Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Tomasz

 - fotograf Góra Puławska
Fotografia ślubna Góra Puławska, województwo Lubelskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 9
Poleceń: 235
Odsłon: 26037

Ślub jest jedną z tych przepięknych chwil w życiu, które koniecznie muszą być upamiętnione na profesjonalnie wykonanych zdjęciach ślubnych. Fotografie ślubne profesjonalnie wykonane, to wspaniała, najlepsza na pewno pamiątka z całej uroczystości ślubnej i to na całe życie.

Nazywam się Tomasz, a fotografia była i jest moją pasją od bardzo dawna.

Jeśli przyszłe Młode Pary pragną wspaniałych, pięknych, profesjonalnych i nie banalnych zdjęć i fotografii ślubnych wykonanych z pełnym zaangażowaniem, to uważam, że Państwo trafiliście na właściwy adres. Będę się cieszył i nie zawiodę Was, jeśli mnie zatrudnicie na Waszym ślubie. Zawsze każde zlecenie traktuję indywidualnie, starając trafić w gust i preferencje klientów. Posiadam w mojej głowie dużo własnych koncepcji, ale zawsze chętnie zrealizuję każdy Wasz pomysł.

Często słyszę jak przyszłe Młode Pary mówią „nie chcę zdjęć, bo nie jestem fotogeniczna lub fotogeniczny”, ale ja zawsze w takich sytuacjach z uporem maniaka staram się udowodnić, że rolą fotografa ślubnego jest takie ukazanie osoby, aby wydobyć z niej drzemiące piękno. Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, jakie wykonuję to uchwycenie emocji, szczęścia, radości. Staram się jak tylko potrafię swoimi umiejętnościami wydobyć z nowożeńców to, co u nich jest wyjątkowe, piękne, indywidualne, spontaniczne, a bardzo często głęboko ukryte. Muszę w sposób profesjonalny utrwalić wyjątkowy nastrój ceremonii.

Mam podstawy, aby tak twierdzić, bo współpracując z firmą szkoleniową miałem okazje to udowodnić podczas studyjnej sesji zdjęciowej, będącej integralną częścią szkolenia„Sztuka pewności siebie”.

Przyznają całkowicie szczerze, że jeszcze kilka lat temu uważałem, że fotografie ślubne to nie jest to, co w fotografii pociąga mnie najbardziej. To rozumowanie moje zmieniłem po sesji ślubnej, jaką wykonałem na prośbę moich przyjaciół. W takich sytuacjach mam jedyną okazje pokazać niepowtarzalne piękno, emocje, uczucia, ocalić te chwile przed tyranią czasu. Radość w oczach nowożeńców oglądających zdjęcia mojego autorstwa wykonane podczas ich uroczystości ślubnej, daje mi największą satysfakcję.

Proszę o kontakt z moją osobą, ustalimy wszystkie szczegóły, abyście Państwo byli ze wszystkiego zadowoleni!!!!

Sprzęt

Każdy fotograf ślubny, który podejmuje się wykonywania zdjęć podczas całej uroczystości ślubnej i wesela powinien posiadać odpowiednie umiejętności, doświadczenie, które pozwolą mu na wykonanie doskonałej pamiątki, jaką będą profesjonalnie wykonane zdjęcia i fotografie ślubne. Również musi posiadać nowoczesny sprzęt fotograficzny.

Jako fotograf ślubny w tym celu posiadam nowoczesną aparaturę i sprzęt fotograficzny.

Wykorzystuję w pracy znaną i nowoczesną firmę CANON i używam w tym celu: CANON 1D mak IV i 5D markII, obiektywy CANON L 14 mark II, 24 1,4f mark II, 35 1,4f, 85 1,2f.

Posiadam zawsze przy sobie, gdyby były potrzebne lampy studyjne i lampy plenerowe.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3900 zł
3900 zł

Pakiet Plener 4h

1500 zł
Spotkanie 4 godzinne - pora dnia do wyboru :-)
1500 zł

Pakiet jednodniowy

3300 zł
Reportaż z całego dnia ślubu od godziny 13 do godziny 1 w nocy. ( przygotowanie, plener, ślub, wesele, sesja noc) Wykonuję około 1000 zdjęć do wywołania przepieknie :-) przygotuję około 300.
3300 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Tomasz, Góra Puławska
Fotograf Tomasz, Góra Puławska Ocena: 5,00 / 5 9 opinii
Wybraliśmy Pana Tomka przypadkowo z portalu, po obejrzeniu jego portfolio w sieci. To był jeden z najlepszych wyborów jaki dokonaliśmy podczas przygotowań ślubnych. Zdjęcia przewyższyły nasze oczekiwania. Tomek uchwycił te najbardziej wyjątkowe momenty, potrafił oddać emocje, które towarzyszyły nam i naszym bliskim, nie mówiąc już o wysokiej jakości samych fotografii. Dodatkowo jest bardzo sympatycznym człowiekiem, z dużym poczuciem humoru, co zdecydowanie ułatwiło nam współpracę, bo nie czuliśmy się sztuczni i spięci. Żałujemy, że nie udało nam się umówić na sesję w plenerze bo niestety ze względu na termin ślubu, pogoda nie dopisała. Mamy natomiast nadzieję, że uda nam się zaprosić Tomka do współpracy kiedy będziemy organizować Chrzciny :) Bardzo serdecznie polecamy. Klaudia&Piotrek
Klaudia Paczuska, ślub: 2016-10-15
Zdjęć jeszcze nie mamy więc nie mogę ocenić ale bardzo sympatyczny człowiek;)
Iwona i Daniel, ślub: 2016-10-01
Dziękujemy za pomoc, wsparcie i przepiękne zdjęcia, które będą pamiątką ślubną. Super oko, super podejście a tym bardziej cenne porady jak wypaść korzystnie na zdjęciach w tym szczególnie stresującym dniu. Bardzo ale to bardzo polecamy wraz z mężem. Pozdrawiamy, Karolina i Michał Kosut
Karolina Skowrońska, ślub: 2015-10-16
Gdy zobaczyliśmy portfolio Tomka, wiedzieliśmy, że warto mu zaufać. Ale gdy zobaczyliśmy gotowe zdjęcia z naszego ślubu i wesela- oniemieliśmy z zachwytu! Pięknie skomponowane, w bajecznych barwach, uchwyciły nasze najgłębsze uczucia. Polecamy, bo praca z Tomkiem to przyjemność - można liczyć na profesjonalne wskazówki i prawdziwe wsparcie.
Agata Czarnowska, ślub: 2011-09-10
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że trafiliśmy na najlepszego fotografa pod słońcem :D Tomasz jest genialnym fotografem i polecamy go wszystkim, którzy chcą mieć ze ślubu piękną pamiątkę w postaci cudownych zdjęć :D Zrobił dla nas wszytko tak jak się nam wymarzyło :) po prostu GENIUSZ :D
agata paduch, ślub: 2010-09-18
Udane zdjęcia to takie, które zatrzymują wybraną chwilę i pozwalają się nim delektować w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Dzięki Tomkowi możemy cofnąć się w czasie i przeżywać wszystko od nowa. Jest niesamowitym połączeniem zjawiskowości i profesjonalizmu. Zdjęcia urzekają od pierwszego wejrzenia. Sa piękne i prawdziwe. Wyjątkowy talent Tomka jest widoczny w każdym ujęciu. Ma niesamowite wyczucie piękna, a przede wszystkim jego głowa jest pełna oryginalnych pomysłów. Zdjęcia te są istnym kuszeniem, aż chce się więcej... Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą sesję. Ewelina i Irek
EWELINA IREK FURGA, ślub: 2010-08-14
Wspolpraca z panem Tomaszem to sama przyjemnosc;)Polecamy serdecznie!
Karolina i Piotr Sadłowscy, ślub: 2009-09-12
Fotograf ekstra, a zdjęcia przepiękne.
Dorota i Tomek, ślub: 2009-08-22
Ja z czystym sumieniem polecam Tomasza, który zrealizował nam doskonałą relację z ceremonii wesela i plenerowej sesji, która bardziej przypominała sesję modową, a nie zwykłe robienie zdjęc. Tomek angażuje się całym sobą w zlecenie dając z siebie wszystko. Uśmiechnięty, pogodny i profesjonalny w każdym calu. Oprócz doskonałego warsztatu, sprzętu i organizacji ma niebywale "oko" do podpatrywania emocji, relacji, gry swiatła i zamieniania chwil w pamiątkę na całe życie. Kto go pozna dowie się, że zawodowo zajmuje wysokie stanowisko "publiczne". Zdjęcia, a przede wszystkim sprawianie ogromnej przyjemności młodym parom to jego hobby, które udziela się także młodym, którzy dostają zawsze to czego pragną, a nie to "co wyjdzie". Z tego co wiem z terminami u Tomka już ciężko na 2009 rok, ale próbujcie. Wielu jest fotografów, którzy w portfolio maja cudne zdjęcia.., które niestety są wybrane z dziesiatek tysięcy fotek. U Tomka nie ma pokazowej galerii..., ponieważ wszytkie zdjęcia, które ja nazywam obrazami (zdjęcia robi teraz każdy) są trafione i wyjątkowe, takie, które można zamieścić na pierwszej stronie każdego portfolio, strony www, czy prezentacji. Obrazy, które wprawiają w zachwyt rodzinę, znajomych i nas samych. My mówimy na niego CZARODZIEJ, zasługuje na to.
Łukasz i Ada Szurgot, ślub: 2009-06-06
Wykonanie: DigiHex Systems