Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Zdjęcia ślubne Kujawy, fotografia ślubna

województwo Kujawsko-Pomorskie

5,00 / 5 z 225 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Najlepsza jakość, atrakcyjne pakiety, bez ukrytych kosztów!!! Wybierzcie profesjonalizm i doświadczenie. Współpracuję z klientami na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii i przeczytania komentarzy :) Ostatnie wolne terminy na 2014, na umowy podpisane do końca 2013 rabat!
Podstawowym założeniem w życiu jest robić to co się kocha i sprawiać tym przyjemność innym. Szeroki wybór albumów i fotoksiążek. Można się zdziwić jak wiele można mieć za niewiele ... ZAPRASZAM!!!
FOTOGRAF MIESIĄCA: STYCZEŃ 2018
Wykonujemy dla Państwa ślubne fotografie. Uwieczniamy chwile wielkich, głębokich przeżyć podczas ślubów i wesel. Nasze fotografie tchną szczęściem. Proponujemy zarazem doświadczenie i profesjonalizm w działaniu. Wykonywaliśmy zdjęcia Miss Polski na pokazach Fashionphilosophy Fashion Week Poland, Paprocki-Brzozowski, Łukasz Jemioł, Bohoboco i wielu innych. Zapraszamy do współpracy.
Photography is like a click of your soul however it is significant to catch the soul's breath.
FOTOGRAF MIESIĄCA: STYCZEŃ 2018
Lubię robić zdjęcia... A najbardziej, jeśli mogę nimi sprawić radość innym ludziom. Zapraszam do galerii.
Jestem fotografem, który z wielkim zaangażowaniem podejmuje się wykonania ślubnych zdjęć podczas reportażu ślubnego i sesji w plenerze. Ślub jest wydarzeniem niecodziennym, dlatego wymaga wyjątkowego podejścia, wyjątkowej oprawy. ślubne zdjęcia to pamiątka warta wspomnień. W swojej pracy kieruję się złotą myślą Dona McCullin'a: „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcie cokolwiek odczuwali...” Zapraszam do współpracy zainteresowane osoby.
Uwaga "Słoneczna promocja" ;) w dwóch postaciach: - wiosenny last minute - oraz lipcowy "na zachętę" :) Upust 200zł na wszystkie terminy w kwietniu, maju i lipcu! Serdecznie Zapraszam!
Fotografia ślubna to sztuka reportażu, która ma na celu tworzenie opowieści o Waszej miłości, ukryta w gestach, spojrzeniach.
FOTOGRAF MIESIĄCA: STYCZEŃ 2018
Jestem fotografem ślubnym, który ma Państwu wiele do zaoferowania. Zdaję sobie sprawę z tego, że ślub jest dla Państwa wielkim przeżyciem. Dostarczone wrażenia, emocje osiagające zenitu, powinny być uwiecznione w sposób wzbudzający zachwyt. Jestem do państwa dyspozycji. Potrafię sprostać tym nawet najbardziej wygórowanym wymaganom. Zapraszam do kontaktu.
Mam tradycyjny gust i w klasycznej stylistyce wykonuję swoje fotografie. Nie reżyseruję ujęć, usiłuję być niewidzialny a jednocześnie w centrum wydarzeń. Dla Młodych Par, które zdecydują się do marca 2014 roku przewidziano atrakcyjne ceny! Już od 1520 zł!
Jestem fotografem, który z zadowoleniem uwiecznia na fotografiach emocje, chwile wielkich uniesień. Wykonuję zdjęcia podczas uroczystości ślubnych, wesela i na łonie natury. Kieruję się pasją, która wyznacza mi drogę do tworzenia obrazów o wyjątkowej wartości. Reportaże ślubne i sesje w plenerze to dla mnie wyzwania, którym potrafię sprostać. Zapraszam.
Jesteśmy fotografami, którzy z wielkim zaangażowaniem potrafią włączyć się w projekt ślubny, polegający na wykonaniu pięknych zdjęć podczas uroczystości. Spełniamy Państwa marzenia, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wiemy, że pamiątka w postaci albumu ze zdjęciami ma dla Państwa wielka wartość. Zapraszamy do kontaktu.
Polecam usługi z zakresu fotografii. Fotografia ślubna jest dominującą w mojej pracy. Ślub to ważna uroczystość. Warto wykonać pamiątkę w postaci zdjęć pełnych pozytywnych emocji. Wspomnienia dla każdego z nas wiele znaczą. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Oferuję kompleksowe usługi fotograficzne z zakresu ślubnej fotografii. Wykonuję zdjęcia z przygotowań do ślubu, z przebiegu uroczystości, ceremonii. Zdjęcia plenerowe wykonuję w sposób oryginalny. Zapraszam.
Każdy może zrobić zdjęcie, ale tylko niektórzy potrafią TWORZYĆ FOTOGRAFIE UAKTUALNILIŚMY GALERIĘ ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYMI PROPOZYCJAMI
Jako fotograf oferuję Państwu usługi na wysokim poziomie.R. Bresson kiedyś powiedział "Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył". Takie jest moje podejście do fotografii. Na zdjęciach pragnę ukazać piekno chwili, radość i inne emocje w sposób wyjątkowy, ponieważ wyjątkowa jest chwila ślubu. Warto pświecić jej wiele uwagi.
Dobra fotografia to nie koniecznie droga fotografia.
Oferuję Państwu wysoką jakość usług z zakresu fotografii ślubnej. Zależy mi na zadowoleniu ze strony Państwa i dlatego moje usługi zaliczam do tych, które warto polecać innym. Uchwycenie najważniejszych momentów, przedstawienie emocji w nietuzinkowy sposób to ważne zadanie.
Zajmuję się fotografią z zamiłowania. Fotografuję wszystko i wszędzie. Wykonałem diesiątki tysięcy zdjęć podczas zrealizowanych reportaży ślubnych. Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, dlatego fotografowanie tej ceremonii to wielkie wyzwanie. Dokumentowanie chwil przepełnionych emocjami sprawia mi wielką przyjemnosć. Po latach można oglądać ślubne pamiątki w postaci zdjęć i na nowo przeżywać wzniosłe chwile.
Uroczystość ślubu jest bardzo ważna i warto zapamietać z niego jak najwięcej. Jestem fotografem ślubnym, który uchwyci dla Was te wspaniałe emocje, miłość, szczęście, wzruszenie i pozwoli na to, by móc je ponownie przeżywać po latach. Oferuję pełen zakres foto-reportażu z uroczystości ślubno-weselnych.
Jestem fotografem ślubnym, który wykonuje piękne zdjęcia wypełnione emocjami. Tworzę reportaże ślubne oraz zdjęcia w plenerze. Polecam profesjonalizm oraz pasję i doświadczenie. Gwarantuję zadowolenie z moich usług. Zapraszam.
Zapraszam Państwa do kontaktu - stworzymy wspólnie piękną pamiątkę z tego najważniejszego dnia!
Poszczególne elementy ślubu mogą być takie same ale i tak, każdy ślub jest inny. To dzięki Wam, Waszym emocjom i uczuciom ten dzień będzie wyjątkowy. Chcecie, aby Wasze fotografie ślubne odzwierciedlały te emocje? Pozwólcie mi je uchwycić i zachować na zawsze na zdjęciach.
Najmniejsza rzecz może zbudować wielki temat... Doskonała fotografia wymaga poza pracą oczu także głowy i serca
Dobre fotografie nie potrzebują zbędnych słów - zapraszam do zapoznania się z moją ofertą :)
Młody i wesoły fotograf z Bydgoszczy. W swoich fotografiach oprócz przekazanych emocji i kadrów najbardziej cenię sobie naturalność oddania barw. To właśnie dlatego tak wyglądają moje zdjęcia.
Fotografia ślubna w Bydgoszczy, Poznaniu. Kreatywne kadry, nietuzinkowe pomysły - i pełni pasji fotografowie. Wykonujemy tak zdjęcia, by ich jakość była ponadczasowa. Każde zdjęcie oddane Parze Młodej jest poddawane postprodukcji.
Oferuję Państwu kompleksową obsługę fotograficzną uroczystości ślubnych, reportaż od przygotowań poprzez ślub i przyjęcie weselne aż do oczepin a także sesje plenerowe.
Aparat to tylko mizerny dodatek do człowieka a fotografia to sztuka. Dlatego szukajcie nie rzemieślników ale prawdziwych artystów. Każdy z nich ma własny styl, pomysły i emocje.
Zajmuję się fotografią reportażową i portretową. Oferuję usługi w zakresie ślubnej fotografii. Dokumentuję chwile wielkiego szczęścia podczas ceremonii zaślubin i wesela. Zdjęcia w plenerze są zawsze najbardziej atrakcyjną stroną całego projektu. Gwarantuję profesjonalny sprzęt, doświadczenie, wykształcenie artystyczne i kreatywność. Zapraszam.
Liczba pozycji: 105
Wykonanie: DigiHex Systems