
« powrót do aktualności
Kolejny miesiąc już za nami, a zainteresowanie naszym portalem wciąż rośnie. Już teraz możemy się pochwalić, że unikatowych wejść w samym litopadzie na nasze strony było aż 39 200. To całkiem sporo, porównując poprzednie miesiące. Natomiast wszystkich odsłon było ... aż 936 000. Czyż to nie piękny wynik? Otóż tak.
Ta jesień naprawdę była dla nas złota. Dlaczego? Liczba poleceń 740 mówi sama za siebie. Nie mamy powodów do narzekań. Jesteśmy szczęśliwi, że tak chętnie nas odwiedzacie i polecacie swoim znajomym. Mamy nadzieję, że następnym razem te wyniki będą jeszcze bardziej zaskakujące.
Nasza baza zdjęć liczy ponad 17 000 fotografii ślubnych. I codziennie wgrywane są nowe. Jest co oglądać.
Na uwage zasługuje także nasza Baza Firm Ślubnych. Tylko 2 miesiące wystarczyło aby nasz katalog pomieścił ponad 800 firm ślubnych z każdej kategorii, z każdego województwa. Oczywiście nie poprzestaniemy na tym i będziemy dążyć do tego, aby wszystkie wyniki się powiększyły.
« powrót do aktualności
Najczęściej wybierani fotografowie »







foto na ślub, foto wesela, foto wesele, foto ślub, fotograf na wesele, fotograf ślub, fotografia na wesele, fotografia na wesela, fotografia na ślub, fotografia ślubna, fotografie ślubne, fotografie na ślub, zdjęcia na ślub, zdjęcia ślub, zdjęcia śluby, zdjęcia ślubne, zdjęcia wesele, zdjęcia wesela