Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Płock

Zdjęcia ślubne Płock - 188 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Mazowieckie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Patryk, Płock
Patryk
Płock

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
11621 / 61
Mam możliwość zatrzymania tej jedynej i niepowtarzalnej chwili Państwa ślubu. Moje zdjęcia zawsze przywrócą czar wspomnień za każdym razem, gdy do ręki weźmiecie album z nimi. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług, by móc zawsze cieszyć się tymi uwiecznionymi chwilami.
Fotograf Jakub, Płock
Jakub
Płock

CENA:
1690 ZŁ / SESJA
776 / 21
Fotografując staram się pokazać wszystkie chwile które przeżyliście i chcielibyście zapamiętać, a także te których nie udało wam się zobaczyć. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio, a także do kontaktu.
Fotograf Marek, Płock
Marek
Płock

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
9267 / 9
Jako fotograf ślubny wykonuję profesjonalną fotografię i reportaż ślubny. Proponuję sesje ślubne plenerowe, studyjne, w ciekawych wnętrzach. Realizuję reportaże z przygotowań, uroczystości i przyjęć weselnych. Zapraszam do mojej galerii i potem na spotkanie - omówimy Wasze oczekiwania, propozycje...
Fotograf Andrzej, Płock
Andrzej
Płock

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
13391 / 120
Fotografia ślubna to moja specjalizacja i zamiłowanie, aby wykonywać ją w sposób perfekcyjny. Ta fotografia zawsze przypomina o chwilach szczęścia i radości. Zapraszam do zapoznania się z moimi fotografiami.
Fotograf Adam, Płock
Adam
Płock

CENA:
150 ZŁ / SESJA
760 / 8
-> Ciekawy opis zachęcający Ciebie Człowieku do kliknięcia na mój profil <-
Fotograf Arkadiusz, Płock
Arkadiusz
Płock

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
678 / 4
UWAGA ! Oferta skierowana do świadomych oraz wymagających klientów, Klientów z dużymi oczekiwaniami
Fotograf Joanna, Płock
Joanna
Płock

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
272 / 11
Nietuzinkowy fotoreportaż z Waszego ślubu! Najpiękniejszy dzień uchwycony w niebanalny, kreatywny sposób. Zobacz, przekonaj się sam jak ciekawy może być Fotoreportaż z Waszego wesela! Film i fotografie ślubne! Atrakcyjne pakiety!!!
Fotograf Arkadiusz, Płock
Arkadiusz
Płock

CENA:
950 ZŁ / SESJA
5545 / 77
Jako fotograf ślubny wykonam Państwu piękne fotografie ślubne. Album w którym będą się one znajdowały, będzie cenną i najlepszą pamiątką rodzinną z Waszego ślubu. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Anita, Płock
Anita
Płock

CENA:
1000 ZŁ / SESJA
5 / 0
Ślub jest wyjątkowym dniem dla każdego, wybierając fotografa chcemy, żeby uwiecznił tą chwilę jak najlepiej. Decydując się na współpracę ze mną otrzymasz cudowną pamiątkę na lata.
Fotograf Tomasz, Płock
Tomasz
Płock

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
4252 / 26
Fotografia to moja pasja, którą realizuję w postaci kadrów ślubnych. Moja opowieść fotograficzna nie ogranicza się do zestawu póz w mniej lub bardziej ciekawych miejscach jest to opowieść o życiu i emocjach towarzyszącym nam w życiu codziennym.
Fotograf Bartosz, Płock
Bartosz
Płock

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
3508 / 21
Nie planowałem, że zostanę fotografem, bo nie było to moje marzenie. Fotografia znalazła mnie. Wykonam Państwu z uroczystości ślubnej piękne fotografie. To one będą najlepszą pamiątką na bardzo długie lata. Na fotografiach pokażę nawet Wasze szczęście, miłość, radość i inne emocje. Zapraszam.
Fotograf Grzegorz, Płock
Grzegorz
Płock

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
3368 / 16
Szanowni klienci. Ślub to bardzo ważny i doniosły dzień. To wielka uroczystość. Jeśli ja będę fotografem na Waszym ślubie, to wykonam Wam reportaż i zdjęcia ślubne. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Fotograf Jacek, Płock
Jacek
Płock

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
2302 / 5
Od życia dostajemy tylko tyle lub, aż tyle ile od niego oczekujemy..Ode mnie dostaniecie.. więcej efektów niż obietnic.
Fotograf Paweł, Płock
Paweł
Płock

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1842 / 6
Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył. R. Bresson. Wykonam Państwu z uroczystości ślubnej i weselnej w sposób profesjonalny piękne zdjęcia ślubne. Na nich pokażę m.in. Wasze szczęście, miłość, pocałunki i radość. Skontaktujcie się ze mną a wyślę zdjęcia na e-mail.
Fotograf Andrzej, Płock
Andrzej
Płock

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
2747 / 24
Fotografia jest moją życiową pasją, którą staram się przelać na zdjęcia. Ponieważ wyznaję zasadę, że zdjęcia są dla Was a nie dla fotografa zawsze staram się dopasować do Waszych potrzeb i pomysłów...
Fotograf Łukasz, Płock
Łukasz
Płock

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
1622 / 7
Fotografia Ślubna dla wymagających klientów. Wykonam Państwu w sposób profesjonalny piękne fotografie ślubne o najwyższej jakości. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Fotograf Paweł, Płock
Paweł
Płock

CENA:
2350 ZŁ / SESJA
1411 / 9
Kliknij na mój profil i polub to co robię :) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Fotograf Andrzej, Płock
Andrzej
Płock

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1407 / 4
Zdjęcia z pasją specjalnie dla Was. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej.
Fotograf Aneta, Płock
Aneta
Płock

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
989 / 22
Oferuję nowoczesne i świeże podejście do fotografii, zgodne z aktualnymi trendami oraz waszym zapotrzebowaniem. Fotografia to moja wielka pasja, którą rozwijam już od wielu lat. Jest mi niezmiernie miło, że zainteresowaliście się moją ofertą i gorąco zachęcam do skorzystania z niej. Zapraszam również do zapoznania się z moim portfolio.
Liczba pozycji: 188
Województwo Mazowieckie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Płock - nasz przewodnik

Ślub to wydarzenie, które chce się pamiętać i do którego chce się wracać nawet po wielu latach, aby przypomnieć sobie szczegóły tego wydarzenia i wzruszającą atmosferę, jaka mu towarzyszyła. W tym celu konieczne będzie zatrudnienie profesjonalnego kamerzysty ślubnego, który udokumentuje wszystkie chwile od przygotowań, aż po sesją ślubną. 

 

Wybór dobrego fotografa ślubnego może być trudny, ale nasz serwis jest w stanie w tym pomóc. Umożliwia on, bowiem znalezienie właściwego fotografa, który będzie w stanie zrealizować zdjęcia ślubne i sesję w plenerze tak jak sobie tego życzycie. Dzięki serwisowi macie Państwo dużo możliwości w jednym miejscu. Natomiast w portalu lokale-wesele.pl/plock znajdziecie wymarzoną salę na przyjęcie weselne.

 

Fotograf na wesele

 

W Płocku młode pary mają do dyspozycji sporą rzeszę fotografów, którzy specjalizują się w fotografii ślubnej. To bardzo trudna dziedzina, bo wymaga oka do detali, sporych umiejętności filtrowania materiału i kreatywności, a także pracy pod sporą presją. Ślub zdarza się tylko raz i nie można go powtórzyć, dlatego jeśli fotograf zepsuje zdjęcia ślubne, to nie będzie okazji do naprawienia błędu. Dobry fotograf ślubny wie, że spoczywa na nim poważna odpowiedzialność i nie pozwoli sobie utracić zaufania młodej pary. 

 

Wybierając fotografa na wesele, trzeba kierować się w pierwszej kolejności jego umiejętnościami. Można się z nimi zapoznać studiując portfolio kandydata. Widać z niego nie tylko dobrą rękę do zdjęć, ale także otwartość fachowca na korzystanie z nowych pomysłów, co jest bardzo pozytywną cechą. Jeśli każda sesja zorganizowana przed fotografa wygląda tak samo, to nie ma co liczyć na wyjątkowe zdjęcia. 

