Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Plener w okolicach Rzeszowa

2019-01-21
Cudze chwalicie, swego nie znacie - mówią. I mają rację! Lubimy Podkarpacie. Ba! Lubimy naszą Polskę. Choć piękne, zagraniczne plenery mają swój urok, to dziś skupimy się na tym, co atrakcyjnego ma do zaoferowania nasz rejon. Na co dzień mieszkamy w Rzeszowie, jednak staramy się doceniać malowniczość tej okolicy, tak jak robią to turyści…

Opracowanie
Fotograf Paulina i Maciej Rzeszów

Zamek w Baranowie Sandomierskim

Zdjęcia z sesji plenerowych są świetną pamiątką na długie lata, dlatego wybierając miejsce pleneru warto się zastanowić w jakich miejscach widzielibyście się najbardziej. Bezkresne lasy, rozległe jeziora, monumentalne góry, klimatyczne zamki, sesja w stylu industrialnym? A może coś innego gra Wam w duszy? Jeśli natomiast nie jesteście pewni tego, gdzie poczujecie się najlepiej, to warto wybrać się w miejsce, w którym znajdziecie po trochę wszystkiego (albo chociaż prawie wszystkiego;)). Zamek w Baranowie Sandomierskim jest jednym z takich punktów na Podkarpaciu. Mamy tu wspaniały dziedziniec z dekoracyjnymi kolumnami, zdobionymi ścianami i urokliwymi oknami, przez które o zachodzie słońca wpada na dziedziniec piękne światło. Teren parku wokół zamku daje też spore pole do popisu. Nam szczególnie spodobało się pokaźne jezioro z drewnianym pomostem. Wejście na dziedziniec, a tym samym do parku kosztuje 5zł od osoby.


Połonina Wetlińska

Plener ślubny może być też fajną przygodą! Jeśli lubicie wycieczki górskie, to warto rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady. Połonina Wetlińska to malownicze, przystępne miejsce dla osób lubiących spacery. Wejście pod górę zajmuje około godziny, a ze względów logistycznych najlepiej przebrać się w suknię i garnitur już na górze. Jednak przepiękne widoki są tego „poświęcenia” zdecydowanie warte. Żądnym wrażeń proponujemy nocleg w schronisku i sesję o wschodzie słońca. Gwarantujemy efekt nie do podrobienia! Nie licząc kosztów dojazdu, należy wziąć pod uwagę koszt parkingu – 20zł/samochód.


Zamek w Łańcucie

Jednym z ważniejszych czynników, wpływających na udane zdjęcia jest sprzyjająca pogoda. Co zrobić kiedy całymi dniami pada deszcz, a nie chcecie zdjęć pod parasolem? Jeśli na pewno nie dacie się namówić na romantyczną sesję w deszczu, to polecamy sprawdzoną storczykarnię, znajdującą się na terenie zamku w Łańcucie. Jest sucho, zielono, a przede wszystkim ciepło – na pewno tam nie zmarzniecie. A kiedy przestanie padać, to z powodzeniem można skorzystać z uroków łańcuckiego parku. Szczegóły sesji w storczykarni najlepiej ustalić wcześniej telefonicznie z recepcją Zamku. Wstęp to koszt 10zł od osoby.Wszystkie ceny podane powyżej są cenami obowiązującymi w 2018r. W trakcie planowania sesji zawsze sprawdzamy aktualnie obowiązujące cenniki. 


 
Opracowanie
Fotograf Paulina i Maciej Rzeszów

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems