Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Justyna

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 8
Poleceń: 205
Odsłon: 4432

Podczas fotografowania skupiam się na emocjach, które towarzyszą tym wspaniałym chwilom, a utrwalone na zdjęciach zostaną pamiątką na długie lata.

 

Jako wrażliwa osoba uwiecznię Państwa wyjątkowy dzień w artystyczny, ale również reporterski sposób. Przeleję na zdjęcia wszelkie emocje towarzyszące w tych wspaniałych chwilach, oddam cały nastrój w najpiękniejszej odsłonie.

Jestem do Państwa dyspozycji w zakresie pomysłów, miejsc, zaproponuję również własne inspiracje. Zapewniam przyjazną atmosferę, jak i wysoką jakość usług. Każde zdjęcie poddaję indywidualnej obróbce oraz retuszowi niedoskonałości. 

 

W dniu ślubu staram się przemykać między sytuacjami, uwieczniając je niepostrzeżenie. Nie lubię ustawianych zdjęć, wolę przyłapać Was na gorącym uczynku ;) 

 

Kocham to, co robię i wkładam serce w powstanie każdej fotografii. Współpraca z Państwem będzie dla mnie przyjemnością!

 

Najczęściej działam na terenie Małopolski.

 

Aby zobaczyć więcej moich zdjęć, nie tylko ślubnych, jak również dowiedzieć się o cenach innych ofert wystarczy skontaktować się ze mną przez formularz - to nic nie kosztuje! :)

Sprzęt

Pełnoklatkowy sprzęt marki Nikon wraz z zestawem jasnych obiektywów, które gwarantują piękny, plastyczny obraz.

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

4000 zł
4000 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Justyna, Kraków
Fotograf Justyna, Kraków Ocena: 5,00 / 5 8 opinii
czy znacie to uczucie kiedy stajecie przed ukochaną osobą i wiecie że to ta chwila ? czy pragniecie zatrzymać te najważniejsze chwile w swoim życiu, nawet nie chwile, a drobne gesty, spojrzenie, uśmiech swojej ukochanej /ukochanego, właśnie to chcieliśmy zapamiętać a Justyna Szramowska na pewno w tym pomogła :) my małżeństwo niby zwyczajni ludzie nic szczególnego niczym się nie wyróżniamy po prostu się Kochamy, a Justyna dała rade to ująć tak po prostu cudownym zdjęciem, jej nie potrzebne są ustawiane zdjęcia, latające drony itp. tylko my/ wy. Szukając fotografa, nie chcieliśmy dobrego fotografa bo takich jest wielu, ja marzyłam o takim z duszą i właśnie takim fotografem jest Justyna- jej prace mają tą duszę, głębie to nie zdjęcia ,to miłość w obiektywie. Bardzo polecamy i Dziękujemy.
Sabina Mnich, ślub: 2017-09-23
Poszukując fotografa, który wykonałby dla nas zdjęcia ślubne, obejrzeliśmy całe mnóstwo ofert. Dla nas najważniejszym wyznacznikiem przy wyborze fotografa nie był model aparatu, liczba obiektywów na sesji czy cennik... Pierwszym i najcenniejszym źródłem informacji o fotografie są jego zdjęcia. Dzieła Justyny są poruszające i chwytają za serce. Powiedzieć, że Justyna potrafi robić dobre zdjęcia to tak jakby nic nie powiedzieć. Jest bardzo uzdolnioną artystką, która wciąż się doskonali. Jeżeli mielibyśmy jednym słowem ocenić zdjęcia wykonane przez Justynę: MASTERCLASS :)
Artur Kajzar, Żaneta Paczkowska, ślub: 2017-07-22
Przemila Pani fotograf, juz nie mozemy doczekac sie zdjec:)
Ewa Krawczyk i Joe Browning, ślub: 2017-05-06
Do dzisiaj nie możemy otrząsnąć się z zachwytu nad okiem naszej fotograf, którą namierzyliśmy dzięki temu portalowi. Wspaniałe zdjęcia w cudownej atmosferze i co tu dużo mówić... nasze zdjęcie trafiło na stronę główną tego portalu!:D Dzięki Justynka, jesteś wielka! :)
Karolina Wyszomirska, Piotr Stronciwilk, ślub: 2016-08-27
Wszystko ok,jestesmy po weselu i sesji plenerowej,teraz czekamy na zdjecia. Polecamy Justynę innym parom ☺
Tomasz B.,Aneta P., ślub: 2016-06-25
Polecamy Panią Justenyę!
Agnieszka Górnik, ślub: 2016-04-23
zdjęcia wykonane profesjonalnie, idealnie uchwycone momenty, świetny kontakt z fotografką, serdecznie polecam :)
Karolina Kuziel i Paweł Siudek, ślub: 2015-08-22
No fajnie było :-) Ogółem chcieliśmy inne zdjęcia niż "z koniem... koło mercedesa... na murku... ooo proszę trzymać panią... a patrzymy sobie teraz głęboko w oczy...no i w rzepaku". Justyna udawała że jej nie ma i jej to wychodziło, a mimo wszystko sie chłopy na weselu uganiały! Zdjęcia nie pozowane, w akcji, w kolorze i na prawdę ! Sprzęt mocny, żadne kodaki czy inne cyfrówki od wujka ze Zgierza - z resztą widać po zdjęciach :) PS. ...aśienayebałem :D
Paweł i Anna, ślub: 2015-06-25
Wykonanie: DigiHex Systems