Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Plenery w Łodzi - OFF Piotrkowska, Las Łagiewnicki, Arkadia

2018-11-09
Sesja plenerowa w Łodzi
Sesja ślubna jest jak wisienka na torcie. Pozwala parze zapomnieć o stresie towarzyszącym w dniu ślubu i przenieść się w zupełnie inny wymiar. Jest ukoronowaniem pracy fotografa i całego reportażu ślubnego dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Nowożeńcy muszą czuć się w niej swobodnie bo naturalność jest pięknem, które przesądza o powodzeniu całego reportażu. Łódź i znajdująca się w jej bliskim sąsiedztwie Arkadia dają duże pole do popisu dla fotografa szukającego wyjątkowych kadrów. Centrum miasta to przede wszystkim ulica Piotrkowska i stare zrewitalizowane fabryki dające unikalne tło dla sesji zdjęciowych. Znajdujący się w mieście duży kompleks leśny tworzy szczególny pejzaż i pozwala oderwać się od otaczającego nas zgiełku. Bajeczna Arkadia, w której znajduje się romantyczny ogród przeniesie nas w czasie do świata gdzie zakochani znajdą chwilę zapomnienia, a sprawny fotograf da wyraz swojej twórczości.

Opracowanie
Fotograf Michał Łódź

OFF Piotrkowska

OFF Piotrkowska to absolutnie wyjątkowe miejsce na fotograficznej mapie Łodzi. Na terenie dawnej fabryki, której surowe ceglane mury tworzą klimatyczne tło dla sesji fotograficznych mieszczą się najmodniejsze knajpki i kawiarnie. To właśnie tutaj można poczuć ducha fabrycznej Łodzi gdzie surowa cegła tworzy szczególną kompozycję w towarzystwie pary młodej.

Piotrowska

Piotrowska

Piotrowska

Las Łagiewnicki

Las Łagiewnicki to jeden z największych kompleksów leśnych znajdujących się na terenie miasta. Miejsce klimatycznych sesji fotograficznych w otoczeniu drzew i wody. Szczególnie polecany dla par poszukujących romantyzmu, miłości, refleksji. Piękny o każdej porze roku lecz dopiero jesienią genialny w swoich kolorach. Jeden z moich ulubionych kierunków jesiennych poranków i zachodów słońca.

Las Łagiewnicki

Las Łagiewnicki

Las Łagiewnicki


Arkadia

Arkadia to cudowne miejsce w sąsiedztwie Łodzi, w którym znajduje się romantyczny ogród utworzony przez Helenę Radziwiłową. Jest tam pięknie wiosną i jesienią, a kontrastująca przyroda z pozostałościami dawnej architektury tworzą wyjątkowy klimat. Dla mnie to bajeczna kraina, w której zakochani mogą poczuć jedność z otaczającą przyrodą i pięknymi zabytkami. Jest tłem dla naprawdę wyjątkowch zdjęć.

Arkadia

Arkadia

Arkadia
 

Opracowanie
Fotograf Michał Łódź

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems