Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Tarnów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Michał, Tarnów
Michał
Tarnów

CENA:
1350 ZŁ / SESJA
17530 / 225
ZAPRASZAM - profesjonalna fotografia ślubna w niebanalnym stylu.
Fotograf Michał, Tarnów
Michał
Tarnów

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
9374 / 112
"Nagle dostrzegłem, że wszystko dookoła jest fascynujące ...ale dopiero na fotografii" NIC, jak dobra fotografia nie przybliży wspomnień tej wybitnej uroczystości, a ja jestem dla Państwa, aby tych dobrych fotografii zrobić jak najwięcej...
Fotograf Arkadiusz, Tarnów
Arkadiusz
Tarnów

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
1771 / 20
Z uroczystości ślubnej wykonam Państwu najlepszą pamiątkę na bardzo długie lata. Będą to ślubne zdjęcia dokumentujące wydarzenia z przebiegu tak ważnej życiowej uroczystości. Pragnę zatrzymać w kadrach wszystko to, co chcieliby Państwo zapamiętać z uroczystości ślubnej i weselnej. Zapraszam.
Fotograf Mateusz, Tarnów
Mateusz
Tarnów

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
708 / 18
Kreatywna Fotografia Ślubna - Zapraszam :)
Fotograf Adam, Tarnów
Adam
Tarnów

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
8034 / 39
Jestem fotografem ślubnym, który obsługuje uroczystości ślubne na terenie całej Polski. Posiadam oferty niestandardowe i proszę się z nimi zapoznać. O ile te oferty Państwu będą nie odpowiadały, to ustalimy wzajemnie inny pakiet i ceny ustalimy indywidualnie. Zapraszam.
Fotograf Dariusz, Tarnów
Dariusz
Tarnów

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
238 / 0
Uwielbiam fotografować! Dlatego jak nikt inny potrafię w pełni oddać Wasze uczucie oraz emocje w tym uroczystym dniu!
Fotograf Mariola, Tarnów
Mariola
Tarnów

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
80 / 3
Fotografie ujmują przelotne chwile, pokazują emocje, pomagają zobaczyć to, czego czasami w codziennym, zagonionym życiu nie widzimy. W tym tkwi magia, która całkowicie mnie oczarowała. Chcę nią dzielić się także z Wami.
Fotograf Maciej, Tarnów
Maciej
Tarnów

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
4851 / 37
Dobre zdjęcie nie da zaginąć temu, co naprawdę piękne. Czar ślubnego szczęścia nie przeminie, ilekroć przełożycie karty mojego albumu.
Fotograf Dominik, Tarnów
Dominik
Tarnów

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1562 / 50
Ślub to niezwykłe ważna, nieodwracalna i doniosła uroczystość rodzinna. Wykonam Państwu w sposób profesjonalny piękne fotografie ślubne o wysokiej jakości. Moje doświadczenie pomaga mi w uchwyceniu najpiękniejszych momentów z uroczystości ślubnej. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Aureliusz, Tarnów
Aureliusz
Tarnów

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
929 / 13
Zapraszam do przeniesienia się w świat mojej pasji jaką jest fotografia
Fotograf Krzysztof, Tarnów
Krzysztof
Tarnów

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
922 / 6
Fotograf z wiedzą i zaangażowaniem w każdy kadr. Fotografuję na terenie całej Polski. Zapraszam poznania poznania szczegółów i skorzystania z oferty!
Fotograf Rafał, Tarnów
Rafał
Tarnów

CENA:
1100 ZŁ / SESJA
11626 / 52
Fotografie z Waszego ślubu niech przypomną Wam miłość w rozkwicie, gdy ku jesieni kroki swe skieruje życie.
Liczba pozycji: 282
Województwo Małopolskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Tarnów - nasz przewodnik

Jest wiele okazji w życiu, które człowiek chce upamiętnić za pomocą zdjęć. Dzięki szerokiej dostępności dobrej jakości aparatów np. w telefonach, człowiek "pstryka" zdjęcia właściwie bez przerwy - na wycieczce, podczas wieczornego wyjścia z przyjaciółmi, czy na spacerze z psem. Są jednak chwile, które potrzebują znacznie lepszego sprzętu i doskonalszego upamiętnienia. To ważne wydarzenia w naszym życiu, uroczystości, które wyznaczają kolejne jego etapy. Jednym z nich jest ślub i wesele, które przez wielu ludzi, nawet po wielu latach, określane jest jako najpiękniejszy dzień życia. 

 

Zdjęcia ślubne - piękna pamiątka

 

Zdjęcia zrobione na ślubie, weselu i generalnie w ten wyjątkowy dzień przez zatrudnionego specjalistę to często najdroższa pamiątka, jaką mamy. Zachowuje się je przez lata, wraca do nich regularnie, by przypomnieć sobie te chwile, pokazuje dzieciom i wnukom, opowiadając, jak wszystko przebiegło. Takie zdjęcia to najważniejszy punkt rodzinnego albumu, a często także ozdoba ścian i półek w naszym domu. Ich waga jest nieporównywalna z żadnymi innymi, dlatego warto zadbać o to, żeby były jak najlepsze. Pięknie wykonane zdjęcia ślubne to powód do dumy, a także ważna sentymentalna pamiątka, którą przechowuje się jak skarb. Na ich wykonaniu spoczywa spora presja, dlatego warto wybierać do tego osoby, które mają poczucie wagi swojej pracy i które są w tym doświadczone. Tylko profesjonalny fotograf będzie w stanie oddać nastrój tych chwil i stworzyć zdjęcia ślubne, które spełnią swoje zadanie. 

 

Wybór fotografa ślubnego

 

Dobry fotograf to taki specjalista, który potrafi tak zrobić zdjęcia ślubne, że po latach będziecie mogli wracać do wspaniałych chwil tego dnia i przeżywać je na nowo. Wybór odpowiedniego specjalisty często nie jest prosty, ale serwis pozwoli na znalezienie odpowiedniego fachowca dość sprawnie i szybko. Z jego pomocą i radą Wasze zdjęcia będą wspaniałą pamiątką. Równie pomocny, ale w wyborze kamerzysty jest portal filmy-wesele.pl/tarnow.

 

Na wybór fotografa warto przeznaczyć sobie więcej czasu. To ważne, aby nie śpieszyć się z wyborem i mieć czas dokładnie zapoznać się z ofertą specjalistów działających w Tarnowie. Najłatwiej będzie to zrobić z użyciem portalu fotograf-wesele.pl, który zawiera bazę fotografów z Tarnowa. Narzeczeni znajdą tam sporo zdjęć, po których można ocenić, czy umiejętności i styl fotografa odpowiadają koncepcji zdjęć ślubnych pary. Szczegółowy cennik pozwoli upewnić się, czy ta usługa mieści się w ślubnym budżecie i także może być kryterium wyboru specjalisty. Nie mniejsze znaczenie mają komentarze, jakie fotografowie dostali od byłych klientów. Pary powinny wybierać osoby, które są chwalone za łatwość współpracy i za dobry efekt. 

 

Zdjęcia ślubne w plenerze - warto? 

 

Podczas spotkania i rozmowy z fotografem ślubnym od razu warto nawiązać do sesji plenerowej. Zdecydowanie każdy z fotografów ma ją w swojej ofercie, ale znaczenie ma, jak ją realizuje. Czy jest gotowy na wyszukiwanie nowych plenerów, czy może trzyma się obranego dawno schematu? Czy chętnie korzysta z dodatkowych gadżetów np. balonów, zwiewnych tkanin, napisów itp., które mogą  uatrakcyjnić sesję i nadać jej artystyczny charakter? Te szczegóły mają ogromne znaczenie, podobnie jak sama sesja, która jest punktem obowiązkowym dla każdej młodej pary.

 

Dlaczego? Sesja ślubna to moment, w którym para może się odprężyć, bo nie trzeba martwić się o wesele i o zadowolenie gości. Mając więcej czasu, może zaaplikować interesujące pomysły, właściwie dowolne, jakie przychodzą jej do głowy. To okazja, żeby pokazać swoją osobowość albo zrobić coś szalonego. Poza tym, zdjęcia z kościoła lub wesela zwykle nie są zbyt kreatywne. Tym, co wyróżnia zdjęcia danej pary jest sesja plenerowa. I trzeba przyznać, że jej efekty są zachwycające. Plener daje znacznie więcej możliwości niż kościół lub sala weselna, można robić zdjęcia w nocy, w deszczu, podczas zachodu słońca i jeszcze przy wielu innych okazjach. Piękno, jakie emanuje z plenerowych fotografii, jest nie do porównania z niczym innym. 

 

Plener ślubny w Tarnowie

 

Leżący w województwie małopolskim Tarnów jest centralną jednostką regionu i ważnym ośrodkiem kulturowym i przemysłowym. Zabudowa rynku Starego Miasta z kamienicami renesansowymi i z XIX i XX wieku w oryginalnym układzie urbanistycznym z Średniowiecza jest wizytówką miasta. Gotycki Ratusz z XIV wieku znajduje się na Szlaku Renesansu w Małopolsce i jest tłem wielu fotografii pochodzących z Tarnowa. Na uwagę zasługują także ruiny średniowiecznego zamku na Górze Świętego Marcina. Wspaniała sesja zdjęciowa na tle Reliktów Zamku może być bardzo atrakcyjnym pomysłem.

 

Liczne kręte uliczki z duża ilością restauracji i kawiarenek przyciągają mieszkańców i turystów. Deptak przy ul. Wałowej, Plac Jana III Sobieskiego, ulica Krakowska, budynek Muzeum Okręgowego czy Plac Kazimierza Wielkiego są bardzo urokliwe. Poza niewątpliwymi perełkami sztuki i architektury w Tarnowie także warto zwiedzić inne tereny. Ślubna sesja w okolicach Elektrociepłowni Mościce może być przykładem oryginalnego podejścia do tego typu zdjęć. Tarnów posiada wiele możliwości pod tym zakresem, a jeżeli dla kogoś jest ich mało to z pewnością znajdzie coś dla siebie w najbliższej okolicy.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems