Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Plener w Gdańsku - Jezioro Otomin, Wyspa Sobieszewska, Wydmy w Łebie.

2018-11-21
Sesje plenerowe w Gdańsku i okolicach
Sesja plenerowa ślubna. Czy warto? Pewnie wiele Par zadaje sobie to pytanie, a przecież tak mało mamy wspólnych zdjęć, najczęściej wykonywane na kijkach selfie, z telefonów lub w pojedynkę, bo przecież drugie z Was robi zdjęcie. Zatem postawmy pytanie, nie czy warto ale gdzie oraz w jakim stylu? My, Magdalena i Sławomir, znamy kilka ciekawych zakątków, są to miejsca ponadczasowe, urocze i stanowiące romantyczną oprawę dla zakochanej Pary. Chcielibyśmy Wam drodzy czytelnicy pokrótce je przedstawić.

Opracowanie
Fotograf Sławomir Gdańsk


Wydmy ruchome w Łebie - sesja plenerowa

To miejsce dość znane jest jednym z najpiękniejszych miejsc na pomorzu. Znajdziemy tu stary las sosnowy, umierający pod naporem piaszczystych gór, tak, niektóre z wydm sięgają prawie 30m wysokości. Wyrastające z piachu uschnięte drzewa tworzą przepiękne tło, sprawiają wrażenie magicznej pustyni Diuny z powieści Herberta. Piękne szerokie plaże wybrzeża również są świetnym uzupełnieniem romantycznej sesji zdjęciowej. Duża odległość od Trójmiasta czyni tę sesję jeszcze bardziej wyjątkową, polecam dla osób naprawdę ceniących niespotykaną oprawę do wspólnych fotografii.

Wydmy ruchome w Łebie 1

Wydmy ruchome w Łebie 2

Wydmy ruchome w Łebie 3

Sesja ślubna z Jeziorem Otomin w tle

MIejsce, w którym słońce pięknie wstaje i zachodzi tuż nad wodą. Złote promienie światła przebijają się przez piękny las, otaczający całe jezioro. Znajdziemy tu również tereny podmokłe, gdzie las wyrasta bezpośrednio z grząskiego pokrytego mchem gruntu. To jedno z ciekawszych i tajemniczych miejsc tych okolic, idealne na poranną owianą tajemnicą mgły sesję.

Jezioro Otomin 1

Jezioro Otomin 2

Jezioro Otomin 3


Wyspa Sobieszewska - propozycja na plener

Na koniec zostawiamy dla Was wisienkę na torcie. Wyspa Sobieszewska, choć całkiem niedaleko Gdańska, kryje w sobie ciekawe, niezbadane i tajemnicze zakątki. Jednym z takich miejsc jest tajemniczy las, gdzie drzewa miast rosnąć ku górze, kładą się po ziemi, wijąc po omszałym podłożu. Niełatwo trafić w to miejsce, gdyż kryje się wśród całkiem zwykłego lasu. Jeśli naszym oczom ukaże się las rosnący po ziemi, drzewa niczym ścięte a żyjące, splątane ze sobą konarami.... to znaczy że jesteśmy na miejscu. Bajkowy las, tak nazwała to jedna z naszych Par.

Wyspa Sobieszewska 1

Wyspa Sobieszewska 2

Wyspa Sobieszewska 3

Opracowanie
Fotograf Sławomir Gdańsk

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems