Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Zdjęcia ślubne Lubelskie, fotografia ślubna

województwo Lubelskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Kamil, Biała Podlaska
Kamil
Biała Podlaska

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
2040 / 24
Lubię robić zdjęcia.
Fotograf Grzegorz, Zamość
Grzegorz
Zamość

CENA:
2350 ZŁ / SESJA
1627 / 11
Fotografuję tak, aby pokazać to co bez fotografii jest niedostrzegalne.
Fotograf Jacek, Lublin
Jacek
Lublin

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1138 / 10
Jestem fotografem w pełnym tego słowa znaczeniu. Kocham podziwiać piękno tego świata. Podziwiam uczucia łączące zakochanych ludzi. Moim motywem jest człowiek i wszystko co się z nim wiąże. Poświęcam wiele uwagi wielkim uroczystościom, jednak ślub traktuję w sposób wyjątkowy. Utrwalanie wyjątkowości chwili zaślubin stawiam sobie jako punk honoru. Potrafię państwa zadowolić, wykonując zachwycające zdjęcia podczas uroczystości.
Fotograf Łukasz, Bełżyce
Łukasz
Bełżyce

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
955 / 3
Podstawowy zakres naszych usług obejmuje: - pracę dwóch fotografów, - Błogosławieństwo, Ślub i Wesele do godz. 1:00 w nocy, - sesję plenerową - która trwa do 4 godzin i może się odbyć zarówno w tym samym dniu jak i innym terminie, dogodnym dla obu stron (oczywiście bez żadnej dopłaty). Ze swojej
Fotograf Kamil, Włodawa
Kamil
Włodawa

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
1239 / 9
W fotografiach siła, niech to one przemawiają.
Fotograf Michał, Lublin
Michał
Lublin

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
4176 / 105
Oferuję usługi fotograficzne na bardzo wysokim poziomie. Polecam niepowtarzalne sesje w plenerze, w wyjątkowej klimatycznej scenerii oraz fotoreportaż z wesela. Zapewniam o profesjonalizmie. Gwarantuję zadowolenie. Zapraszam.
Fotograf Anna, Lublin
Anna
Lublin

CENA:
1000 ZŁ / SESJA
52 / 1
Zamykam w Waszych zdjęciach magię chwili...
Fotograf Wojtek, Zamość
Wojtek
Zamość

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2035 / 34
Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej fotografowania sśubnych uroczystości. W skład oferty wchodzi reportaż ślubny, zdjęcia w plenerze. Zapewniam o profesjonalizmie. Jestem otwarty na sugestie. Gwarantuję zadowolenie.
Fotograf Bartek, Lublin
Bartek
Lublin

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1321 / 21
PLANUJECIE ŚLUB? SZUKACIE FOTOGRAFA? SZUKACIE FAJNYCH ZDJĘĆ? SKONTAKTUJCIE SIĘ ZE MNĄ!
Fotograf Łukasz, Hrubieszów
Łukasz
Hrubieszów

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
589 / 6
Jestem fotografem i z wielką przyjemnością wykonam dla Państwa zdjęcia ślubne i weselne. Reportaż ślubny z pewnością będzie interesujący. Oferuję równiez zdjęcia w plenerze. Moja fotografia jest pełna emocji, bo one są w tym dniu najbardziej istotne. Radość, zamyślenie, każdy uśmiech albo łza, powinny być przedstawione w wyjątkowy sposób. Fotografia to praca z ludźmi i ze światłem. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Fotograf Agnieszka Ilona, Lublin
Agnieszka Ilona
Lublin

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
1614 / 26
Oferuję usługi z zakresu ślubnej fotografii. Polecam bogate doświadczenie, oryginalność, pomysł i fantazje, która jest nieodzownym elementem pieknie wykonanej fotografii. Żywa barwa i kontrasty pozwalają sprawić, że moje fotografie znacznie różnią sie od innych. Zapraszam do kontaktu.
Fotograf Sylwia, Świdnik
Sylwia
Świdnik

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
831 / 13
Jako ślubny fotograf oferuję Państwu usługi z zakresu obsługi ślubów i wesel, wykonywania reportaży oraz sesji w plenerze. Gwarantuję usługi na wysokim poziomie, satysfakcję i przeżycie sentymentalnych chwil, nawet po latach.
Fotograf Piotr, Lublin
Piotr
Lublin

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
937 / 31
Jako fotograf od wykonywania ślubnych zdjęć podczas uroczystości zaślubin i wesela proponuję Państwu usługi na bardzo wysokim poziomie. Każdy z nas pragnie oglądać profesjonalnie wykonane zdjęcia. szczególnie po latach maja one wartość wyjątkową, dlatego dokładam wszelkich starań, żeby zyskać Państwa rekomendacje, zeby każdy mój klient był zadowolony z moich usług. Zapraszam do współpracy.
Fotograf Alicja, Lublin
Alicja
Lublin

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
1036 / 6
Wykonuję ślubne zdjęcia podczas uroczystości, ceremonii w kosciele albo w Urzędzie Stanu Cywilnego, jak również podczas wesel. Ślub to jedna z najważniejszych chwil w zyciu. To wydarzenie nieodwracalne, niepowtarzalne, ponadczasowe. W związku z tym, wymaga specjalnego podejścia. Moje zdjęcia nie są pozbawione smaku, gustu, dobrego stylu. Są pełne oryginalnych rozwiązań. Powrót do przeszłości po latach bedzie nadal wielki przeżycie dla Państwa. Gwarantuję zadowolenie.
Liczba pozycji: 104
Wykonanie: DigiHex Systems