Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Materac 200x200 z wkładem multipocketowym

2020-12-03
Planujesz kupić nowe łóżko? Rozmiar materaca jest Ci już znany, a teraz zastanawiasz się nad jego rodzajem.

Materac 200x200 cm to materac o dużej powierzchni. Z pewnością będzie na nim wygodnie dwóm osobom. Bez problemu ułożą się w ulubionej pozycji. Jaki model jednak sprawi, że zmiana pozycji nie będzie powodowała ich wzajemnego wybudzania się? Najbardziej polecanym typem materaca 200x200 cm w takim przypadku, zwłaszcza jeśli między partnerami występuje spora różnica wagi, będzie materac z wkładem sprężynowym kieszeniowym. A jeszcze lepiej gdy będzie to konstrukcja ze zwiększoną liczbą sprężyn czyli materac 200x200 cm multipocketowy.

Dlaczego właśnie ten i jaka jest podstawowa różnica pomiędzy konstrukcją pocketową a materacem multipocketowym? Główna różnica polega na ilości sprężyn oraz na tym, że materac 200x200 cm multipocketowy jest mocniejszy i w odczuciu twardszy i sztywniejszy. Materac pocketowy posiada liczbę sprężyn wynoszącą 262 szt/m2, natomiast materac multipocketowy ma ich 510 szt/m2. Konstrukcja kieszeniowa ma sprężyny w kształcie walca. Każda umieszczona jest w osobnych kieszonkach, pracują samodzielnie, niezależnie od siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac pocketowy i materac multipocketowy mają elastyczność punktową a nie powierzchniową. Nie występuje efekt falowania, osoba lżejsza nie stacza się w kierunku cięższej. Sprawdź szeroką ofertę materacy 200x200 cm na https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-200x200-cm-do-spania

Materac 200x200 cm mulipocketowy występuje w wersji jednostronnej oraz jako materac dwustronny (każda strona materaca może mieć inną twardość lub mogą one być takie same). Materac 200x200 cm dwustronny ma wydłużoną trwałość dzięki regularnemu obracaniu materaca i korzystaniu ze stron naprzemiennie. Materace 200x200 cm kieszeniowe dzielimy jeszcze ze względu na wysokość na:

 • standardowe (wysokość sprężyn to 12 cm)

 • mini (sprężyny skrócone o połowę, ich wysokość to 6 cm)

 • lux (sprężyny wydłużone o 5 cm)

Tak duże możliwości wyboru umożliwiają perfekcyjne dopasowanie i spersonalizowanie materaca 200x200 cm.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems