Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Rafał

 - fotograf Mysłowice
Fotografia ślubna Mysłowice, województwo Śląskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 19
Odsłon: 1253

Jesteśmy zespołem energicznych i kreatywnych ludzi, którzy z zamiłowaniem upamiętniają najpiękniejsze chwile na papierze. Fotografie przez nas wykonane można oglądać z wielkim zainteresowaniem. Jako profesjonaliści, do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i zaangażowaniem. Nasze studio wprowadziło nowatorskie podejście do realizacji fotografii.

Na bazie naszych doświadczeń staramy się stworzyć obrazy, które zadowolą a jednocześnie pozwolą nawet po latach z łezką w oku wspominać momenty szczęścia. Każda stworzona sytuacja traktowana jest przez nas indywidualnie. Zainteresowani jesteśmy również ciekawymi propozycjami ze strony Państwa, natomiast sami oferujemy innowacyjność i pewność, że to, co robimy wywrze na naszych klientach wrażenie.

Fotografie przez na wykonane są pełne wzruszeń. Potrafią zachwycać. Z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. 

Sprzęt

W obecnych czasach fotograf ślubny musi posiadać nie tylko doświadczenie, mieć talent, wyczucie, wyobraźnię, „dobre oko”, ale też mieć musi nowoczesnej klasy sprzęt i urządzenia fotograficzne.

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i weselnych, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze posiadam najnowocześniejszy sprzęt, urządzenia i akcesoria fotograficzne.

Wszystkie fotografie wykonywane są z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i urządzeń fotograficznych, poddawane są fachowemu retuszowi oraz starannej selekcji, dzięki czemu będą wzruszały Was przez bardzo długie lata i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1500 zł
1500 zł

Oferta standardowa obejuje

1000 zł
Wykonanie fotografii od przygotowań do wesela do godz. 1:00 Udostępnienie min. 600 zdjęć na ustalonym nośniku. Mini sesja fotograficzna w dniu ślubu. Foto ścianka na sali weselnej.
1000 zł

Napisz do fotografa

1500 zł / sesja
 regulamin i politykę prywatnościKlauzula informacyjna

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems