Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Lublin na plener. Zalew Zemborzycki i Kozłówka

2018-11-20
Sesje plenerowe w Lublinie
Lublin - nazywany stolicą wschodniej Polski jest największym i najprężniej rozwijającym się miastem po prawej stronie Wisły. To zaczarowane miejsce przyciągające unikalnym klimatem, bogatą architekturą i licznymi zabytkami. Znajdziemy tu wiele inspirujących miejsc na plener, dziś propozycja 2 różnych plenerów, oba dla ludzi kochających naturę, ciszę i przestrzeń.

Opracowanie
Fotograf Gosia Lublin

Zdjęcia ślubne nad Zalewem Zemborzyckim

Zbiornik wodny na rzece Bystrzycy, ulokowany na południowym krańcu Lublina. 12 kilometrów linii brzegowej oferuje nam ciekawe plenery o każdej porze roku.  Ulubionym miejscem fotografów jest wschodni i południowy brzeg -  tereny zalesione, pełne romantycznych zatoczek, drewnianych pomostów i łódeczek zacumowanych przy stromych piaszczystych brzegach. To miejsce na plener w stylu naturalistycznym, nieskrępowanym i bardziej autentycznym. Dla odważnych możliwość wykonania zdjęć na yachcie, dla szalonych- w wodzie:) Jeśli nie mamy dość, możemy uwolnić wyobraźnię na jednej z pobliskich łąk- na wiosnę w kwiatach, w lecie w zbożu:)

Zalew Zemborzycki 1

Zalew Zemborzycki 2

Zalew Zemborzycki 3

Pałac w Kozłówce - sesja plenerowa

Udając się 30 kilometrów na północ od Lublina dotrzemy do Pałacu Zamoyskich w Kozłówce.  Znajdziemy tu przepiękną Rezydencję z doskonale odtworzonymi wnętrzami (sesje bez lampy błyskowej, 1 dzień w tygodniu, dodatkowo płatne) oraz ogród w stylu francuskiego baroku (bezpłatnie). Można tu zawrzeć związek małżeński w kameralnej Kaplicy, wzorowanej na kaplicy Królewskiej w Wersalu lub przyjechać na sam plener do parku. Pięknie utrzymane trawniki, żwirowe alejki, dostojne, wolno chodzące pawie, rosarium, kilkudziesięcioletnie drzewa i magiczne światło migoczące pomiędzy zielonymi liśćmi- to idealna oprawa dla Pary Młodej. Sesje w tym miejscu dają nam zarówno możliwość połączenia eleganckiego pleneru z architekturą w tle, ze zdjęciami bardziej łagodnymi, nieśpiesznymi  w parku i ogrodzie.

Pałac w Kozłówce 2

Pałac w Kozłówce 3

Pałac w Kozłówce 4

Opracowanie
Fotograf Gosia Lublin

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems