Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Plenery ślubne w Tatrach

2019-01-16
Tatry to miejsce niepowtarzalne i wyjątkowe. Potrafią zachwycić majestatem turni, wysokogórską rzeźbą i ciszą zmąconą jedynie szumem wiatru w wierzchołkach drzew, czy górskiego potoku wypływającego z głębokich, tatrzańskich jezior. To miejsce pokochaliśmy i w tym miejscu pragniemy pokazać Waszą miłość. W tym tekście chcieliśmy Was zabrać w trzy nasze ulubione, a zarazem magiczne miejsca. Jedne z najpiękniejszych w całych Tatrach, a jednocześnie łatwo dostępnych, dla początkujących choć i znakomitych dla zaawansowanych, gdyż wybierzecie się tam przecież w sukni i garniturze.

Opracowanie
Fotograf Monika i Łukasz Zakopane

Sesja ślubna nad Morskim Okiem

Największe i -  naszym zdaniem - najpiękniejsze jezioro w Tatrach. Tafla wody ma wspaniałą zieloną barwę. Okolice jeziora porośnięte jest kosodrzewiną i okazałymi limbami - jednymi z symboli Tatr. Wspaniałe jezioro, jego otoczenie, wspaniała panorama Tatr wysokich z górującymi Rysami oraz pobliskie lasy świerkowe z przebijającymi się drzewami liściastymi sprawiają, iż okolice Morskiego Oka to jedno z najpiękniejszych i najbardziej różnorodnych miejsc na plener ślubny jaki możecie sobie wymarzyć. A łatwa dostępność w okolice schroniska i możliwość dotarcia tam o świcie czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym.

 

Zdjęcia ślubne na Kasprowym Wierchu

Kasprowy Wierch to natomiast miejsce na plener ślubny bardziej wysokogórski. Z okolic szczytu rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama na Tatry Wysokie, zarówno te po stronie polskiej, jak i słowackiej.  Spoglądając zaś w drugą stronę w dole można podziwiać całe Zakopane oraz okoliczne podhalańskie miejscowości. Dotrzeć tutaj najlepiej koleją linową - wybierając pierwszy wyjazd ze względu na wschodzące dopiero słońce oraz niewielki ruch turystyczny.  Choć istnieje możliwość w pewnych porach roku udać się na Kasprowy Wierch przy zachodzie słońca. Po sesji na Kasprowym Wierchu warto również rozważyć zejście do Kuźnic piechotą, po drodze odwiedzając Dolinę Gąsienicową, Czarny Staw Gąsienicowy czy szałasy w Dolinie Jaworzynki.

Plener ślubny na Rusinowej Polanie

Rusinowa Polana wymieniana jest zawsze pośród najpiękniejszych miejsc widokowych w Tatrach. Jest położona przepięknie u podnóża Tatr Wysokich. Panorama z Rusinowej Polany obejmuje najwyższy tatrzański szczyt - Gerlach, najwyższe w Polsce Rysy, Tatry Bielskie, Lodowy Szczyt, Mięguszowieckie Szczyty… naprawdę długo by wymieniać wszystkie. Decydując się na sesję na Rusinowej Polanie, warto pamiętać o tutejszych szałasach, a przy odrobinie szczęścia można trafić na często wypasające się tutaj stado owiec. Wstąpić można również do oddalonego o 10 minut Sanktuarium na Wiktorówkach, gdzie oprócz ciekawych zdjęć można poczęstować się gorącą herbatą. Szlaki na Rusinową Polanę są bardzo łatwe, odpowiednie dla każdego turysty, a po drodze znajdują się wspaniałe miejsca na zdjęcia w lasach, jesienią ubranymi pięknymi kolorami drzew liściastych.

 

Opracowanie
Fotograf Monika i Łukasz Zakopane

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems