Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Piaseczno

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Daniel, Piaseczno
Daniel
Piaseczno

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
573 / 2
Nazywam się Daniel. Fotografią zajmuję się od kilku lat. Nie ingeruję w wydarzenia, a jedynie staram się je uwiecznić na zdjęciach. Tylko w ten sposób powstaje prawdziwy, pełen emocji reportaż.
Fotograf Jacek, Piaseczno
Jacek
Piaseczno

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
168 / 1
Jestem fotografem-profesjonalistą, laureatem ogólnopolskich konkursów m.in. Newsreportaż. Pracując dyskretnie, tworzę dla Was niezwykły fotoreportaż i niepowtarzalną sesję ślubną.
Fotograf Dariusz, Piaseczno
Dariusz
Piaseczno

CENA:
4900 ZŁ / SESJA
171 / 1
Szukacie fotografa, z którym będziecie się czuli swobodnie? Super. Do życia podchodzę z entuzjazmem i radością. Kocham to co robię i pokażę to na Waszych zdjęciach :) Reporterskim okiem szukam emocji, które towarzyszą Wam i Waszym bliskim i układam dla Was niebanalną historię, która zabierze Was w przeszłość. Tak - mam patent na podróże w czasie!
Fotograf Mariusz, Piaseczno
Mariusz
Piaseczno

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
127 / 0
Fotografia jest sztuką zatrzymywania czasu.W mojej pracy staram się starannie obserwować to, co dzieje się dookoła mnie, tak by nie zgubić żadnej ważnej chwili, żadnego momentu, który warto byłoby utrwalić.
Fotograf Łukasz, Piaseczno
Łukasz
Piaseczno

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
2394 / 2
Małżeństwo przypomina trochę budowanie z klocków Lego bez instrukcji. A. B.Subramanian Jestem fotografem i wykonam Wam z uroczystości ślubnej wspaniałe zdjęcia. Na nich pokażę wszystkie najważniejsze i doniosłe chwile z uroczystości, ale też Wasze szczęście, radość i inne emocje. Zapraszam.
Fotograf Ryszard, Piaseczno
Ryszard
Piaseczno

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
1267 / 11
Moim celem jest uwiecznienie emocji jakie towarzyszą Wam w dniu Ślubu. Na zdjęciach staram się przedstawić wizję Waszego dnia poprzez pryzmat obiektywu.
Fotograf Marcin, Piaseczno
Marcin
Piaseczno

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
946 / 4
Naszym celem jest stworzenie najwyższej jakości profesjonalnych zdjęć specjalnie dostosowanych do Twoich potrzeb
Fotograf Marek, Warszawa
Marek
Warszawa

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
49259 / 601
Piękne i eleganckie zdjęcia ślubne w bardzo dobrej cenie. Już ponad 80 zadowolonych par młodych ...
Fotograf Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
22442 / 367
Jestem doświadczonym fotografem, laureatem konkursów Grand Press Photo 2011, BZWBK 2013 i stypendystą Ministra Kultury. ...
Fotograf Robert, Warszawa
Robert
Warszawa

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
38769 / 329
Fotografia ślubna jest jedyna w swoim rodzaju i nie powtarzalna. Zapraszam przyszłe Młode Pary, które ...
Liczba pozycji: 224
Województwo Mazowieckie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Piaseczno - nasz przewodnik

Zdjęcie ślubne to bardzo dobra pamiątka jednego z ważniejszych wydarzeń w życiu. Muszą być zatem wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem, dzięki czemu każde małżeństwo będzie z chęcią do nich wracać, nawet po wielu latach. Wybór fotografa w Piasecznie może nie być prostym zadaniem, dlatego też nasz portal chętnie pomoże wszystkim parom młodym. Natomiast w portalu filmy-wesele.pl/piaseczno znajdziecie kamerzystę na wesele - nad jego wyborem również warto się zastanowić...


Piaseczno to miasto położone w bliskim sąsiedztwie Warszawy, nad rzeką Jeziorką. Zarówno w mieście, jak i najbliższej okolicy można znaleźć wiele ciekawych miejsc, które będą stanowić idealne tło dla sesji ślubnej.


Pary młode lubiące podziwiać stare, zabytkowe budowle mogą zdecydować się na pozowanie do zdjęć przy klasycystycznym ratuszu z XIX wieku lub przy zespole kościoła pw. św. Anny. Istnieje także możliwość realizacji sesji w scenerii dworku, uroczo położonego w pobliżu rzeki. Jadąc wzdłuż niej na wschód, w odległości ok. 8 km od Piaseczna napotkamy Park Zdrojowy im. hrabiego Witolda Skórzewskiego. Jest to miejsce leżące przy samym brzegu, w otoczeniu pięknej zieleni. W parku znajduje się także tężnia solankowa oraz amfiteatr, przy których można wykonać kilka zdjęć.


Jeśli jednak para młoda nie chce wyjeżdżać poza miasto, ale pragnie mieć ujęcia w otoczeniu przyrody, zawsze może wybrać się do parku miejskiego, gdzie znajduje się dworek Poniatówka. Dzięki temu będzie można połączyć piękne okoliczności przyrody z zabytkową architekturą. Jest to świetne miejsce na sesję ślubną, zwłaszcza że w pobliżu znajduje się stadnina koni. Być może uda się wypożyczyć konie na potrzeby sesji i wykonać kilka ciekawych ujęć z parą młodą i tymi majestatycznymi zwierzętami.


Samo Piaseczno, jak i jego najbliższe okolice obfitują we wspaniałe plenery. Piękne zielone tereny, mnóstwo mniejszych bądź większych zbiorników wodnych oraz dolina Jeziorki przyczynią się do powstania świetnej pamiątki z tego wyjątkowego dnia.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems