Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesje w okolicach Lublina - Lasy Kozłowieckie i Muzeum Lotnictwa w Dęblinie

2019-01-14
Sesja plenerowa w okolicach Lublina
Organizacja wymarzonego ślubu, wielość spraw do zaplanowania i w końcu sama uroczystość wiąże się z ogromnym stresem i napięciem czy wszystko się uda czy dobrze wypadnie. Zazwyczaj Państwo młodzi ostatnią rzeczą o jakiej myślą jest gdzie pojadą na plener. Rolą dobrego fotografa jest pomoc w wyborze miejsca. W okolicach lublina jest wiele miejsc plenerowych oto dwa miejsca, które mogą być ciekawą propozycją do zrealizowania.

Opracowanie
Fotograf Jakub Lublin

Sesja ślubna w Muzeum Lotnictwa w Dęblinie

Pasja Pastwa Młodych może być początkiem pomysłu na udany Plener . Muzeum lotnictwa w Dęblinie jest świetnym miejscem dla Par, którym bliskie jest  bujanie w chmurach. Możliwości wykorzystania eksponatów jako tła opowieści pozwalają na treściwe spożytkowanie czasu poświęconego na plener. Zawsze lubię rozszerzyć plener o jeszcze jedno miejsce. Zaletą Dęblina jest bliskość Wisły z piaszczystą plażą, która jest  doskonałym dopełnieniem udanego dnia pleneru.

Sesja ślubna w Muzeum Lotnictwa w Dęblinie 1

Sesja ślubna w Muzeum Lotnictwa w Dęblinie 2

Sesja ślubna w Muzeum Lotnictwa w Dęblinie 3

Sesja ślubna w Muzeum Lotnictwa w Dęblinie 4

Sesja ślubna w Muzeum Lotnictwa w Dęblinie 5

Sesja ślubna w Muzeum Lotnictwa w Dęblinie 6

Sesja ślubna w Muzeum Lotnictwa w Dęblinie 7

Plener ślubny w Lasach Kozłowieckich


Mieszczuchy nie koniecznie pragną robić plener w mieście. Mam to szczęście że Lublin wokół otoczony jest piękną przyrodą. Trzydzieści minut drogi za słynną osadą Bandzin  rozciąga się duży kompleks leśny. Są to lasy Kozłowieckie.  Niby nic lecz najprostsze pomysły na plener są najlepsze. Mamy tu 3 rodzaje lasu iglasty, liściasty i mieszany z przewagą białej brzozy. Kreatywny fotograf będzie wiedział jak dzięki tym atutom zbudować ciekawą opowieść. Las w lecie dodatkowo daje chłód co nie jest bez znaczenia dla Państwa Młodych odzianych w szaty ślubne. Miejsce to daje komfort dla bardziej wstydliwych i rozwija skrzydła odważniejszym. Dzięki temu mogą powstać lepsze i ciekawsze kadry, które będą pamiątką nie tylko ślubu, ale też przygody w lesie...

Plener ślubny w Lasach Kozłowieckich 1

Plener ślubny w Lasach Kozłowieckich 2

Plener ślubny w Lasach Kozłowieckich 3

Plener ślubny w Lasach Kozłowieckich 4

Plener ślubny w Lasach Kozłowieckich 5

Plener ślubny w Lasach Kozłowieckich 6
 

Opracowanie
Fotograf Jakub Lublin

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems