Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Regulamin - Fotograf Ślub - ślub fotografie, fotograf ślubny


Korzystając z serwisu akceptują Państwo warunki niniejszego Regulaminu. Jeśli nie akceptują Państwo warunków Regulaminu, prosimy opuścić stronę.

Regulamin

 1. Celem serwisu www.fotograf-wesele.pl (nazywanego dalej serwisem) jest prezentacja ofert fotografów ślubnych (ich zdjęć, cennika, opisu, warunków współpracy).
   
 2. Serwis prezentuje informacje dla Internautów – przyszłych Par Młodych – którzy mają możliwość skontaktowania się z fotografami za pomocą formularza kontaktowego, adresu email lub numeru telefonu Redakcji.
   
 3. Formularz kontaktowy oraz adres email znajdujące się w poszczególnych ofertach służą wyłącznie do kontaktowania się z Fotografami w celu zapytania o możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej. Zabrania się wykorzystywania formularza kontaktowego do celów komercyjnych (wysyłki reklam).
   
 4. Fotograf zwyczajowo kontaktuje się bezpośrednio (mailowo, telefonicznie) po otrzymaniu maila (wysłanego przez formularz kontaktowy) do jednego dnia roboczego.
   
 5. Redakcja serwisu nie prezentuje danych identyfikacyjnych, kontaktowych fotografów - Fotograf kontaktuje się z Parą Młodą po otrzymaniu od nich zlecenia za pośrednictwem portalu www.fotograf-wesele.pl
   
 6. Zapytania od Par Młodych wysłane za pomocą dostępnego w ofercie fotografa adresu e-mail oraz nr telefonu, będą najpierw weryfikowane poprzez Redakcję serwisu i następnie przesyłane do fotografów.
   
 7. W zapytaniu do Fotografa Para Młoda powinna dodać imię, adres email, numer telefonu, datę ślubu oraz treść zapytania
   
 8. Redakcja portalu dokonuje wszelkich starań aby:
  a) Dane o fotografach były aktualne, rzetelne i jasne
  b) Serwis zawierał jak największą bazę dobrych fotografów
  c) Obsługa serwisu była intuicyjna, przejrzysta
  d) W serwisie znajdowały się dane dobrych fotografów
   
 9. Każdy fotograf, którego dane i zdjęcia znajdują się w serwisie w formie umowy z redakcją portalu:
  a) Potwierdza dane, które są o nim wyświetlone
  b) Potwierdza, że jest autorem prezentowanych zdjęć
  c) Umieszcza na stronie zdjęcia tylko i wyłącznie o tematyce ślubnej.
  d) Zobowiązuje się do stosowania prezentowanego cennika
  e) Zobowiązuje się do szybkiego kontaktu po otrzymaniu maila z formularza
   
 10. Redakcja portalu ma prawo natychmiast usunąć informacje o fotografie jeżeli:
  a) Nie dotrzymuje on warunków podpisanej umowy
  b) Uzyskuje złe opinie i oceny nowożeńców, którzy skontaktowali się z nim za pomocą tego serwisu
   
 11. Redakcja portalu nie gwarantuje jakości usług fotografów, dotrzymywania przez nich terminów.
   
 12. Redakcja serwisu jedynie kontaktuje ze sobą Fotografów i Parę Młodą, nie pośredniczy w ustalaniu warunków współpracy.
   
 13. Wypełniając formularz kontaktowy  lub kontaktując się poprzez adres email lub telefon Redakcji, przyszła Para Młoda wyraża zgodę na:
  a) Skontaktowanie się z nią przez Fotografa w celu omówienia zasad wykonywania zdjęć
  b) Skontaktowanie się z nią przez Redakcję portalu w celu weryfikacji jakości obsługi przez Fotografa oraz wysłania dodatkowych ofert.
   
 14. Fotograf wypełniając formularz rejestracyjny wyraża zgodę na przesyłanie informacji handlowych i informacyjnych drogą mail'ową oraz na kontakt telefoniczny w sprawach organizacyjno - rejestracyjnych.
   
 15. Redakcja serwisu informuje, że zdjęcia udostępnione przez fotografów można komentować, informacje i IP i godzina dodania komentarza są rejestrowane. Wybrane (wulgarne, nie na temat, niestosowne) komentarze są usuwane codziennie przez redakcje serwisu.
   
 16. Integralną częścią regulaminu jest Polityka Prywatności serwisu.

 

Szczegółowy regulamin dotyczący współpracy z Fotografami znajduje się w panelu administracyjnym każdego Fotografa, dostępny po zalogowaniu się.

Wykonanie: DigiHex Systems