Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Jacek

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 8
Poleceń: 271
Odsłon: 11118

Profesjonalnie, z dziesięcioletnim doświadczeniem. Z zaangażowaniem zawsze na 120%, tak jakby był to mój pierwszy reportaż. Nie szukam tanich efektów, skupiam się na świetle, gestach i emocjach. Stanowi to dla mnie najważniejsze atrybuty dobrych zdjęć, na których tętni życie, widać emocje i uczucia sportretowanych osób. W reportażu wtapiam się w Wasz ślub bezszelestnie, nie zwracając uwagi, zachowując nieustanną czujność w poszukiwaniu świetnego kadru. Gdy zapraszam, zachęcam do sesji portretowej zamieniam się w asertywnego, uprzejmego i przekonującego członka Waszej Rodziny. Wszystko w trosce o najwyższą jakość zdjęć, o Waszą satysfakcję.

 

Jestem zawodowym fotografem, czesto pracuję przy sesjach komercyjnych, moje portfolio i oferta ślubna jest adresowana do świadomego estetycznie odbiorcy, który szuka wysmakowanych fotografii.. Moja oferta skonstruowana jest modułowo z uwzględnieniem mini-pleneru w dniu ślubu, gdzie mogę zrobić Wam sesję portretową z najbliższymi, świadkami, Rodzicami, tego nie można zrealizować podczas pleneru w innym dniu. Polecam zawsze rozpoczęcie pracy od przygotowań bo one mają swój niepowtarzalny klimat i jest na nich miejsce na portrety wszystkich zaangażowanych w Wasz dzień, bliskich Wam osób.

 

Pracuje w całej Polsce i w Europie, fotografowałem już w Danii i w Norwegii. Jestem otwarty na wyjazdowe sesje plenerowe, narzeczeńskie i poślubne. Z przyjemnością przylecę do Was również na uroczystości weselne, gdziekolwiek by były zaplanowane.

 

Umowę warto podisać najpóźniej na 10 miesięcy przed planowanym ślubem. Po tym czasie trudno będzie o wolny termin.

 

Wszystkie szczegóły przedstawiam podczas spotkania lub przez e-mail. Wysyłając zapytanie, otrzymacie linki do przykładowych reportaży i sesji ślubnych.

Zapraszam.

 

Sprzęt

Zestaw uzywanego sprzętu:

Canon 5D II 21mln px.; Canon 6D 20 mln px; Canon 50 f1.4, Canon 120 f2 L, Canon 17-40 f4 LCanon 35mm f2; Canon 80 f1.8; Hasselblad 500c/m; planar 80mm f2.8;2 lampy studyjne 200w/s; beauty dish 60mm; Softbox octa 120mm.

Parasolki, blendy, statywy; lampy systemowe Canon Speedlite 580EX oraz 430EX.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3900 zł
3900 zł

Napisz do fotografa

3900 zł / sesja
Fotograf Jacek, Warszawa
Fotograf Jacek, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 8 opinii
Jacek, ninja fotografii, przemykający na granicy światła i cienia niezauważany przez nikogo. Wytrawny rewolwerowiec z aparatem fotograficznym zamiast broni. Trafia wszystko i wszystkich zacierając granice pomiędzy mrokiem i światłością. Kompozycja i ekspozycja, nasycenie i barwa, aberracja i perspektywa gną się i dostosowują do wymagań mistrza. Krocząc swoją shashin-dō Jacek pokona każdą przeciwność i wykona reportaż w każdych warunkach, a efekty jego pracy przerosną wszelkie oczekiwania.
Ewa Kot i Marcin Giziński, ślub: 2017-09-03
Długo szukałam fotografa na swój ślub. Jacek to istny strzał w dzisiątkę! Zdjęcia zachwycają :)
Emilia Sikorska, ślub: 2017-05-27
Fotograf swoim profesjonalizmem i podejściem do drugiego człowieka stworzył niesamowicie przyjazną atmosferę, minisesja przed ślubem sprawiła, że do kościoła poszliśmy meeega wyluzowani, następnego dnia po weselu otrzymaliśmy już próbkę obrobionych zdjęć - mistrzostwo...na weselu Jacek był totalnie niewidoczny, polował na zdjęcia niczym myśliwy, dzięki czemu nikt z gości nie czuł, że musi zapozować, wszyscy zachowywali się naturalnie. Z czystym sumieniem, ze szczerego serca polecam Jacka, który dla mnie jest mistrzem.
Łukasz Kapusta, ślub: 2016-07-30
Profesjonalista. Zdjęcia piękne, pełne uczucia i emocji. W najbliższej przyszłości planujemy z mężem sesje rodzinną, nie wyobrażamy sobie, żeby ktoś inny był fotografem :)
Magdalena Matulka, ślub: 2015-08-15
Polecamy Jacka i jego partnerkę Ewę która była naszą kamerzystką! Pełen profesjonalizm, przyjemna i przyjazna atmosfera, wszystko tak jak sobie wymyśliliśmy.
Edyta Motyczyńska, ślub: 2014-08-02
Od pierwszej korespondencji Jacek sprawił na nas bardzo dobre wrażenie. Jest osobą otwartą na pomysły. Jednocześnie, potrafi sam zasugerować ciekawe rozwiązania. Jest uprzejmy i miły. Współpraca z nim i kontakt to sama przyjemność. Jacek ma swój indywidualny styl fotografii, który bardzo nam się podoba. Jego zdjęcia są naturalne – takie jak odbiera to nasze oko bez zbędnych sztucznych zabiegów upiększających w programach graficznych. W trakcie pracy zwraca dużą uwagę na dostępne światło zastane, przez co jego zdjęcia nabierają wyjątkowego charakteru. Czujne oko Jacka dostrzega wkoło drugoplanowe sytuacje, twarze, przedmioty warte sfotografowania, dzięki czemu cały reportaż ogląda się z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Jacek robi rewelacyjne portrety, co świetnie można wykorzystać w plenerze. Jacek sięgając na spust migawki ma wizje tego, co chce uchwycić, czasem stając na poręczach, parapetach i innych dziwnych rzeczach, aby tylko uchwycić „to coś w tym momencie” :-) Efekty są niesamowite. Polecamy Jacka. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały reportaż i współpracę. Paulina i Sławek.
Slawek, ślub: 2013-05-11
Pan Jacek jest cudownym człowiekiem, a przy tym wspaniałym fotografem, co w połączeniu tworzy mieszankę idealną. Nie krępuje. Uśmiechem i rozmową rozładowuje napięcie i przekonuje wszystkich do fotografowania. Czuliśmy się świetnie obsłużeni fotograficznie. Dziękujemy.
Ewa i Mateusz, ślub: 2012-10-13
Wybór tego fotografa okazał się strzałem w dziesiątkę. Pan Jacek był punktualny, zorganizowany, a przy tym niesamowicie uśmiechnięty i pełen energii i pomysłów. Współpraca na najwyższym poziomie, a na zdjęcia nie musieliśmy czekać wcale długo, aż się zdziwiliśmy, gdyż od znajomych slyszeliśmy, że fotografowie zazwyczaj poniżej miesiąca nie schodzą z oddawaniem materiału. I to jest ogromny plus dostawiony do celującej oceny, gdyż mieliśmy jeszcze ochotę na oglądanie zdjęć, pamiętaliśmy wszystko i mieliśmy przy tym dużo śmiechu i wzruszeń. Pan Jacek jest osobą bezpośrednią i przez to ma także łatwość w docieraniu do gości, którzy patrząc na jego pracę, którą wykonuje z pasją, skupieniem i uśmiechem, chętnie stają przed jego obiektywem. A materiał cudny. Piękny reportaż pełen emocji i decydujących momentów. Dziękujemy z całego serca! To będzie piękna pamiątka na całe życie !
Ania i Andrzej, ślub: 2012-10-12
Wykonanie: DigiHex Systems