Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Szymon

 - fotograf Rzeszów
Fotografia ślubna Rzeszów, województwo Podkarpackie
Poleceń: 7

Napisz do fotografa

Portfolio fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3500 zł
3500 zł

Pakiet Złoty

2600 zł
Reportaż rozpoczynam od przygotowań Pani Młodej, poprzez przygotowania Pana Młodego, błogosławieństwo, drogę do kościoła / USC, uroczystość, zabawę na sali. Zdjęcia kończę około godziny 1 w nocy (po oczepinach i zabawach z nimi związanych). W pakiecie: galeria online, drewniany pendrive, sesja plenerowa innego dnia, dojazd do 100km od Rzeszowa ;) Reportaż plus sesja to około 400-450 zdjęć. Masz pytanie odnośnie pakietu? Napisz śmiało!
2600 zł

Pakiet Srebrny

1800 zł
Fotografować rozpoczynam od domu Pani Młodej (od błogosławieństwa) do około godziny 22. Dostajecie 250 – 300 zdjęć na drewnianym pendrive lub dodatkowo płycie DVD. Oprócz nośników cyfrowych przygotuję dla Was piękne fotoalbumy, jeżeli chcesz dowiedzieć się o nich wszystkiego, zajrzyj na moją stronę, zakładka realizacje lub skontaktuj się ze mną ;) Dodatkowo udostępniam Wam zabezpieczoną hasłem galerię internetową, dzięki czemu możecie podzielić się fotografiami z rodziną i znajomymi.
1800 zł

Pakiet Platynowy

3200 zł
Reportaż rozpoczynam u kosmetyczki lub fryzjerki, cały reportaż tak, jak w pakiecie złotym, jednakże kończę zdjęcia około godziny 2 w nocy lub do białego rana, napisz wiadomość po więcej szczegółów! ♥ Sesja plenerowa we wspólnie ustalonym terminie i miejscu. Sesja narzeczeńska. Dostajecie 500-550 zdjęć na drewnianym pendrive lub dodatkowo płycie DVD. Dodatkowo udostępniam Wam zabezpieczoną hasłem galerię internetową, dzięki czemu możecie podzielić się fotografiami z rodziną natychmiastowo!
3200 zł

Sprzęt

Fotografuję Nikonem d750 wraz z różnymi obiektywami, na sali wykorzystuję również bezprzewodowe oświetlenie błyskowe. Śledzę fotoraficzne nowinki technologiczne, a także trendy panujące w świecie fotografii. Współpracuję z jednym z najlepszych w Polsce producentów albumów i odbitek, jakość gwarantowana ;) Napisz do mnie aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Może masz pytanie dotyczące sprzętu? Pytaj śmiało! ;)

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Anna - fotograf Rzeszów

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(4 opinie)
Poleceń: 184
Fotografia ślubna powinna ukazywać szczere emocje, wyłapać niepowtarzalne chwile, być czymś co da się poczuć. Wykonam Wam takie fotografie z ...

Martyna - fotograf Rzeszów

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(13 opinii)
Poleceń: 317
W wyjątkowy sposób utrwalę historię Waszej miłości i włożę ją w ramy pięknego albumu albo nowoczesnej fotoksiążki. Zadbam o dobrą ...

Cezary - fotograf Rzeszów

2900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 15
Lubicie dobry reportaż, dynamiczne, nie pozowane ujęcia oraz nastrojowe sesje plenerowe? To dobrze trafiliście! Jestem do Waszych usług :)
Wykonanie: DigiHex Systems