Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Dariusz

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 5
Poleceń: 171
Odsłon: 5718

Doświadczenie to bardzo ważna sprawa w takiej dyscyplinie jak reportaż ślubny. Do tego sprzęt wysokiej klasy i można realizować swoje pasje.

Brałem udział w konkursach, a moja działalność fotograficzna obecna jest w galerii Związku Polskich Artystów Fotografików. Chciałbym, aby fotografie budowały reportaż, i na tym się głównie skupiam. Ten wyjątkowy dzień, jakim jest ślub, powinien być profesjonalnie sfotografowany, powinien oddawać prawdziwy charakter.

Mam swoje ulubione miejsca, jednak sesję zdjęciową możemy zrealizować w miejscu, gdzie Państwo będziecie czuli się najlepiej. Może to być kawiarnia, w której spotkaliście się na pierwszej randce, albo interesujący park, w którym dobrze się Wam gawędziło. Kieruję się w swojej pracy doświadczeniem.

Uwzględniam potrzebę dostosowania czasu do realizacji zdjęć. Poinformuję na co zwrócić uwagę przy planowaniu i łączeniu ze sobą szczegółów. Zapewne bardzo ważne jest zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzycie, przecież dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Jestem otwarty na wszelkie Państwa sugestie w tym temacie. Chętnie wysłucham propozycji. Bardzo ważne są szczegóły planu zdjęciowego.


Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie informacyjne, podczas którego przy kawie lub herbacie, przybliżę szczegóły oferty oraz realizacji zdjęć. Przedstawię swoje propozycje sesji plenerowych oraz zaprezentuje:

  • wysokiej jakości: albumy i fotoksiążki (standardowa wielkość rozkładówki 30x60 cm)

  • upominki dla najbliższych w postaci fotokarnetów

  • pendrive zaprojektowany indywidualnie dla każdej Pary

  • fotocanvas czyli wydruk na bawełnianym płótnie

  • canvas czyli wydruk na matowej tkaninie syntetycznej


Działam na terenie całej Polski.

 

Sprzęt

Używam Wysokiej klasy sprzętu firmy Canon

Najnowaszy sprzęt dedykowany do zdjęć ślubnych EOS 5D Mark III oraz zapasowe body EOS 5D Mark III

Fuji X-T1

Podstawowe obiektywy z profesjonalnej lini L o bardzo jasnej optyce oraz obiektywy zapasowe. Zestaw filtrów polaryzacyjnychfirmy B&W

4 lampy błyskowe Canoan 600 EX RT o dużej mocy wraz z zestawem akcesorii. Pracujące w zestawie, sterowane radiowo. To najnowsze rozwiązanie firmy Canon

Zestaw bezprzewodowych wyzwalaczy niezbędnych do kreatywnego oświetlenia planu zdjęciowego.

Blendy, prasolki, filtry oświetleniowe, statywy dają mi szerokie możliwości aranżacji.

 

 

 

 

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3900 zł
3900 zł

Pakiet Platynowy

3600 zł
Pamięć przenośna zawierającą wszystkie zrealizowane zdjęcia w dużej rozdzielczości Indywidualnie zaprojektowana okładka i nadruk na pendrive. Galeria Internetowa z możliwością własnego zarządzania treścią ZAKRES: Przygotowania + Ceremonia + Przyjęcie + Sesja w innym dniu
3600 zł

Pakiet Złoty

3200 zł
Pamięć przenośna zawierającą wszystkie zrealizowane zdjęcia w dużej rozdzielczości Indywidualnie zaprojektowana okładka i nadruk na pendrive Galeria Internetowa z możliwością własnego zarządzania treścią ZAKRES:Ceremonia + Przyjęcie + Sesja w innym dniu
3200 zł

Pakiet Srebrny

2800 zł
Pamięć przenośna zawierającą wszystkie zrealizowane zdjęcia w dużej rozdzielczości Indywidualnie zaprojektowana okładka i nadruk na pendrive Galeria Internetowa z możliwością własnego zarządzania treścią ZAKRES: Przygotowania + Ceremonia + Przyjęcie
2800 zł

Pakiet Brazowy

2500 zł
Pamięć przenośna zawierającą wszystkie zrealizowane zdjęcia w dużej rozdzielczości Indywidualnie zaprojektowana okładka i nadruk na pendrive Galeria Internetowa z możliwością własnego zarządzania treścią ZAKRES: Ceremonia + Sesja lub Ceremonia + Przyjęcie
2500 zł

Napisz do fotografa

3900 zł / sesja
Fotograf Dariusz, Warszawa
Fotograf Dariusz, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Piękne zdjęcia, Darek jest super i z całego serca polecamy!!
Aleksandra Michalska i Edvard Hedenius, ślub: 2017-09-23
Wspaniały człowiek, profesjonalista podchodzący z sercem do swojej pracy ! Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Darka każdej parze, która chce w jak najlepszy i oryginalny sposób uwiecznić wspomnienia, z tego jakże ważnego dnia.
Jakub Kołodziej, ślub: 2017-07-15
Bardzo dobry fotograf. Polecam! Z żoną byliśmy bardzo zadowoleni, wywiad, dyskretne zdjęcia, kunszt artystyczny i rzemieślniczy bajka! Polecamy go każdemu kto pyta o fotografa.
Artur Sienicki, ślub: 2016-05-28
"Tam gdzie kończą się słowa, zaczyna fotografia" - to nie tylko dobrze brzmiący i zachęcający slogan. To obietnica, którą Darek zrealizował w 100% :) Nasze zdjęcia ślubne mówią same (: Opowiadają historię tego dnia, budują klimat, ale przede wszystkim przypominają uczucia, które nam towarzyszyły ;) Darek był bardzo wsłuchany w nasze pomysły i wychodził im na przeciw z własną inicjatywą. Nie zasypał nas standardową "ofertą", ale przygotował propozycję dostosowaną indywidualnie do naszych niekonwencjonalnych potrzeb (: Od Darka otrzymaliśmy profesjonalnie wykonane fotografie. Byliśmy pod wrażeniem jak dobrze dobierał obiektywy i oświetlenie do zastanych warunków. Materiał został poddany obróbce graficznej, a jakość etui i albumów jest niezwykle wysoka! "Ma to oko!"- a to ważne :) Pięknie dobrał kadry, złapał momenty! :) Dostaliśmy jeszcze coś :) (i nie mówię tu o ciasteczkach wypiekanych przez żonę Darka ;) Zaufanie i poczucie pewności :) Byliśmy spokojni, że ta niewidzialna obecność Darka na naszym ślubie i przyjęciu zaoowocuje pięknymi fotografiami - kadrami pełnymi naszych uśmiechów, detali, które zauważył. Prywatnie - przemiły człowiek :) Drodzy! Rezerwujcie póki jeszcze ma wolne terminy w swoim foto kalendarzu (: Tak, aby Darek znów mógł opowiedzieć kolejną historię!
Kamila Borowska, ślub: 2015-08-01
Polecam :)
Zbigniew Trzcianwoski, ślub: 2011-09-03
Wykonanie: DigiHex Systems