Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Zielona Góra

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Łukasz i Iwona, Zielona Góra
Łukasz i Iwona
Zielona Góra

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
6805 / 147
Fotografując staramy się pokazać to czego bez nas, nikt by nie zobaczył. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pakiety foto-filmowe z rabatem. Dron i fotobudka w naszej ofercie foto - film.
Fotograf Roksana, Zielona Góra
Roksana
Zielona Góra

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
3912 / 56
Dzień ślubu jest absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny - to magiczny dzień pełen unikalnych przeżyć. Utrwalamy je w kadrach tak, żeby można było je przywołać w każdym momencie Waszego dalszego, wspólnego już życia i zatrzymać na zawsze w pamięci te najcenniejsze dla Was wspomnienia. W fotografii ślubnej stawiamy na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie oraz idnywidualne podejście do każdej z naszych Par Młodych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Fotograf Anna, Zielona Góra
Anna
Zielona Góra

CENA:
1150 ZŁ / SESJA
5930 / 98
Ślub to niezwykłe, niecodzienne i uroczyste wydarzenie, które pragniemy zachować na całe życie. Wykonam Wam pamiątkę tej uroczystości na bardzo długie lata. Będą to fotografie ślubne uwieczniające stany emocjonalne towarzyszące temu wielkiemu wydarzeniu. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Daniel, Zielona Góra
Daniel
Zielona Góra

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
10645 / 31
Jako fotograf ślubny wykonuję profesjonalne fotografie ślubne na najwyższym poziomie. Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą.
Fotograf Roman, Zielona Góra
Roman
Zielona Góra

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
2147 / 81
FOTOGRAF MIESIĄCA: LISTOPAD 2017
Wasze fotografie będą emanować blaskiem, ciepłem i delikatnością. ... uwieczniamy emocje ... spełniamy marzenia. FOTOGRAFIA + FILM
Fotograf Jacek, Zielona Góra
Jacek
Zielona Góra

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
1863 / 51
Podczas pracy staram się być "niewidzialny" na ile to możliwe a jednocześnie uchwycić niezapomniany nastrój jaki towarzyszy tym najpiękniejszym chwilom w życiu.
Fotograf Radosław, Zielona Góra
Radosław
Zielona Góra

CENA:
1790 ZŁ / SESJA
4233 / 38
Ślubna fotografia, jaką wykonuję wyciska łezki z oczu zakochanej pary. Fotografia ślubna na której wypowiadane są słowa przysięgi małżeńskiej, przyprawiają nas dreszcz emocji. Łzy wzruszenia, jakie wywołują u oglądających moje prezentacje fotograficzne, są dla mnie satysfakcją.
Fotograf Anna, Zielona Góra
Anna
Zielona Góra

CENA:
800 ZŁ / SESJA
937 / 23
T E R M I N Y 2 0 1 7 - 2 0 1 8 - 2 0 1 9 ! Ślub - to Twój dzień! Pomogę Ci zapamiętać ten dzień poprzez zdjęcia. Robię żywe i naturalne zdjęcia :)
Fotograf Tamara i Jola, Zielona Góra
Tamara i Jola
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
48350 / 123
Warto chwile szczęścia - ślub ? uwiecznić na fotografii ślubnej. Spełniam Wasze marzenia, realizujemy pragnienia...jesteśmy i fotografujemy po to by zatrzymać dla Was czas tego uroczego, jedynego dnia, czas radości, wzruszeń i wielu emocji.
Fotograf Anna, Zielona Góra
Anna
Zielona Góra

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
546 / 11
Fotografie ślubne z długą „datą ważności”. Subtelne i estetyczne fotografie pełne światła zapewnią Wam elegancką oprawę Waszego Najważniejszego Dnia.
Fotograf MIROSŁAW, Zielona Góra
MIROSŁAW
Zielona Góra

CENA:
1690 ZŁ / SESJA
603 / 5
Jestem fotografem ślubnym, który zawsze szuka tej właściwej, wyjątkowej i ważnej chwili i ją rejestruje. Wyczucie chwili i twórcza wyobrażnia są w tym wszystkim jest naprawdę istotne. Zapraszam Pary oczekującej profesionalnej obsługi i profesionalnych fotografii.
Fotograf Paweł, Zielona Góra
Paweł
Zielona Góra

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
880 / 20
Tworzymy zespół fotografów ślubnych z woj. Lubuskiego. Do każdego zlecenia ślubnego podchodzimy indywidualnie. Kompleksowa obsługa: - fotografia ślubna - dwóch fotografów,- prezentacje multimedialne dla pary młodej,- zdjęcia ślubne w plenerze i studio fotograficznym,- fotoksiązki i albumy,- zaproszenia ślubne,- galerie internetowe pary młodej,- profesjonalna obróbka graficzna,- ekipa filmowa, - profesjonalny makijaż i fryzura w dniu ślubu.
Fotograf Justyna, Zielona Góra
Justyna
Zielona Góra

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
692 / 14
Część :) ! To ja ! Wasz fotograf ! Cieszę się że tu trafiliście. Jeśli chcecie by Wasze fotki były nietuzinkowe, pełne emocji i prawdziwych uczuć które będą Wam towarzyszyć w tym dniu, to z wielką przyjemnością zatrzymam dla Was czas i zaczaruje wspomnienia.
Fotograf Damian, Zielona Góra
Damian
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
5552 / 25
Ślub to zawsze niezwykły i wspaniały dzień. Jestem fotografem ślubnym, który pragnie z Waszego wielkiego święta, stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego. Wykonam Wam najlepszą pamiątkę ze ślubu, która będą piękne fotografie ślubne. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Fotograf Ania, Zielona Góra
Ania
Zielona Góra

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
167 / 1
Podjęliście decyzję o tym, aby wspólnie iść przez życie. Teraz przed Wami trudne zadanie, zaplanowania i zorganizowania całej uroczystości oraz wesela. Wybór tej jedynej sukni, koloru kwiatów i dekoracji. Ja jestem po to, aby to wszystko uwiecznić, tak abyście po latach oglądając zdjęcia, mogli jeszcze raz poczuć klimat tego dnia i przypomnieć sobie te najważniejsze emocje. Wasze i Waszych bliskich, rodziców, przyjaciół… W fotografii skupiam się przede wszystkim na ludziach i szukaniu emocji, które pojawiają się tylko raz, przez krótką chwilę. Staram się szukać momentów wzruszeń. Wypatruję tego co piękne. Zwracam uwagę na detale. Jednak to co jest najważniejsze, to ludzie. Fotografowanie ich sprawia mi najwięcej radości. Jeśli powierzycie mi fotografowanie podczas Waszego wyjątkowego dnia, możecie być pewni, że zrobię wszystko, aby Wasze zdjęcia były wyjątkową pamiątką. Lubię jasne zasady, otwartość i sprawną komunikację. Staram się traktować ludzi tak, jakbym sama chciała być traktowana. Fotografia to dla mnie nie tylko praca. Jest to przede wszystkim moja pasja i coś co daje mi mnóstwo satysfakcji.
Fotograf Marta i Joanna, Zielona Góra
Marta i Joanna
Zielona Góra

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
93 / 2
Fotografia ślubna - w cenie usługi 2 fotografów!
Fotograf Marcin, Zielona Góra
Marcin
Zielona Góra

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
7 / 0
Profesjonalny Reportaż Ślubny. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i Wielkiej Brytanii. Oferujemy fotografię najwyższej klasy w przystępnych cenach. Realizacja każdego zlecenia w ciągu max 4 tyg ! Dojeżdżamy do każdej lokacji w Polsce, Europie i na świecie.
Fotograf Wojciech, Zielona Góra
Wojciech
Zielona Góra

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
2408 / 25
Jestem fotografem i nie mam wyjścia - muszę robić zdjęcia. A one muszą być dobre i wyjątkowe. Światło, kolor, cień, chwila, parametry techniczne - jak znajduję równowagę między tymi elementami? Jak zadowalam ducha i oko? Odpowiedź w mojej galerii ...
Fotograf Łukasz, Zielona Góra
Łukasz
Zielona Góra

CENA:
1999 ZŁ / SESJA
3362 / 6
Każda para szuka fotografa, który im wykona zdjęcia ślubne. Jako fotograf ślubny zawsze wykonam fotografie zgodnie z wymaganiami klienta. Zależy mi na Państwa zadowoleniu z mojej pracy. Zapraszam!
Fotograf Cezary, Zielona Góra
Cezary
Zielona Góra

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2299 / 22
"Patrz oczyma, fotografuj sercem" - David duChemin Zapraszamy w cenie usługi 2 fotografów oraz prezentacja HD.
Fotograf Urszula, Zielona Góra
Urszula
Zielona Góra

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2471 / 29
{ Kreatywna fotografia emocji } Naturalne reportaże, niebanalne sesje plenerowe i zdjęcia o jakich marzycie. Po prostu obejrzyjcie zdjęcia : )
Fotograf Michał, Zielona Góra
Michał
Zielona Góra

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1459 / 9
Moc emocji uwieczniam.
Fotograf Mateusz, Zielona Góra
Mateusz
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4762 / 30
Cześć mam na imię Mateusz. Zapraszam do galerii.
Fotograf Piotr, Zielona Góra
Piotr
Zielona Góra

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1484 / 19
Ślub i wesele pozostaną w Waszej pamięci jako najwspanialsze wydarzenia w życiu. Warto uwiecznić te chwile. Jako specjalista w tej dziedzinie jestem do Waszych usług, podejmę każde zlecenie:) Oferuję również zdjęcia studyjne. Zapraszam Was do współpracy na lepszych warunkach niż konkurencja :)
Liczba pozycji: 188
Województwo Lubuskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Zielona Góra - nasz przewodnik

Mówi się, że każda kobieta od dzieciństwa ma w głowie obraz wymarzonego ślubu. Nawet jeśli to nieprawda, to kiedy dochodzi do zaręczyn, tak kobiety, jak i mężczyźni wpadają w ślubną gorączkę przygotowań. Miesiące planowania, znajdowania odpowiednich usługodawców, stresu i nerwów - wszystko po to, aby dzień ślubu okazał się spełnieniem marzeń. W ferworze przygotowań nie możemy jednak zapomnieć o tym, co będzie po ślubie, czyli pomyśleć o odpowiedniej pamiątce z uroczystości. Chodzi oczywiście o album ślubny, na który złożą się zdjęcia wykonane podczas przygotowań do ślubu, w kościele, w czasie wesela oraz podczas ślubnej sesji plenerowej

 

Wybór fotografa ślubnego

 

Sesja plenerowa jest elementem szczególnie wyczekiwanym przez parę młodą. To ona pozwala na wykazanie swojej kreatywności, swoich zainteresowań i osobowości, co zwykle nie ma miejsca w przypadku standardowych zdjęć z kościoła. Nowożeńcy mogą zdecydować się na artystyczną sesję ślubną, podczas której będą mogli się poczuć jak zawodowi modele, romantyczne zdjęcia ślubne z uroczymi gadżetami w postaci balonów lub lizaków w kształcie serca, czy zwariowane fotografie ze znaczną obróbką w studio. 

 

Aby osiągnąć takie efekty, trzeba najpierw rozejrzeć się za dobrym fotografem ślubnym. Musi to być osoba doświadczona w robieniu sesji ślubnych, z ciekawym portfolio, ale także odpowiednim podejściem do klienta. Przecież nikt nie chce, aby fotograf realizował sesję według jego własnej wizji, nie licząc się z opiniami i potrzebami nowożeńców. W Zielonej Górze takich profesjonalistów nie brakuje! Wystarczy zapoznać się z ofertą portalu fotograf-wesele.pl. 

 

W serwisie znajdziecie bardzo dużo możliwości dotyczących wyboru właściwego fotografa, który wykona dla Was zdjęcia ślubne. Wiemy, że często trudno jest znaleźć dobrego fotografa ślubnego, jednak serwis pozwoli znaleźć takiego, który wykona wspaniałe zdjęcia z tego wydarzenia.

