Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Robert

 - fotograf Zakopane
Fotografia ślubna Zakopane, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 6
Poleceń: 93
Odsłon: 3640

Podchodę z największym zaangażowaniem do każdego zlecenia. Pomagam wybrać miejsce i ustalić najlepszą porę dnia do wykonania sesji plenerowej. Dużą wagę przykładam do obróbki komputerowej wybranych zdjęć. Nie ulegam chwilowym modom i efekciarstwu - nie robię HDRów, nie używam rybiego oka, nie przekręcam kadrów ;) W zamian dbam o dobrą kompozycję, staram się łapać ulotne emocje, oddawać nastrój chwili. Najlepsze zdjęcia powstają podczas wspólnej zabawy w fotografowanie, a zbytnia powaga zabija spontaniczność. :-)

Szanując czas i pieniądze moich klientów, robię wszystko, aby zapewnić najlepszą jakość zdjęć i filmów ślubnych. Dlatego nie umawiam się na plener w dniu ślubu — mając świadomość emocji, stresu i ilości spraw do ogarnięcia. (Tym samym nie mogę zrealizować "pakietu standardowego", w brzmieniu ustalonym przez portal fotograf-wesele.pl. Mój pakiet obejmuje reportaż ze ślubu, reportaż z wesela do oczepin, dodatki.) Pamiętajcie, dzień sesji plenerowej, to nie tylko ciężka praca jaką jest pozowanie, ale przede wszystkim relaks i świetna zabawa.

Sprzęt

zdjęcia:

Nikon D800 36 Megapikseli

Canon 5D Mark III

 

film:

Canon Cinema EOS C100

Canon 70D

 

optyka

oświetlenie mobilne i studyjne

kran, slider, glidecam HD, prof. sprzęt audio

hexakopter do ujęć z powietrza

 

legalne oprogramowanie

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1850 zł
1850 zł

Reportaż z samego ślubu (poza pakietem)

690 zł
Zdjęcia ze z ceremonii ślubnej w kościele/USC lub do wyboru plener ślubny 4h. Pakiet obejmuje: • Reportaż z ceremonii zaślubin/plener • Retusz komputerowy 20 zdjęć • 20 odbitek formatu 13x18 cm • Pozostałe zdjęcia (po konwersji w programie Lightroom) przekazanie na płycie CD/DVD w spersonalizowanym etui.
690 zł

Reportaż ze ŚLUBU i WESELA poza pakietem

1450 zł
Foto-reportaż z ceremonii ślubnej oraz wesela. Pracujemy do oczepin lub 1. w nocy. Pakiet obejmuje: • Reportaż z ceremonii zaślubin, • Reportaż z wesela, • Retusz komputerowy 40 zdjęć (20 ślub + 20 wesele), • 40 wyretuszowanych odbitek na matowym papierze fotograficznym, formatu 15x21 cm, • Pozostałe zdjęcia (zazwyczaj ponad 500 szt), po konwersji w programie Lightroom, przekazanie na płycie CD/DVD w ładnym etui • GRATIS "slide show" z wyretuszowanych zdjęć, do wyświetlania na TV lub komputerze.
1450 zł

Profesjonalna ślubna SESJA FOTOGRAFICZNA

3000 zł
Indywidualnie zaprojektowana profesjonalna sesja fotograficzna, zaprojektowana zgodnie z Waszymi preferencjami. Sesję możemy zrealizować w studio, w wynajętych wnętrzach lub plenerze, w kraju lub za granicą. Sesja jest realizowana przy udziale: • fotografa, profesjonalnej wizażystki i stylistki, fryzjera, asystenta oświetlenia, • Czas pracy na planie - ok 8h, • 25 odbitek formatu 21x30 cm!, • Wyretuszowane pliki w formie cyfrowej na DVD. Pierwsze 5 zdjęć w galerii, pochodzi z takiej sesji.
3000 zł

Napisz do fotografa

1850 zł / sesja
Fotograf Robert, Zakopane
Fotograf Robert, Zakopane Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Uśmiechnięty, życzliwy i pełen profesjonalizmu. Robert jest w 100% godnym polecenia fotografem. Nie tylko wykonuje świetne zdjęcia ale również doradza i sugeruje co zrobić, jak się ustawić oraz gdzie spojrzeć, aby wszystko wyszło tak jak powinno w najważniejszym dniu Naszego życia. Potrafi zachować się w kościele a na sali jest prawie niewidoczny. Podczas pleneru najpierw przeprowadził krótkie szkolenie a dopiero później przystąpił do dzieła. Jego spokój i opanowanie udzieliły się nam bardzo szybko co znacznie ułatwiło pozowanie. Jest bardzo wymagający wobec swojej pracy. Mimo bardzo niesprzyjających warunków, podczas pleneru praktycznie stawał na głowie żeby osiągnąć najwyższą jakość. W skali od 1 do 10 z czystym sumieniem, wystawiamy Robertowi ocenę na poziomie127. Życzymy każdemu takiego fotografa! Dziękujemy Kasia i Paweł
Katarzyna Paweł, ślub: 2018-04-21
Bardzo udana współpraca ,zdjęcia super
Daniel Chybowski, ślub: 2017-09-09
Niesamowicie profesjonalny, przyjazny i pelen inwencji twórczej. Jakosc zdjec wysmienita; wspólpraca i kontakt z klientem na najwyzszym poziomie. Zycze kazdemu takiego fotografa. Panie Robercie, bez Pana ten dzien nie bylby ten sam. Dziekujemy bardzo :)
Paulina Lyszczarz i Stuart Nifton, ślub: 2017-08-05
Zdecydowanie polecamy! Świetny i profesjonalny fotograf :-) zdjęcia wyszły cudowne :-)
Martyna Zasępa, Błażej Posmyk, ślub: 2017-06-17
Polecamy, piękne zdjęcia i udana współpraca, profesjonalny fotograf :)
Marta, ślub: 2017-06-10
Pełen profesjonalizm, piękne zdjęcia, pelne zaangażowanie w swoją pracę. Szczerze polecam Pana Roberta przyszłym młodym parom , jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni,zdjęcia są cudowne! !!
Emilia Suchocka Artur Herman, ślub: 2016-10-01
Wykonanie: DigiHex Systems