Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Małgorzata

 - fotograf Gdańsk
Fotografia ślubna Gdańsk, województwo Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 284

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2200 zł
2200 zł

Sprzęt

Używam nowoczesnego sprzętu fotograficznego: NIKON D700, NIKON D7000 oraz co bardzo ważne:

- jasne obiektywy, dużą lampę i różne inne potrzebne akcesoria fotograficzne. 

Na wypadek awarii mam sprzęt zapasowy.

Opinie o fotografie (11)

Fotograf Małgorzata, Gdańsk
Fotograf Małgorzata, Gdańsk Ocena: 5,00 / 5 11 opinii
Witam, zdjęcia poprostu rewelacja coś pięknego. Aż codziennie chce się je oglądać . Będziemy polecać każdemu kto będzie potrzebował fotografa . Dziękujemy za miłą współprace.
Tomasz Pankowski, ślub: 2012-07-14
Jesteśmy zadowoleni z usług Pani Małgosi. Zdjęcia bardzo dobrej jakości, ciekawe i niebanalne ujęcia. Prezentacja wykonana zgodnie z naszymi sugestiami i życzeniami. Polecamy:-)
Anna i Piotr, ślub: 2011-10-01
Atmosfera przy robieniu zdjęć była bardzo miła. Zdjęcia wyszły profesjonalne. Lepiej chyba być nie mogło. I do tego nieskończona ilość pomysłów na piękne ujęcia. Bardzo dziękujemy Pani Fotograf!!
Magdalena i Andrzej Jóźwik, ślub: 2011-09-03
Pani Małgorzata to profesjonalny fotograf potrafiący w pełni wykorzystać miejsce plenerowe jak i zabudowane. To fotograf, który czerpie dużo przyjemności ze swojej pracy co przekłada się na wspaniałą współpracę i rewelacyjne zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na Małgosię.
Aneta Kołodziejska, Karol Pokus, ślub: 2010-10-09
Bardzo kreatywna i sympatyczna Pani Fotograf. Stosuje nietypowe i bardzo ciekawe pomysły. Jesteśmy już po sesji w plenerze i czekamy teraz na efekt finalny w postaci zdjęć i albumu.
Krystyna Magrel, Arkadiusz Machaj, ślub: 2010-07-24
Duzy profesionalizm. Indywidualne podejscie do klienta. Wysoka jakosc zdjec. Mila wspolpraca. Niezapomniane wspomnienia z sesji plenerowej. Najlepsza pamiatka slubna. Goraco polecamy!
Agnieszka Leonik i Tomasz Szreder, ślub: 2010-06-26
Zdjęcia były robione w kościele i w plenerze. Zdjęć jeszcze nie widzieliśmy ale sesja odbyła się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Nie lubię mieć robionych zdjęć a udało mi się rozluźnić i zapomnieć o tym, że mam robione fotki a to dla mnie dużo znaczy. Na razie jestem zadowolona a jeszcze bardziej pewnie będę zadowolona gdy zobaczę zdjęcia.
Agnieszka i Paweł Detyna, ślub: 2009-09-05
Pani Małgorzata jest profesjonalistką w 100%, poza tym jest przemiłą osobą. Jeśli miałabym wybierać po raz drugi fotografa, to z całą pewnością wybór mój padłby na Małgosię.
Urszula Tarczyńska, ślub: 2009-08-29
Duży profesjonalizm, a przy tym miła atmosfera. Fantastyczne zdjęcia!!! Bardzo chętnie do nich wracamy, a nasza córeczka jest zachwycona. Polecamy, naprawdę warto
Aneta i Marek Babacz, ślub: 2009-08-08
świetnie i bardzo profesjonalnie
katarzyna i patryk hofman, ślub: 2009-08-01
Witamy z przyjemnoscia wystawiamy pozytywny komentarz :mila i sympatyczna Pani z rzetelnym i profesjonalnym podejsciem do tematu plus wrodzony talent do fotografii ,polecamy i pozdrawiamy:)
lukasz sienski anna piatkowska, ślub: 2009-07-11

Zobacz także galerie innych fotografów

Łukasz - fotograf Gdańsk

2200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(16 opinii)
Poleceń: 180
Warto zatrzymać czas...... Jestem fotografem ślubnym i potrafię zatrzymać czas, który nieustannie upływa. Wykonam wspaniałe zdjęcia ślubne i one zatrzymują ...

Karolina - fotograf Gdańsk

2200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 275
Bardzo mi miło, że szukając fotografa trafiliście właśnie mnie. Zapraszam do mojego świata - mam nadzieję, że zostaniecie w nim ...

Radomir - fotograf Gdańsk

2200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(2 opinie)
Poleceń: 75
Profesjonalnie wykonane ślubne fotografie są moim wyzwaniem. Pragnę na nich zatrzymywać chwile i uchronić je przed sztuczkami upływającego czasu... Zapraszam ...
Wykonanie: DigiHex Systems