 

Plener ślubny w Zielonej Górze

 

Po wyborze fotografa przychodzi czas na wybór pleneru ślubnego. Najczęściej pary młode nastawiają się na zdjęcia w otoczeniu zabytków miasta, w którym mieszkają lub jego okolic np. na starym mieście, w pałacu, czy zamku oraz w ich ogrodach. Nie jest to jednak pełna lista plenerów, bo za taki może posłużyć dosłownie wszystko. Tereny postindustrialne, opuszczone budynki, ruiny, mosty, stacje kolejowe stają się coraz bardziej popularne wśród fotografów z Zielonej Góry. Za jeszcze bardziej nietypowe plenery ślubne mogą posłużyć place zabaw, wnętrza sal teatralnych lub koncertowych, a nawet galerie handlowe. Gdzie możemy znaleźć takie ciekawe miejsca na plener ślubny w Zielonej Górze

 

Zielona Góra to miasto klimatyczne, w którym miło jest przebywać. Stary Rynek i Ratusz oraz zabytkowe kamieniczki tworzą wspaniały klimat i są miejscami, gdzie często można spotkać pary młode podczas sesji zdjęciowych. Liczne zabytki miasta oraz zieleń miejsca reprezentowana przez liczne parki pozwala na oderwanie się od miejskiego zgiełku. Park Tysiąclecia wraz z historycznymi obiektami to także miejsce zadumy oraz enklawa ciszy i spokoju. Miasto warto jest zwiedzać samochodem, lista pojazdów ślubnych dostępna jest tutaj.

 

Bardzo fajnie jest spacerować także przez główny deptak miasta i odwiedzić tereny przy rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zielona Góra wraz z Sulechowem i Nową Solą tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto. Nowa Sól posiada unikatowy ryneczek, który idealnie nadaje się na plener ślubny. Z innych obiektów wyróżnia się nowosolski browar oraz budek Muzeum Miejskiego, które mogą stanowić oryginalne tło wielu zdjęć.

 

Sesja ślubna na łonie natury

 

Zielona Góra umiejscowiła się przy Wale Zielonogórskim, najwyższej części Wzniesień Zielonogórskich, gdzie do połowy XIX wieku na południowych zboczach uprawiano winogrona. Obecnie jest to atrakcyjne miejsce miasta w zakresie rekreacji. Może stanowić także atrakcyjne miejsce na wspaniałe zdjęcia, jednak potrzeba do tego słonecznej i pięknej pogody. Przemysł winiarski w okolicach Zielonej Góry zaczyna się zresztą odradzać, to świetna okazja, aby wybrać winnicę za obiekt sesji ślubnej. Polskie winnice wcale nie ustępują tym zagranicznych, dzięki temu w okolicach Zielonej Góry możemy zrobić sesję ślubną w prawdziwym francuskim lub włoskim stylu

 

Na ciekawe plenery ślubne możemy liczyć także w okolicach Zielonej Góry. W niedalekiej odległości od miasta znajduje się Drawieński Park Narodowy, który stanowi świetne miejsce do sesji ślubnej na łonie natury. Do dyspozycji mamy rozległy teren, na którym znajdziemy wiele zróżnicowanych kadrów. To okazja na ślubne fotografie na łące, z drzewami, przy stawach, czy polach, które są bardzo atrakcyjną opcją nie tylko dla miłośników przyrody. Podobny efekt, choć urozmaicony o wiejskie zabudowania i zwierzęta, uzyskamy wybierając się do jednego z okolicznych gospodarstw agroturystycznych. Często mają one specjalną ofertę dla par młodych i ich fotografów w czasie sesji ślubnej. 

 

Położenie Zielonej Góry, a także jej ciekawa historia i architektura dają wręcz nieskończone możliwości dla każdego kreatywnego fotografa. Wystarczą krótkie poszukiwania, w które powinna włączyć się także sama para młoda, a szybko uda się znaleźć przynajmniej kilka odpowiednich plenerów. Dodając do nich kreatywny pomysł na sesję, mamy gwarantowany sukces! 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems