Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Elbląg

Zdjęcia ślubne Elbląg - 143 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Warmińsko-Mazurskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Fotograf Maciej, Elbląg
Maciej
Elbląg

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
2368 / 26
Piękno szczęściem uwiecznione, czyli najpiękniejsza fotografia ślubna! Zapraszam do zapoznania się i skorzystania z mojej oferty.
Maciej, Elbląg
Fotograf Łukasz, Elbląg
Łukasz
Elbląg

CENA:
150 ZŁ / SESJA
1200 / 31
Z moją fotografią poczujesz się jak w baśni! Nowoczesna Fotografia pełna uczuć, magii i emocji.
Łukasz, Elbląg
Fotograf Adam, Elbląg
Adam
Elbląg

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
219 / 2
Z NAJWYŻSZĄ STARANNOŚCIĄ, PASJĄ I PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM UTRWALĘ NA FOTOGRAFIACH NAJWAŻNIEJSZE CHWILE W WASZYM ŻYCIU
Adam, Elbląg
Fotograf Laura, Elbląg
Laura
Elbląg

CENA:
850 ZŁ / SESJA
342 / 14
Fotografia ślubna to dla mnie wyzwanie aby w piękny i artystyczny sposób uchwycić miłość i emocje. Od niedawna zajmuję się fotografią, jednak studia fotograficzne oraz wsparcie profesjonalistów a także profesjonalny sprzęt sprawiają, że moje zdjęcia każdego dnia są coraz lepsze, co można ocenić po moich pracach. Z przyjemnością uwiecznię dla Państwa najpiękniejsze chwile waszego ślubu.
Laura, Elbląg
Fotograf Adam, Elbląg
Adam
Elbląg

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
5701 / 25
Oferuję kompleksową obsługę fotograficzną Waszej uroczystości ślubnej. Proponuję sesje plenerowe wykonywać po ślubie i weselu. Wykonam Wam najlepszą pamiątkę ze ślubu, którą będą zdjęcia ślubne. Będą one spontaniczne i przez to naturalne. Na nich ukażę m.in. Wasze szczęście, miłość i radość…
Adam, Elbląg
Fotograf Mieczysław, Elbląg
Mieczysław
Elbląg

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
5430 / 20
Każdą sesję traktuję indywidualnie. Wiernie zachowuję na fotografii najważniejsze dni Twojego życia. Pomagam w planowaniu budżetu, który młodzi przeznaczają na fotografię.
Mieczysław, Elbląg
Fotograf Tomek, Olsztyn
Tomek
Olsztyn

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
22310 / 259
Jestem wychowankiem Warszawskiej Akademii Fotografii, Reklamy i Filmu. Pasja i oddanie towarzyszy mojej pracy fotografa. ...
Tomek, Olsztyn
Fotograf Igor i Eliza, Białystok
Igor i Eliza
Białystok

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
32005 / 157
Nie chowamy się za tym co można kupić każdego dnia papier, fotoksiegę, album. Kochamy fotografować - ...
Igor i Eliza, Białystok
Fotograf Jolanta, Ełk
Jolanta
Ełk

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
36452 / 215
Doskonale wiem, czym jest dla Młodych Par fotografia ślubna. Jest ona reportażem z Waszego najważniejszego ...
Jolanta, Ełk
Fotograf Sebastian, Olsztyn
Sebastian
Olsztyn

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
13798 / 116
Zdjęcia klasyczne, ale ze świeżym spojrzeniem. Zapraszam do kontaktu Pary Młode chcące mieć wspaniałą pamiątkę ...
Sebastian, Olsztyn
Liczba pozycji: 143
Województwo Warmińsko-Mazurskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Elbląg - nasz przewodnik

Branża fotograficzna rozwija się bardzo szybko i łatwo znaleźć aparaty o świetnych parametrach w niskiej cenie, co powoduje, że coraz więcej osób zajmuje się amatorsko fotografią. Nie oznacza to, że efekt takiego hobby może się równać profesjonalnym zdjęciom i choć wiele osób stara się pozować na fotografów, to bardzo łatwo można poznać profesjonalistę, a jego pracę są bardzo wysoko cenione. Mimo tego, że każdy ma aparat w telefonie lub może kupić podręczny, są takie okazje, które nie mogą obyć się bez wynajęcia profesjonalnego fotografa, który jak nikt inny będzie w stanie utrwalić te chwile. Jedną z takich okazji jest ślub i wesele oraz plenerowa sesja ślubna. 

Profesjonalny fotograf na weselu

Właściwy wybór fotografa może być trudną sprawą. Za sprawą serwisu można wszystko ułatwić i znaleźć odpowiedniego specjalistę. Taki fotograf ślubny będzie w stanie doradzić w wielu sprawach związanych z wyborem miejsca na sesję czy realizacji odpowiednich kadrów oraz przede wszystkim wykonać swoją pracę tak jak sobie życzycie. Więcej pamiątek zapewnicie sobie zabierając ze sobą kamerzystę.

To, że zadanie jest trudne, nie znaczy, że nie warto się go podejmować. Choć wybranie właściwego fotografa trochę potrwa to warto zaangażować się w przygotowania i zdecydować się na osobę, której jesteśmy pewni, bo szansę na dobry efekt ma się tylko raz. Po pierwsze trzeba z góry zrezygnować z opcji zatrudnienia fotografa nieprofesjonalnego. Choć taka myśl przychodzi czasem do głowy młodych par to po podsumowaniu zalet i wad, wolą zatrudnić specjalistę. Bazę profesjonalnych fotografów  Elbląga można znaleźć na naszym portalu. Tam też młode pary mają szybki dostęp do informacji o cenach i jakości usług, w tym do przykładowych zdjęć. Choć przed ostatecznym wyborem trzeba się zapoznać ze znacznie szerszym portfolio, to zdjęcia obecne w serwisie dają dobry pogląd na umiejętności fotografa, chęć eksperymentowania i korzystania z nowych pomysłów i plenerów ślubnych oraz na chęć obrabiania zdjęć.

 

Zdjęcia ślubne - jakie?

 

Ślubne fotografie mogą być bardzo zróżnicowane. Dzięki odpowiedniemu kadrowaniu i specjalistycznym programom do obróbki można je znacznie uatrakcyjnić. Na szczególną uwagę zasługują artystyczne zdjęcia ślubne, które w piękny sposób oddają specyficzny klimat i emocje, towarzyszące osobom na ślubie. W takich zdjęciach liczą się detale, które stanowią symbol danych chwil i najlepiej świadczą o emocjach. Można niektóre zdjęcia wywołać w formacie czarno-białym albo stworzyć panoramę. Sposobów na uatrakcyjnienie ślubnych fotografii jest wiele i dobry fotograf z Elbląga na pewno będzie miał jeszcze więcej pomysłów. 

 

Zdjęcia ślubne robi się podczas przygotowań, dokumentując makijaż panny młodej, czy zakładanie sukni ślubnej oraz niecierpliwe oczekiwanie, a także podczas ślubu i wesela. Oprócz tego para umawia się z fotografem na sesję plenerową, która może mieć miejsce w dniu ślubu albo krótko po nim. Szczególnie polecana jest ta druga opcja, bo w dzień ślubu może nie wystarczyć czasu na uchwycenie ciekawych kadrów i na wyjazd w oddalony plener. Jeśli sesja odbywa się po ślubie, para jest bardziej zrelaksowana, a zdjęcia są po prostu lepsze. 

 

Sesja plenerowa w Elblągu

 

Elbląg leżący u ujścia rzeki o tej samej nazwie do Zalewu Wiślanego jest pięknym miastem, które przyciąga wielu turystów. Na uwagę zasługuje m.in. Stare Miasto z Portem morskim i charakterystyczna Brama Targowa z 1309 roku, która wraz z pobliskimi kamienicami jest miejscem bardzo atrakcyjnym. Po wojnie ostało się tylko 6 kamienic, jednak renowacja tej części miasta, która trwa do dzisiaj pozwala na odzyskiwanie ówczesnego uroku. Jest to bez wątpienia miejsce, które nie można nie odwiedzić.

 

Inne ciekawe miejsca Elbląga to Katedra pw. św. Mikołaja oraz zabytkowe kamieniczki przy ul. Św. Ducha. To wszystko bardzo ciekawie prezentuje się także w nocy, gdy spojrzymy na oświetlony budynek sądu na Placu Konstytucji, Urząd Miasta lub ul. Stary Rynek. Pięknym zakątkiem jest ul. Wigilijna, czyli tzw. ścieżka kościelna. Wszyscy chcący odpocząć na łonie przyrody odnajdą cisze i spokój w Parku im. Kajki i zrealizują ciekawe fotografie.

 

Elbląg posiada także atrakcje związaną z Kanałem Elbląskim. Rejs statkiem przez kanał łączący jezioro Druzno z Drwęcą oraz z jeziorem Jeziorak i dalej przez rzekę Elbląg z Zalewem Wiślanym, a także Kanał Jagielloński, Nogat i Wisłę z Morzem Bałtyckim jest niesamowity ze względu na pochylnie, mosty i śluzy. Według jednej z gazet został wybrany w 2007 roku jednym z siedmiu cudów Polski.

 

Elbląg daje młodym parom wiele możliwości w zakresie zorganizowania wesela. Nie tylko bez trudu uda się znaleźć odpowiednie miejsce, oprawię muzyczną i fotografa, ale także można wybrać sobie ciekawy plener ślubny dla stworzenia kreatywnej sesji. Jeśli tylko pary młode dokładnie zapoznają się z obecną na rynku ofertą i podejmą świadomą decyzję odnośnie do tych wszystkich elementów, to nie muszą się niczego obawiać. Ślub i wesele na pewno odbędą się bez żadnych wpadek, a końcowy efekt zachwyci wszystkich.  

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems