Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Piaseczno

Zdjęcia ślubne Piaseczno - 220 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Mazowieckie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Daniel, Piaseczno
Daniel
Piaseczno

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
372 / 2
Nazywam się Daniel. Fotografią zajmuję się od kilku lat. Nie ingeruję w wydarzenia, a jedynie staram się je uwiecznić na zdjęciach. Tylko w ten sposób powstaje prawdziwy, pełen emocji reportaż.
Fotograf Jacek, Piaseczno
Jacek
Piaseczno

CENA:
3300 ZŁ / SESJA
28 / 0
Jestem fotografem-profesjonalistą, laureatem ogólnopolskich konkursów m.in. Newsreportaż. Pracując dyskretnie, tworzę dla Was niezwykły fotoreportaż i niepowtarzalną sesję ślubną.
Fotograf Łukasz, Piaseczno
Łukasz
Piaseczno

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
2250 / 3
Małżeństwo przypomina trochę budowanie z klocków Lego bez instrukcji. A. B.Subramanian Jestem fotografem i wykonam Wam z uroczystości ślubnej wspaniałe zdjęcia. Na nich pokażę wszystkie najważniejsze i doniosłe chwile z uroczystości, ale też Wasze szczęście, radość i inne emocje. Zapraszam.
Fotograf Ryszard, Piaseczno
Ryszard
Piaseczno

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
1109 / 8
Moim celem jest uwiecznienie emocji jakie towarzyszą Wam w dniu Ślubu. Na zdjęciach staram się przedstawić wizję Waszego dnia poprzez pryzmat obiektywu.
Fotograf Anna, Piaseczno
Anna
Piaseczno

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1914 / 9
W fotografii przede wszystkim liczy się włożone serce do tego co się robi, miłość do każdego kliknięcia w spust migawki. W fotografii ślubnej liczy się również miłość do ludzi, aby umieć pokazać ich z jak najpiękniejszej strony...
Fotograf Marcin, Piaseczno
Marcin
Piaseczno

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
811 / 4
Naszym celem jest stworzenie najwyższej jakości profesjonalnych zdjęć specjalnie dostosowanych do Twoich potrzeb
Fotograf Marek, Warszawa
Marek
Warszawa

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
47188 / 562
Profesjonalne usługi fotografii ślubnej dla wymagających. Zapewniam 100% zadowolenia! :-) Gwarantuję zdjęcia na najwyższym poziomie ...
Fotograf Robert, Warszawa
Robert
Warszawa

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
37026 / 297
Fotografia ślubna w każdym wymiarze... Jeśli będę Waszym fotografem ślubnym to zależy mi bardzo, abyście ...
Fotograf Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
3100 ZŁ / SESJA
20817 / 334
Jestem doświadczonym fotografem, laureatem konkursów Grand Press Photo 2011, BZWBK 2013 i stypendystą Ministra Kultury. ...
Fotograf Sławek, Warszawa
Sławek
Warszawa

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
20451 / 495
W o l n e t e r m i n y 2016 ! Zapraszam! ...
Liczba pozycji: 220
Województwo Mazowieckie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Piaseczno - nasz przewodnik

Zdjęcie ślubne to bardzo dobra pamiątka jednego z ważniejszych wydarzeń w życiu. Muszą być zatem wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem, dzięki czemu każde małżeństwo będzie z chęcią do nich wracać, nawet po wielu latach. Wybór fotografa w Piasecznie może nie być prostym zadaniem, dlatego też nasz portal chętnie pomoże wszystkim parom młodym. Natomiast w portalu filmy-wesele.pl/piaseczno znajdziecie kamerzystę na wesele - nad jego wyborem również warto się zastanowić...


Piaseczno to miasto położone w bliskim sąsiedztwie Warszawy, nad rzeką Jeziorką. Zarówno w mieście, jak i najbliższej okolicy można znaleźć wiele ciekawych miejsc, które będą stanowić idealne tło dla sesji ślubnej.


Pary młode lubiące podziwiać stare, zabytkowe budowle mogą zdecydować się na pozowanie do zdjęć przy klasycystycznym ratuszu z XIX wieku lub przy zespole kościoła pw. św. Anny. Istnieje także możliwość realizacji sesji w scenerii dworku, uroczo położonego w pobliżu rzeki. Jadąc wzdłuż niej na wschód, w odległości ok. 8 km od Piaseczna napotkamy Park Zdrojowy im. hrabiego Witolda Skórzewskiego. Jest to miejsce leżące przy samym brzegu, w otoczeniu pięknej zieleni. W parku znajduje się także tężnia solankowa oraz amfiteatr, przy których można wykonać kilka zdjęć.


Jeśli jednak para młoda nie chce wyjeżdżać poza miasto, ale pragnie mieć ujęcia w otoczeniu przyrody, zawsze może wybrać się do parku miejskiego, gdzie znajduje się dworek Poniatówka. Dzięki temu będzie można połączyć piękne okoliczności przyrody z zabytkową architekturą. Jest to świetne miejsce na sesję ślubną, zwłaszcza że w pobliżu znajduje się stadnina koni. Być może uda się wypożyczyć konie na potrzeby sesji i wykonać kilka ciekawych ujęć z parą młodą i tymi majestatycznymi zwierzętami.


Samo Piaseczno, jak i jego najbliższe okolice obfitują we wspaniałe plenery. Piękne zielone tereny, mnóstwo mniejszych bądź większych zbiorników wodnych oraz dolina Jeziorki przyczynią się do powstania świetnej pamiątki z tego wyjątkowego dnia.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems