Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Jak wybrać miejsce na wesele w plenerze?

2019-03-27
Jeśli zastanawiacie się nad organizacją wesela w plenerze to prawdopodobnie albo jeszcze nic na ich temat nie wiecie, albo nieco słyszeliście i różne opcje chodzą wam po głowie. Przeczytajcie poniżej, jakie są w ogóle możliwości, jeśli chodzi o weselny plener

Teren obiektu weselnego

Najczęściej wesele, jeśli jest organizowane w namiocie to poszukiwane jest miejsce na terenie obiektu weselnego, który dysponuje dodatkowym miejscem na ustawienie namiotu, ale również pięknym i zadbanym otoczeniem, które stanie się tłem całego przyjęcia. Do wielu aspektów technicznych mamy dostęp bezpośrednio z obiektu, a w niektórych przypadkach miejsce na wesele w plenerze jest już przygotowane. Zerknijcie na naszą mapę obiektów weselnych, aby lepiej znaleźć to, czego szukacie https://slubywplenerze.com.pl/mapa/

Wesele na statku

Dla osób, które uwielbiają wodne klimaty wartym rozważenia pomysłem może być wesele na statku czy jachcie. Wzięcie ślubu na środku morza lub jeziora to z pewnością wyjście na przekór tradycyjnym rozwiązaniom. Organizacyjnie nie będzie problemu z posiłkami i napojami, jak również muzyką. Można również połączyć zabawę na statku z atrakcjami na lądzie, do których przypłyniecie.

Na plaży

Kadr jak z filmu lub bajki. Należy chyba do najpiękniejszych ślubnych scenerii i śni się wielu pannom młodym. Szum fal i piękne słońce daje klimat, który niewątpliwie podkreśla urok tej wyjątkowej chwili. W praktyce wymaga oczywiście dużo bardziej zaawansowanych przygotowań, zabezpieczeń, ustaleń i formalności. Po to, żeby nic i nikt nie zakłócił tej wyjątkowej chwili, ale jeśli taki ślub jest marzeniem, to warto po nie sięgnąć.

Miejsce zabytkowe

Miłośnikom historii może spodobać się pomysł organizacji ślubu lub wesela w zabytkowych miejscach. Zamki, pałace albo ich ruiny przy odpowiedniej aranżacji świetnie sprawdzą się jako otoczenie wesela. Możecie rozważyć również organizację całości w temacie historycznym. Zaproponujcie gościom ubiór w stroje z innej epoki, a wszyscy poczują się, jak przeniesieni w czasie.

W górach

Ci, dla których w górach jest wszystko, co kochają zwłaszcza ślub powinni rozważyć w otoczeniu górskiego krajobrazu. Najlepiej jest znaleźć miejsce z satysfakcjonującym widokiem z tarasu, na którym można zorganizować przyjęcie i/lub ślub. Możecie też zdecydować się na sam ślub na przykład na szczycie góry. Będzie być może bardziej kameralny, będziecie potrzebować otwartego urzędnika albo pójść w wersję humanistyczną, ale dla pasjonatów zdobywania szczytów myślę, że jest to wymarzony plener na ślub.

 

Jeśli dysponujecie we własnym ogrodzie przestrzenią, która umożliwia organizację weselnego przyjęcia, możecie również zorganizować wesele u siebie. Atutem jest na pewno znajomość terenu, swobodna aranżacja przestrzeni bez negocjowania warunków z właścicielem terenu (chyba, że nie wy nimi jesteście). Z pewnością jednak zaoszczędzicie na wynajmie sali, pod uwagę natomiast weźcie koszty przystosowania i posprzątania po uroczystości. Więcej porad znajdziecie na https://slubywplenerze.com.pl/

Które z miejsc wydaje się wam najlepsze, o jakim plenerze sami marzycie? Jestem ciekawa Waszych opinii!

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems