Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Zdjęcia plenerowe na Dolnym Śląsku

2019-01-10
Sesja plenerowa na Dolnym Śląsku
Sesję ślubną robimy tylko raz. Musimy zatem przemyśleć i podjąć wspólnie z fotografem decyzję o wyborze miejsca, a wybór ten ma niebagatelne znaczenie dla charakteru zdjęć, które otrzymamy. Ważne aby w danej lokalizacji czuć się komfortowo i swobodnie oraz wybrać takie miejsca, z którymi wiążą się miłe wspomnienia.

Opracowanie
Fotograf Krzysztof Wrocław

Zdjęcia ślubne w Arboretum w Wojsławicach

Piękne miejsce 50km od Wrocławia jadąc w stronę Kłodzka. Kilkadziesiąt ha. starego parku, sady i rabaty kwiatowe. Piękny ogród z różnymi gatunkami roślin, wiosną mieni się kolorami różnych gatunków azalii, rododendronów, latem zachwycają swoją urodą liliowce. O każdej porze roku - w każdym miesiącu miejsce to wygląda inaczej. Doskonałe miejsce na plener nie tylko ślubny. Duża powierzchnia (ok 60ha) i spokój sprzyja fotografowaniu.

Zdjęcia ślubne w Arboretum w Wojsławicach 1

Zdjęcia ślubne w Arboretum w Wojsławicach 2

Zdjęcia ślubne w Arboretum w Wojsławicach 3

Zdjęcia ślubne w Arboretum w Wojsławicach 4

Zdjęcia ślubne w Arboretum w Wojsławicach 5

 

Zamek Moszna - miejsce na plener ślubny

Zabytkowy Zamek Moszna, położony w województwie opolskim.  Nazywany jednym z cudów turystycznych Polski. Bajkowy wygląd zamku przypominający architekturę z filmów Walta Disneya jest doskonałym tłem dla romantycznych kadrów. Ciekawym miejscem jest też otaczający pałac piękny park ze starymi okazami azalii i rododendronów. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, szczerze polecam zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Liczyć się trzeba jednak z ceną i z tym, że w sezonie spotkamy kilka innych Młodych Par i będziemy konkurować o miejsce z kilkoma innymi fotografami.

Zamek Moszna 1

Zamek Moszna 2

Zamek Moszna 3

Zamek Moszna 4

Zamek Moszna 5

Zdjęcia plenerowe w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu

Uważany za jeden z najpiękniejszych ogrodów japońskich w Europie. Wyjątkowo piękne miejsce położone w Parku Szczytnickim w rejonie Hali Stulecia i Pergoli. Jeśli ktoś lubi ogrody w stylu japońskim to będzie zachwycony. Pomimo małej powierzchni można tam znaleźć wiele różnych form. Piękne oczka wodne, woda płynąca, małe wodospady i architekturę w tylu japońskim. Ogród obfituje  wiele egzotycznych roślin. Świetne miejsce na sesję zdjęciową. Ceny niewygórowane, ale trzeba radzić sobie z dużą ilością zwiedzających, szczególnie wiosną kiedy kwitną wiśnie. 

Zdjęcia plenerowe w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu 1

Zdjęcia plenerowe w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu 2

Zdjęcia plenerowe w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu 3

Zdjęcia plenerowe w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu 4

Zdjęcia plenerowe w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu 5

Plener w Pocysterskim klasztorze w Lubiążu

Zespół klasztorny jest jednym z największych obiektów sakralnych na świecie, uważanym za arcydzieło śląskiego baroku. Do zwiedzania udostępniona jest sala książęca, kościół klasztorny, jadalnia opata i refektarz letni. Wybierając się na sesję zdjęciową do dyspozycji mamy piękne barokowe sale, olbrzymie długie korytarze i stary kościół. Przyklasztorny park oraz zespół zabudowań tworzą niesamowity klimat. Bezpośrednia bliskość rzeki Odry i okoliczny las sprawia, że możemy spędzić tu cały dzień. Panuje tu nadzwyczajny spokój, turystów bardzo mało, często bywa tak że cały klasztor mamy tylko dla siebie.

Plener w Pocysterskim klasztorze w Lubiążu 1

Plener w Pocysterskim klasztorze w Lubiążu 2

Plener w Pocysterskim klasztorze w Lubiążu 3

Plener w Pocysterskim klasztorze w Lubiążu 4

Plener w Pocysterskim klasztorze w Lubiążu 5

 

Opracowanie
Fotograf Krzysztof Wrocław

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems