonalny fotograf.
Natalia Jamro, ślub: 2018-09-29
Świetna współpraca z fotografem, profesjonalna obsługa zarówno ceremonii ślubnej, jak i całego wesela. Pan Michał jest godnym polecenia specjalistą w swojej branży. Cieszymy się że towarzyszył nam w tym szczególnym i wyjątkowym dniu.
Julia i Jakub Rymarowicz, ślub: 2018-09-08
Witam, Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Michała. Parę miesięcy wcześniej wykonaliśmy sesję narzeczeńską, a obecnie jesteśmy tydzień po ślubie i lada dzień będziemy realizować sesję ślubną. Bardzo dobrze się dogadujemy. Sama realizacja reportażu podczas ślubu i wesela przebiegła w sposób profesjonalny. Michał w żaden sposób nie zakłócił przebiegu uroczystości w kościele ani zabawy weselnej. Jego podejście do nas jak również do reszty naszych gości było/jest pełne sympatii, taktu. Michał potrafi również wywołac uśmiech na twarzach osób, które fotografuje co w naszej ocenie dodatkowym atutem. Każde zdjęcie Michała dotychczas obejrzane przez nas jest niepowtarzalne i potrafi oddać wrażenie miejsca/sytuacji, która została uwieczniona. Porady dotyczące organizacji przebiegu ślubu jak i wesela były dla nas bezcenne.
Tomasz i Małgorzata Stec, ślub: 2018-08-04
Pan Michał to prawdziwy profesjonalista z wieloma super pomysłami. Polecam goraco! Piękne zdjęcia i super współpraca.
Agnieszka Bysiek, ślub: 2018-06-02
Profesjonalny fotograf, który doskonale wie, w którym miejscu i momencie użyc aparatu. Ponadto wszystkie zdjęcia są wspaniale obrobione i udoskonalone, które Pan Michał układa w przepiękną fotoksiążkę. Fotograf który z pasją szuka wciąż nowych inspiracji i bardzo ciepły człowiek, z którym wspólpraca jest wielką przyjemnością. Bardzo się cieszymy że reportaż z naszego wesela wykonał Pan Michał. Dziękujemy i pozdrawiamy
Katarzyna i Krzysztof Scheit, ślub: 2017-10-07
Bardzo miły, kulturalny i pozytywny człowiek. Jako fotograf profesjonalny i nienachalny, ale zawsze w odpowiednim czasie i miejscu. Szczerze polecamy
Monika i Damian Miecznikowscy, ślub: 2015-09-12
Bardzo sympatyczny,mily Pan godny polecenia,profesjonalnie wykonana praca w bardzo korzystnej cenie :-)
Kamil Rzońca Justyna Wojtal, ślub: 2015-06-13
Pan Michał wykazał profesjonalne podejście do tematu naszego ślubu i wesela. Zawsze był w odpowiednim miejscu i czasie aby uwiecznić wszystkie ważne momenty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy.
Katarzyna Wzorek, ślub: 2013-08-17
Jesteśmy bardzo zadowoleni, Pan Michał jest profesjonalny a przy tym bardzo serdeczny i miły.
Joanna i Piotr, ślub: 2013-04-06
Dziękujemy Panu Michałowi przede wszystkim za piękne zdjęcia, za dyskretną pracę w dniu naszego ślubu, za świetną zabawę podczas sesji plenerowej, za elastyczność i wychodzenie naprzeciw naszym prośbom. Z wielką przyjemnością oglądamy teraz nasz album, będzie dla nas najlepszą pamiątką ze ślubu. Muszę jeszcze napisać, że wszyscy znajomi i rodzina są zachwyceni zdjeciami.
Ewa Kozłowska i Wojciech Janczura, ślub: 2012-08-25
Z Pana Michała jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni.To bardzo dobry,a przy tym skromny fotograf.Jego zdjęcia są warte więcej,niż się ceni. Gorąco go polecamy!!!
Joanna Łoś i Tomasz Wilga, ślub: 2011-05-07

Zobacz także galerie innych fotografów

Arkadiusz - fotograf Tarnów

1900 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 24
Z uroczystości ślubnej wykonam Państwu najlepszą pamiątkę na bardzo długie lata. Będą to ślubne zdjęcia dokumentujące wydarzenia z przebiegu tak ...

Mateusz - fotograf Tarnów

2500 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 28
Fotograf Ślubny Tarnów. Kreatywna Fotografia Ślubna. Nietuzinkowe zdjęcia w przystępnej cenie!

Dariusz - fotograf Tarnów

2400 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 6
Uwielbiam fotografować! Dlatego jak nikt inny potrafię w pełni oddać Wasze uczucie oraz emocje w tym uroczystym dniu!
Wykonanie: DigiHex Systems