 

Wyjątkowe zdjęcia ślubne

 

Jakość zdjęć ślubnych zależy przede wszystkim od fotografa, od tego, czy potrafi on uchwycić odpowiednie momenty i przekazać się w wyjątkowy sposób. Spore znaczenie ma tutaj ślubna sesja plenerowa, bo to ona jest elementem, który wyróżnia ślubne zdjęcia od innych. Na szczęście w tej kwestii nie trzeba w całości zdawać się na fotografa, para młoda sama także może zaangażować się w przygotowanie takiej sesji. Zaplanowanie jej według własnego pomysłu i znalezienie pleneru ślubnego to najlepszy sposób na zapewnienie sobie niepowtarzalnych zdjęć. Plener i pomysł oddadzą osobowość młodej pary i będą znacznie bardziej intymną pamiątką w porównaniu z sesją całkowicie przygotowaną przez fotografa. Sam proces planowania i szukania miejsca to też okazja do świetnej zabawy, tworzenia wspólnych marzeń i planów i negocjowania wspólnej wersji. Takiej sesji para młoda na pewno nie pożałuje. 

 

Sesja plenerowa - gdzie? 

 

Plener ślubny to kwestia poddawana gorącej dyskusji. Jaki jest najlepszy? Czy aby stworzyć wyjątkowe zdjęcia, trzeba wyruszyć w podróż do Paryża lub Wenecji? Niektóre pary rzeczywiście decydują się na zorganizowanie sesji za granicą np. we Francji, Grecji lub Włoszech i efekty są zachwycające. Osoby, które nie chcą jechać tak daleko mogą wykorzystać urocze widoki pobliskiej Pragi lub zrobić wyjazdową sesję ślubną nad morze lub w góry. Zwykle jednak nie potrzeba aż tak dużego wysiłku, bo dobry plener można z łatwością znaleźć w  okolicach miejsca zamieszkania. Renesansowy pałac, zadbany park z ogrodem japońskim, militarne bunkry, każde miejsce da się kreatywnie wykorzystać w sesji ślubnej, trzeba tylko wykorzystać swoją kreatywność. Powodzeniem ostatnio cieszą się szczególnie nietypowe plenery ślubne, do których zaliczają się opuszczone budynki, tereny postindustrialne, czy nieczynne stacje kolejowe. W Płocku na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem tak standardowych, jak i niebanalnych plenerów ślubnych!

 

Opcje plenerów ślubnych w Płocku

 

Miasto Płock to dawca stolica Polski i obecnie bardzo znany ośrodek kulturalny w kraju. Odbywa się tutaj wiele imprez i festiwali o zasięgu ogólnopolskim i europejskim. Na piękno miasta wpływa przede wszystkim wspaniała zabudowa i liczne klimatyczne miejsca. Centralnym deptakiem miasta jest ul. Tumska oraz równie atrakcyjna ul. Grodzka wzdłuż których mieści się wiele pięknych kamienic, które dość korzystnie mogą być tłem na wiele pięknych zdjęć. Stary Rynek z Ratuszem to kolejne "obowiązkowe" miejsce, w którym należy być.

 

Wielką atrakcją jest molo w Płocku, które szczególnie po zmroku staje się bardzo klimatyczne i nadaje się z pewnością na romantyczne spacery. Charakterystycznymi budynkami, które warto obejrzeć są: budynek Muzeum Mazowieckiego, Klasztor Benedyktynów oraz Katedra Mariawicka. Płock to miasto bogate w historyczne perełki, jednak walory przyrodnicze są także wielkim atutem miasta.

 

Wspaniałe tereny nad rzeką Wisłą dopełniają piękny klimat miejsca. Sesja ślubna na tle Wisły może być dobrym wyborem. Okolica także jest pełna kolejnych atrakcji, których jednak w samym Płocku jest tak dużo, że raczej zbędne jest ich wymienianie.

 

Płock to urocze miasto z pięknymi terenami, dlatego każda para młoda będzie mogła przebierać w plenerach ślubnych. Wybranie odpowiedniego fotografa z Płocka bardzo tym pomoże, bo będzie on w stanie polecić najlepsze miejsca. Dlatego warto dobrze się zastanowić nad tym wyborem. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems